بن کنسول و اکانت (سری اس + راهنمایی)

سلام و درود به دوستان . متاسفانه یک مورد بنِ عجیب برای من پیش اومده , میخواستم ببینم دوستی تجربه ی مشابهی داشته که راهنماییم کنه یا خیر

دیشب وقتی کنسول رو روشن کردم و خواستم با اکانت شخصی خودم لاگین کنم با چنین صفحه ی روبرو شدم(فایل عکس الحاق شده)
خوب چیزی که مشخصه کنسول و اکانت به مدل زمان های گفته شده (کنسول 1 ماه و اکانت سه تا 14روز) از طرفه مایکروسافت بن شده .
وقتی وارد سایت مایکروسافت شدم با این متن :
Enforcement details:This account participated in fraudulent activity. This may include transferring content licenses for fraudulent purposes, repeatedly attempting to acquire unauthorized refunds from Microsoft Support or financial institutions, asking for or sharing an account's email and password, attempting to illegitimately acquire or use prepaid codes, using glitches or exploits for financial gain, or other attempts to defraud Microsoft.
و وقتی درخواست رسیدگی به شکایت یا دلیل بیشتر رو خواستم . بهم اعلام کردن شما به دلیل درخواست های مکرر برای ریفانده غیر ممکن و گرفتن وقته بخش ساپورت مایکروسافت .این اتفاق براتون افتاده
لازمه این رو هم بگم که روی کنسول یک اکانت اشتراکی آلتیمیت گیم پس (خریداری شده از چنل های تلگرام) سه ماه فعال هستش + تنها خریدی رو هم که من انجام دادم باز از همون چنل های تلگرامی بسته ی آلتیمیت فورزا بوده که به صورت گیفت کد بهم دادن و وارد کنسول کردم .
نه هیچ پرداخت مستقیمی صورت گرفته , نه هیچ درخواستی بنا بر ریفاند! حتی برای یکبار توسط شخص من و آی دی من صورت نگرفته!

هدف از ایجاده این گفتگو هم این بود که ببینم دوستی به تازگی یا در گذشته به طور خواسته یا ناخواسته چنین مورد مشابهی رو تجربه کرده ؟
مثلا با خرید گیم پس اشتراکی چنین اتفاقی افتاده باشه , یا وقتی کدی رو خریداری کرده ... ؟
در حال حاظر هم دارم تلاش میکنم تا از بخش ساپورت مایکروسافت متوجه بشم تاریخ این اتفاق کی و چطور بوده... شاید دونستن تاریخه این درخواست های مکرر مشخص کنه چه اتفاقی افتاده
ممنون از صبوری و وقتتون

Attachments

• photo_۲۰۲۱-۰۵-۰۵_۰۲-۱۴-۴۶.jpg
    photo_۲۰۲۱-۰۵-۰۵_۰۲-۱۴-۴۶.jpg
    177 KB · مشاهده: 205
آخرین ویرایش:

milahi

کاربر سایت
May 15, 2017
197
اوه اوه! اینجا چقدر بحثُ جدل شکل گرفتُ ما ازش بی خبر بودیم :D قشنگ نیم ساعتی داشتم مطالب رو میخوندم , دمتون گرم
یک چیزی که دیدم چندتا از دوستان پرسیده بودن این بود که DNS مشکل بن شدن برای کنسول ایجاد میکنه ؟
باید بگم اصلا! میشه گفت احتمال بن شدن بخاطر تغییر IP صفر هستش . چون یادمه اون زمان که ما مکاتبه کردیم , فرمی که به ما دادن نوشته شده بود تغییر در IP یا DNS اصلا مشکلی ایجاد نمیکنه . چون گفته بودیم این کنسول داخل ایرانه و از DNS استفاده میکنه . حالا اینکه سرویس دهنده ی مثل شکن بیاد از اون IP که به کاربرها میده , سو استفاده کنه و چهارتا حرکت خلاف بزنه رو نمیدونم! اما تو قوانین نوشته شده بود که هیچ مشکلی بابت استفاده از DNS وجود نداره .

دو اینکه آقا چرا خیلی از دوستان روزه شک دار میگیرن ؟ سه ماه سه ماه / یک ماه یک ماه علاوه بر خطراتی که میتونه برای اکانت و کنسول شما تو مملکت ما ( با توجه به شرایط فروششون) داشته باشه , نسبت به آلتیمیت یک ساله گرون تر هم میوفته! من چندماه پیش همینجا گفتم , یک کُد گلد یک ساله خریدم و با پرداخت یک دلار توسط سایت مایکروسافت اون رو تبدیل کردم به آلتیمیت گیم پس یک ساله . این آفر برای سایت خود مایکروسافته . شما میتونین تا 36 ماه هم تو اکانتتون شارژ کنید و بعد با پرداخت یک دلار گیم پس آلتیمیت بگیرید (اگر ترس از اینترنت ملی و این حرفا نبود خودم 36 ماهه شارژ میکردم) چی دیگه از این بهتر و امن تر ؟ تازه من چون از شرایط یک دلاری اکانتم هم استفاده نکرده بودم . 16 ماه اکانتم شارژ شد :D همونم با یکی از دوستان Share کردیم / نصف نصف پولش رو دادیم .

پولی که شما بابت شارژ گلد یک ساله می دید = 60$ برای یک سال
پولی که شما بابت سه سال اشتراک گلد پرداخت می کنید = 180$ برای سه سال
پولی که شما باید بابت شارژ سالیانه قانونی (15$ هر ماه) گیم پس آلتیمیت بدین = 180$ دلار برای یک سال
پولی که شما اگر بخواید سه سال گیم پس 15$ دلاری بخرید = 539.64$ برای سه سال

حالا پولی که شما سیو کردید اگر سه ساله گلد رو بخرید و با یک دلار تبدیلش کنید به آلتیمیت گیم پس = 360$ !!

یعنی سه سال اشتراک همچین سرویس خفنی 181$ برای شما ارزش نداره ؟ تازه میگم شما میتونین همون رو هم با دوست صمیمیتون نصف نصف پرداخت کنید
کمتر از سه دلار ماهیانه میوفته نفری! 2.5 دلار حدودا :D الان یک وعده با دوستت بری بیرون فلافل با دوغ بزنین بیشتر از 3 دلار میشه :))
اگر واقعا شرایطش رو دارید همینکار رو انجام بدین . من لینک تمام نکاتش که تو ردیت گفته شده رو هم اینجا میزارم , بدون شک امن ترین مسیر و بصرفه ترین مسیر همینه / هیچ دوشواری هم نداره

توضیحات و نکات تبدیل گلد به آلتیمیت
دوست عزیز این روش فقط برای گلدهای گیفت کارتی کار میکنه؟ یعنی به اصطلاح Prepaid ؟ اگه منی که دوستی دارم ترکیه بهش بگم بره از داخل اکانت خودم و استور خود مایکروسافت برام گلد بخره مشکلی پیش نمیاد؟

Pedirahimzadeh

کاربر سایت
Jun 24, 2015
392
نام
پدرام
دوست عزیز این روش فقط برای گلدهای گیفت کارتی کار میکنه؟ یعنی به اصطلاح Prepaid ؟ اگه منی که دوستی دارم ترکیه بهش بگم بره از داخل اکانت خودم و استور خود مایکروسافت برام گلد بخره مشکلی پیش نمیاد؟
سلام عزیز . ببینید من خیلی مطمئن نیستم الان چی تو بازار هست یا نیست / اما اون زمانی که من این کار رو کردم باید گیفت کارت از سایت (کد) خریداری میکردید . خود مایکروسافت اشتراک 12 ماهه یا بیشتر رو نداشت . مثلا ما از آمازون گیفت رو خریدیم و کارهاش رو انجام دادیم 🌹

• Like
Reactions: milahi

milahi

کاربر سایت
May 15, 2017
197
سلام عزیز . ببینید من خیلی مطمئن نیستم الان چی تو بازار هست یا نیست / اما اون زمانی که من این کار رو کردم باید گیفت کارت از سایت (کد) خریداری میکردید . خود مایکروسافت اشتراک 12 ماهه یا بیشتر رو نداشت . مثلا ما از آمازون گیفت رو خریدیم و کارهاش رو انجام دادیم 🌹
بله من خواستم انجام بدم و از سایت مایکروسافت بیشتر از سه ماه نمیشد گلد داشت و استفاده از گیفت کارت اجباریه

• Like
Reactions: Pedirahimzadeh

amirzadafshar

کاربر سایت
Aug 29, 2014
53
بچه ها من یه سری اس کارکرده میخوام بگیرم چجوری تست کنمش کامل و تست کلی بنش چجوریه ؟
امکان داره مثلا الان کنسول بن نباشه یهو یه هفته دیگه بن بشه ؟

Mreza_Dex

کاربر سایت
Sep 23, 2018
203
نام
داریوش
بله اگر طرف قبلا از روش های غیر قانونی استفاده کرده باشه، احتمالش هست شما کنسول رو بگیری و مشکلی نداشته باشه ولی چند روز بعد بن بشه.

• Like
Reactions: richard92 and Inanc

simplexcomic96

کاربر سایت
Jun 12, 2014
685
بچه ها من یه سری اس کارکرده میخوام بگیرم چجوری تست کنمش کامل و تست کلی بنش چجوریه ؟
بله معمولا بلا فاصله بن نميشه و يك مدتي طول ميكشه كه فكر كنم كم تر از يك هفته هس البته ممكنه بيشتر هم باشه

iar4sh

کاربر سایت
Apr 27, 2018
32
کد بخر
خرید گلد تبدیلش به التیمیت

من خودم کد آرژانتین میزنم خیلی ساله هییییچ مشکلی نداشتم تا الان
سلام
یعنی کد گلد مثلا 3 ماهه بخرم بعد چجوری باید تبدیلش کنم به آلتیمیت ؟
ردیم کد گلد رو از همون سایتی که پستش رو گذاشتین بخرم ؟ خطر بن شدن اکانت یا کنسول نداره ؟ چون مایکرو زیاد روی گیم پس حساس شده میگم
ممنون میشم بیشتر توضیح بدین

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
سلام
یعنی کد گلد مثلا 3 ماهه بخرم بعد چجوری باید تبدیلش کنم به آلتیمیت ؟
ردیم کد گلد رو از همون سایتی که پستش رو گذاشتین بخرم ؟ خطر بن شدن اکانت یا کنسول نداره ؟ چون مایکرو زیاد روی گیم پس حساس شده میگم
ممنون میشم بیشتر توضیح بدین
فکر کنم مثلا میتونید 3 ماهه گلد بزنید بعد یک ماهه آلتیمیت بزنید اینطوری میشه 4 ماه آلتیمیت

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,180
دوستان گل دقت کنید دوست بنده کنسولش امروز بن شد و رسما کنسول بن شده
متاسفانه برخلاف گفته شما هرچند که به ایشون گفتم قبول نکردن و رفتن از شهرشون بازی خریداری کردن همراه با گیم پس امروز ( امشب دیروقت اعلام کردن بهم)
سعی کنید همچین کاری نکنید الان کنسولشون کلا بن شد و فردا هم فکر نکنم به جایی بتونن برسن
بیشتر دقت کنید(دلیل ذکر این موررد این بود که تو این گرونی سر چندتا بازی مثلا ارزون یا شبیهش کنسولتون رو بن نکنید)

• Like
Reactions: pouria.sh

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
دوستان گل دقت کنید دوست بنده کنسولش امروز بن شد و رسما کنسول بن شده
متاسفانه برخلاف گفته شما هرچند که به ایشون گفتم قبول نکردن و رفتن از شهرشون بازی خریداری کردن همراه با گیم پس امروز ( امشب دیروقت اعلام کردن بهم)
سعی کنید همچین کاری نکنید الان کنسولشون کلا بن شد و فردا هم فکر نکنم به جایی بتونن برسن
بیشتر دقت کنید(دلیل ذکر این موررد این بود که تو این گرونی سر چندتا بازی مثلا ارزون یا شبیهش کنسولتون رو بن نکنید)

چه جوری کنسول بن شده؟

بازی ارزون یعنی چی؟

یکم بیشتر توضیح بدین

• Like
Reactions: all4u

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,180
چه جوری کنسول بن شده؟

بازی ارزون یعنی چی؟

یکم بیشتر توضیح بدین
امروز رفتم خونشون بلی کنسولشون بن شده رفتن صبح دعوا و ... با فروشنده .. فروشنده هم می
ه من نمیدونم منم خریدم شده
یک اکانت بازی خریدن روش هم انگار گیم پس داشته ۱ ساله زدن رو کنسول و گفتن مشکلی نیست
بازی میکردن بعد روشن کردن کنسول رو اخطار کنسول بن اومده به بنده گفتن رفتم گوگل سرچ کردم دیدم بلی کنسول بن شده
امیدوار بودم حداقل اکانت بن شه اما متاسفانه کنسول بن شده
الان هم با فروشنده که اکانت رو زده رو کنسول نو و این طوری شده درگیر هستن و فکر نمیکنم به جایی برسن
هی بهشون گفتم بهم گفتن تو کاریت نباشه
اومدم اینجا گفتم که دقت کنید انگار بازیهارو با اکانت پیپال یا کردیت کارت دزدی یا هرچیزی شبیه ش میخرن و وارد میکنن
الان این بیچاره ۲۰ میلیونش رو دستش موند و کلی ناراحته ، راهی هم نیست که بشه حلش کرد
دقیقا اصل ماجرا خرید کنسول وارد کردن اکانت دارای بازی خاص + اشتراک گیم پس بن بعد از مدتی
این اتفاقی هست که افتاده

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
امروز رفتم خونشون بلی کنسولشون بن شده رفتن صبح دعوا و ... با فروشنده .. فروشنده هم می
یک اکانت بازی خریدن روش هم انگار گیم پس داشته ۱ ساله زدن رو کنسول و گفتن مشکلی نیست
بازی میکردن بعد روشن کردن کنسول رو اخطار کنسول بن اومده به بنده گفتن رفتم گوگل سرچ کردم دیدم بلی کنسول بن شده
الان هم با فروشنده که اکانت رو زده رو کنسول نو و این طوری شده درگیر هستن و فکر نمیکنم به جایی برسن
اومدم اینجا گفتم که دقت کنید انگار بازیهارو با اکانت پیپال یا کردیت کارت دزدی یا هرچیزی شبیه ش میخرن و وارد میکنن
الان این بیچاره ۲۰ میلیونش رو دستش موند و کلی ناراحته ، راهی هم نیست که بشه حلش کرد
دقیقا اصل ماجرا خرید کنسول وارد کردن اکانت دارای بازی خاص + اشتراک گیم پس بن بعد از مدتی
این اتفاقی هست که افتاده
سلام لطفا سایت و جایی که ازش خرید داشتند رو ذکر کنید تا دوستان حواسشون باشه.

• Like
Reactions: bayern_vahid

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
این اتفاقی هست که افتاده

یه چیزی رو متوجه نشدم
معمولا اونایی که میرن میدن بازی میریزن کنسول آفلاین تحویل میدن و نمیشه آنلاین استفاده کرد در نتیجه گیم پس نداره

کسی هم که گیم پس میخره از بازی های همین سرویس استفاده میکنه

حالا مغازه دار اکانت بازی هوم کرده در کنار گیم پس براش؟

یکم غیر معموله اینکار اگه انجام هم شده باشه

در نهایت اگه براتون ممکنه بپرسید ببینید مغازه دار از کجا اکانت میخریده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر