بلیزارد هم در مبارزه با Piracy به یوبیسافت پیوست!

Acatalectic

کاربر سایت
Apr 5, 2010
469
بلیزارد اعلام کرد که به منظور مقابله با Cheating ،و نه Piracy، در تمام مدت بازی کردن دیابلو III از جمله قسمت داستانی تک نفره باید به اینترنت متصل باشید.

هفته پیش یوبیسافت خشم PC Gamer ها را نسبت به اینکه تکنولوژی DRM در Driver: San Francisco وجود خواهد داشت برانگیخت. این ناشر فرانسوی اعلام کرد که استفاده از DRM در عنوان های قبلی موفقیت آمیز بوده و تاثیر مثبتی در کاهش Piracy داشته است.

dianewshots2_610.jpg

Rob Pardo مدیر اجرایی دیابلو III به IGN گفت که از همواره آنلاین بودن استفاده میشود تا با هکرها و cheat هایی که دیابلو II را به تفریحگاه شخصی خودشان بدل کرده بودند مقابله شود.

"در هر دو دیابلو بخصوص شماره دوم، بسیاری از گیمرها به این فکر بودند که خب، کاراکتر خود را به دور از محیط ترسناک Battle.net و به صورت آفلاین پرورش بدهند. و وقتی قدرتمند شد به آنلاین جهش کنند. اما مشکل با این طرز تفکر اینست که ما نمی توانیم کسانی که تقلب می کنند را شناسایی کنیم.
آنها ممکن است توانایی هک کاراکتر یا چیزهایی مانند این را داشته باشند، بنابراین ما نمی توانیم اجازه بدهیم آن کاراکتر وارد محیط Battle.net شود. پس آنها مجبور می شوند که کاراکتر خود را دوباره سازی کنند، دقیقا همان اتفاقی که در Diablo II افتاد و واقعا تاسف برانگیز بود."

گیمرها می توانند تا حداکثر 10 کاراکتر در Diablo III بسازند، و همه آنها در سرورهای Battle.net بلیزارد ذخیره می شود.

دیابلو III برای پلتفورمهای Windows PC و Mac OS در دست ساخت است. تاریخ انتشار بازی همچنان نامشخص است ولی انتشار گیم پلی Beta دیابلو III، نشان از نزدیک شدن به مراحل پایانی ساخت دارد.

جالبه نظر یکی از اعضای GameSpy در این باره رو بدونیم:
من که نمی خرمش. این یک حرکت anti-piracy است، واضح و آشکار، و Blizzard می خواد با این استراتژی که هدف آنها مقابله با cheater هاست چهره زیبایی از خودش به جا بذاره!

منبع

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: raya2 and Saber

Acatalectic

کاربر سایت
Apr 5, 2010
469
این بود اون بلیزاردی که ما هممون می شناختیم؟!
به شخصه خاطرات فراوانی با Warcraft III و Diablo I ,II دارم. اما بلیزارد بعد از اون دوران طلایی دیگه عوض شد، همین 2 StarCraft دیگه رسما یه بازی آنلاین رقابتی بود با مایه های اندک داستنی. و حالا اینم از Diablo 3 که حتی برای سینگل پلیرش باید تمام وقت آنلاین باشیم!! کیفیت فدای تجارت!

بلیزارد هنوزم محبوب دلهاست؟

• Like
Reactions: shayan720

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,725
نام
Javad
اینم بزودی اوت میشه :d
---------------------------
این DRM هم داستانی شده برای PC Gamer ها .خوبه به بهونه Cheat داره از DRM استفاده میکنه که کسی شک نکنه :d

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
این بود اون بلیزاردی که ما هممون می شناختیم؟!
به شخصه خاطرات فراوانی با Warcraft III و Diablo I ,II دارم. اما بلیزارد بعد از اون دوران طلایی دیگه عوض شد، همین 2 StarCraft دیگه رسما یه بازی آنلاین رقابتی بود با مایه های اندک داستنی. و حالا اینم از Diablo 3 که حتی برای سینگل پلیرش باید تمام وقت آنلاین باشیم!! کیفیت فدای تجارت!

بلیزارد هنوزم محبوب دلهاست؟
همیشه هست و خواهد بود حتی اگه فردا اعلام کنه که همه برای بازی کردن بازیهای شرکت من باید پول بیشتری بدن حتی 2 برابر من یکی میدن چون با همه ی عنوانهای این شرکت اساسی حال میکنم مخصوصآking of games WARCRAFT البته باید عاشق و معتاد بازیهای بیلیزارد باشی تا حرف من رو متوجه بشی...!!روزی 8 یا 9 ساعت war و روزی 12 ساعت wow همه چیزو نشون میده نیاز با تعریف نیست..

Acatalectic

کاربر سایت
Apr 5, 2010
469
همیشه هست و خواهد بود حتی اگه فردا اعلام کنه که همه برای بازی کردن بازیهای شرکت من باید پول بیشتری بدن حتی 2 برابر من یکی میدن چون با همه ی عنوانهای این شرکت اساسی حال میکنم مخصوصآking of games WARCRAFT البته باید عاشق و معتاد بازیهای بیلیزارد باشی تا حرف من رو متوجه بشی...!!روزی 8 یا 9 ساعت war و روزی 12 ساعت wow همه چیزو نشون میده نیاز با تعریف نیست..

شمایی که بیس بازیتون آنلاین هست خب مسلمه که راضی هستید!
منظور من گیمرهایی مثل خودم هست که بیشتر به سینگل پلیر و داستان علاقه دارند.

حداقل یوبیسافت صراحتا میگه اینکارا به خاطر Piracy هست، بلیزارد چرا باید با جا زدن چیترها جای هکرها سیاه نمایی کنه؟!

Robin

کاربر سایت
Dec 27, 2008
820
نام
pooriya
مبارک باشه!)x
یه سازنده مثل سازندگان ویچر میشه که dlc مجانی میدن و بیخیال DRM میشند
یکی هم مثل اینا ....
کجا dlc مجانی دادن فکر کنم یه پچ دادن drm رو از بازی حذف میکرد که پدر ناشر بازیرو در اورد
گیمرها می توانند تا حداکثر 10 کاراکتر در Diablo III بسازند، و همه آنها در سرورهای Battle.net بلیزارد ذخیره می شود
یعنی 40 دلار بدی واسه ده تا کاراکتر تو روحو روانشون نامردا

آخرین ویرایش:

RONIIN

Tech Team
کاربر سایت
Sep 13, 2008
636
نام
خسرو
اولا بیلیزارد شرکت سازنده ی ویچر نیست که بخواهد با این خودشیرینیها فن واسه خودش جور کنه.
دوما حقشونه واسه ی بازیی که انقدر زمان هزینه و زحمت براشون داشته حداکثر ایمنی در مقابل دزدی رو بگیرن.کاری به کشورهای جهان سوم ندارم ولی واقعا الان خیلی از کشورهای نسبتا پیشرفته هم به اینترنت پر سرعت دسرسی دارن که خوب همین واسه شرکتای بازیسازی کافیه.چون خریدارهای اصلی اونا هستن نه ماها.

• Like
Reactions: Scαrface

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,878
نام
صابر
واقعا من حق میدم به این شرکتهایی که بخوان از بازیهاشون سود کنند و این یک امر طبیعی است مثلا شما اگر دزد بزنه خونتون (خدایی نکرده ) همه چیزو قارت کرد نا راحت میشید و به فکر یک سیستم امنیتی میافتید اگه این جواب نداد یه قویترشو میذارید.

ولی مطمئن باشید هکر ها هم بیکار نمیشینند
همانطور که این سیستم ها پیشرفت میکنه سیستماتیک هکری هم پیشرفت میکنه ;)

یه چیزی هم بگم بهتون به عنوان نظر شخصی
شاید با اومدن بازی D:SF این سیستم هک نمیشد اما با اومدن شاه بازی مثل این مطمئن باشید این سیستم هک خواهد شد.

این کاره یوبی مثل این میمونه که داره با دم شیر بازی میکنه ;):>

• Like
Reactions: koorosh sh

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
اینم بزودی اوت میشه :d
---------------------------
این DRM هم داستانی شده برای PC Gamer ها .خوبه به بهونه Cheat داره از DRM استفاده میکنه که کسی شک نکنه :d
حالا ني هيچ كسي هم شك نكرد :d
-------------------------------------------
خيلي حركت ناجوانمردانه اي كرد بليزارد #:-s

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر