بن کنسول و اکانت (سری اس + راهنمایی)

سلام و درود به دوستان . متاسفانه یک مورد بنِ عجیب برای من پیش اومده , میخواستم ببینم دوستی تجربه ی مشابهی داشته که راهنماییم کنه یا خیر

دیشب وقتی کنسول رو روشن کردم و خواستم با اکانت شخصی خودم لاگین کنم با چنین صفحه ی روبرو شدم(فایل عکس الحاق شده)
خوب چیزی که مشخصه کنسول و اکانت به مدل زمان های گفته شده (کنسول 1 ماه و اکانت سه تا 14روز) از طرفه مایکروسافت بن شده .
وقتی وارد سایت مایکروسافت شدم با این متن :
Enforcement details:This account participated in fraudulent activity. This may include transferring content licenses for fraudulent purposes, repeatedly attempting to acquire unauthorized refunds from Microsoft Support or financial institutions, asking for or sharing an account's email and password, attempting to illegitimately acquire or use prepaid codes, using glitches or exploits for financial gain, or other attempts to defraud Microsoft.
و وقتی درخواست رسیدگی به شکایت یا دلیل بیشتر رو خواستم . بهم اعلام کردن شما به دلیل درخواست های مکرر برای ریفانده غیر ممکن و گرفتن وقته بخش ساپورت مایکروسافت .این اتفاق براتون افتاده
لازمه این رو هم بگم که روی کنسول یک اکانت اشتراکی آلتیمیت گیم پس (خریداری شده از چنل های تلگرام) سه ماه فعال هستش + تنها خریدی رو هم که من انجام دادم باز از همون چنل های تلگرامی بسته ی آلتیمیت فورزا بوده که به صورت گیفت کد بهم دادن و وارد کنسول کردم .
نه هیچ پرداخت مستقیمی صورت گرفته , نه هیچ درخواستی بنا بر ریفاند! حتی برای یکبار توسط شخص من و آی دی من صورت نگرفته!

هدف از ایجاده این گفتگو هم این بود که ببینم دوستی به تازگی یا در گذشته به طور خواسته یا ناخواسته چنین مورد مشابهی رو تجربه کرده ؟
مثلا با خرید گیم پس اشتراکی چنین اتفاقی افتاده باشه , یا وقتی کدی رو خریداری کرده ... ؟
در حال حاظر هم دارم تلاش میکنم تا از بخش ساپورت مایکروسافت متوجه بشم تاریخ این اتفاق کی و چطور بوده... شاید دونستن تاریخه این درخواست های مکرر مشخص کنه چه اتفاقی افتاده
ممنون از صبوری و وقتتون

Attachments

• photo_۲۰۲۱-۰۵-۰۵_۰۲-۱۴-۴۶.jpg
    photo_۲۰۲۱-۰۵-۰۵_۰۲-۱۴-۴۶.jpg
    177 KB · مشاهده: 205
آخرین ویرایش:

wave

کاربر سایت
Jun 27, 2007
775
دوستان یه چیزی بگم خلاصتون کنم اگر اکانت گیم پس و بازی که روی دستگاه میزنید از روش های غیر قانونی تهیه شده باشه که شامل اکانت هکی و خرید با کردیت کارت هکی باشه احتمال بن شدن کنسول بالا هست.فروشندگان و صاحب کانال ها هم که ادعا میکنند که نه نهایت بازی قفل میشه به هر حال سود میبرن .اینها نگفتم که مثلا نرید از کانال بازی بخرید.اینها گفتم که بدانید تمام این اکانت ها ریسک داره و وقتی میخواین ارزون بازی کنید به هر حال باید ریسکهای آن را بپذیرید .بهترین راه ممکن خرید گیفت کارت و شارژ مستقیم هست که اونم 100% امن نیست ولی حداقل بهتر از اکانت ظرفیتی و اشتراکی هست.
گیفت کارت اگر به روش غیر قانونی تهیه شده باشه رو‌ هم توضیح میدی؟😁

• Like
Reactions: Milad.Samavati

hosein6363

کاربر سایت
Dec 2, 2021
64
گیفت کارت اگر به روش غیر قانونی تهیه شده باشه رو‌ هم توضیح میدی؟😁
عزیز من گفتم این روش هم 100% ایمن نیست ولی حداقل از خرید اکانت ظرفیتی که به چندین نفر فروخته میشه امن تر هست و ضمنا گفتم بازی تو ایران کلا هر روش ریسک داره ولی حداقل بعضی راه ها خطر و ریسکش باز کمتره .حالا ریسک هم کنار اکانت و بازی های ظرفیتی مشکلات دیگری هم دارد مثلا بنده از همین کانال های به اصلاح معروف یه بازی خریدم و بعد با نظارت خود فروشگاه فروختم به کس دیگری و چند روز بعد پسورد اکانت عوض شده و اون بنده خدا هم که خریده جوابشو نمیدن و از کانال انداختنش بیرون حداقل بازی که طرف با گیفت خریده باشی این داستان ها را نداره.

• Like
Reactions: гадюка

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
عزیز من گفتم این روش هم 100% ایمن نیست ولی حداقل از خرید اکانت ظرفیتی که به چندین نفر فروخته میشه امن تر هست و ضمنا گفتم بازی تو ایران کلا هر روش ریسک داره ولی حداقل بعضی راه ها خطر و ریسکش باز کمتره .حالا ریسک هم کنار اکانت و بازی های ظرفیتی مشکلات دیگری هم دارد مثلا بنده از همین کانال های به اصلاح معروف یه بازی خریدم و بعد با نظارت خود فروشگاه فروختم به کس دیگری و چند روز بعد پسورد اکانت عوض شده و اون بنده خدا هم که خریده جوابشو نمیدن و از کانال انداختنش بیرون حداقل بازی که طرف با گیفت خریده باشی این داستان ها را نداره.
کلا بنظر من خرید اکانت اصلا هم مهم نیست چه ظرفیتی نباید از این کانالای تلگرامی خرید چون هیچگونه نظارتی روش نیست طرف تا پول نگرفته خیلی محترم و رسمی آنی جواب میده همین که پولو بگیره دیگه شما دستت زیر سنگ طرفه هر مدلی بخواد رفتار میکنه ولی به گفته شما بازم طرف با گیفت کارت هکی خرید بزنه لااقل میدونه اکانت واسه خودشه حالا اونم از اونور داستانای خاص خودشو داره ولی دیگه میدونه آدم بازی کلا دست خودشه

• Like
Reactions: all4u

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
دوستان یه سوال برام پیش اومده مثلا تو یه کنسول 10 تا 15 تا اکانت بخوره باعث بن نمیشه که ؟
و اینکه رو هر کنسول چند تا اکانت میشه هوم کرد ؟

Aminem22

کاربر سایت
Aug 7, 2023
71
شما اکانت کرکی یا اکانتی که فقط ایمیل و پسووردش لو رفته باشه رو روی کنسول بزنی اما اما اما به هیچ اطلاعاتیش دست نزنی یعنی بازی نری بخری با کارت طرف یا هرچی مشکلی پیش نمیاد فقط طرف بفهمه پسوورد رو عوض میکنه بن نداره در واقع اکانت رو وارد کنسول باید بکنی و فقط هوم بکنی بعدش از اکانت sign out کنی و روی اکانت شخصی خودت بازی کنی
اما روی همون اکانت بری بازی بخری و دستکاری کنی اکانت رو میتونه بن داشته باشه
یا بری اکانت هکی ای که کردیت کارت هکی داره و اینا بگیری 100 درصد بن داره

اینجا هم بخش بن پلی استیشن نیست لطفا رعایت کنید و تو جای خودش بحث کنید
راهی هست بشه فهمید اکانت هکیه کردیت کارت هکی داره یا نه؟

majidharami

کاربر سایت
Jun 10, 2011
308
دوستان یک سوال. اگر چند تا اکانت روی یک کنسول باشه بعد مثلاً یکی از اکانت ها هکی در بیاد. کنسول بن میشه یا همه اون اکانت ها هم بن میشن؟

آخرین ویرایش:

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,239
نام
یونس
دوستان یک سوال. اگر چند تا اکانت روی یک کنسول باشه بعد مثلاً یکی از اکانت ها عکس در بیاد. کنسول بن میشه یا همه اون اکانت ها هم بن میشن؟
اکانت عکس دربیاد چیه؟ :D
کلا 2 نوع بن داریم که یا اکانت بن میشه یا کلا کنسول بن میشه دیگه اکانت جدید هم فایده نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر