بزرگترين جهش گرافيكي مال كيه؟

بزرگترين جهش گرافيكي مال كيه؟

• Wofshtain 1

رای‌ها: 12 3.5%
  • Metal Gear Solid 2

رای‌ها: 17 4.9%
  • Prince Of Persia 1

رای‌ها: 11 3.2%
  • DOOM 3

رای‌ها: 41 11.8%
  • CRYSIS

رای‌ها: 131 37.9%
  • Gears Of War 2

رای‌ها: 37 10.7%
  • KillZone 2

رای‌ها: 97 28.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    346
جهش گرافیکی ؟ :confused: میشه یکی به من بگه مثلا crysis رو با کدوم ورژنش مقایسه کردید ؟ یا اینکه لیست بازیهارو؟ این معلوم هست که هر نسلی که میگزره موتور گرافیکیش بهتر میشه حال اینکه این بازی هارو هیچ جور نمیشه با هم قیاس کرد هر کدوم از اینها engine خواص خودشون رو دارن

من به خاطر اينكه كرايسيس رو با آخرين كيفيت بازي كنم رفتم يه سيستم فضايي خريدم kz2رو هم تو گيم نت بازي كردم اما خدا وكيلي kz2در حد تنظيمات lowكرايسيس ميشه گرافيك كرايسيس واقعآ جهش در دنياي گيم بود به گفته ي كرايتك كراي انجين3در حد تنظيمات متوسط كراي انجين2هست
كرايسيس بزرگترين جهش در گرافيك بود اما چون براي همه ملموس نبودممكنه خيليا فكر كنن اون 6تاي ديگه بهتر بودن چون اونا ملموس تر بودن:biggrin1:

EXACTLY
ملموس بودن یا نبودن! مسئله این است!:biggrin1:
یه بنده خدایی که بخواد CRYSIS رو very high بازی کنه(با یه frame rate خوب) , چقد باید بسلفه؟!!!

یه بنده خدایی که بخواد CRYSIS رو very high بازی کنه(با یه frame rate خوب) , چقد باید بسلفه؟!!!
1.100 تومن نا قابل موارد مورد نیاز:intel i7 cpu or quad core,gtx 295 or 290,4 gig ddr3,mb giga or asus
خوب همین چند تا قطعه میری رو 700 800 تومن باقی بماند
این حرفای شما چه ربطی به "بزرگترین جهش گرافیکی"داره!!!؟:-"

این حرفای شما چه ربطی به "بزرگترین جهش گرافیکی"داره!!!؟:-"

شما پست من رو درست بخون!:smile:
منظور اینه که تا زمانی که Crysis رو روی تنظیمات very high بازی نکردم نمیتونم به طور قطع در مورد توان گرافیکی بازی و مقدار "جهش گرافیکی" بازی (LOL) نظرم رو بیام بگم.

به نظر من اگه بخوایم مقایسه این 2 تا بازی رو به پلتفورماشون ربط بدیم اشتباهه
سازندگان کیلزون خودشون خواستن بازی رو انحصاری یه کنسول بدن پس نباید توقع یه گرافیک گنده رو داشت
ظمنا کیلزون توی یه محیط شهری و داغون هستش
ولی کرایسیس توی یه جزیره پر درخت و زیبا که واقعا آدم گاهی هوس میکنه توی این جنگل جای بازی بگرده!

با حال بود ها ...حقیقت داشت...

از جایی الهام گرفتی یا اینکه ذهنیت خودته؟

دقیقا همش مال خودمه و این لیست تماما خود اینجانب ساختمش و همه رو بازی کردم. و بعد اومدم اینو اینجا گزاشتم.

دقیقا جواب هیچ کدام ـه .. !
چون اولین بازی اول شخص 3D ( و نه حتی اولین بازی 3D ) که پدر Wolfenstein 3D و Doom حساب می شود Hovertank 3D از شرکت id software است

http://www.idsoftware.com/games/vintage/hovertank/

[FONT=&quot]
[/FONT]لطفاً تا از چیزی مطمئن نبودید با این لحن در مورد درک و شعور بقیه صحبت نکنید.
با تشکر

آقای مدیر TyRax بهتره بدونی من Hovertank 3D رو بازی کردم اما تو پست به صورت کاملا ملموس و قابل درک گفتم تا قبل از این بازی بقیه فقط لقب سنگین 3D رو یدک میکشیدن و بیشتر یک 2بعدی با قابلیت حرکت 4جهته بودن اگه خودت بازی کردی حتما میدونی چی میگم واگه فقط از روی منبع که سازنده هر 2بازیه این حرف رو زدی بهت پیشنهاد میکنم اول برو این بازی رو انجام بده بعد بیا بگو که کی 3ی به شیوه امروزی رو وارد این صنعت کرد. اگه با اون تیکه از حرفم مشکل داری من به محض رسیدن پاسخت به این پست میرم اون تیکرو ویرایش و پاک میکنم. بازم ممنون که یکی با تحقیقیات قبلی به من یک جوابی داد که یکم منو به چالش کشید.

جهش گرافیکی ؟ :confused: میشه یکی به من بگه مثلا crysis رو با کدوم ورژنش مقایسه کردید ؟ یا اینکه لیست بازیهارو؟ این معلوم هست که هر نسلی که میگزره موتور گرافیکیش بهتر میشه حال اینکه این بازی هارو هیچ جور نمیشه با هم قیاس کرد هر کدوم از اینها engine خواص خودشون رو دارن

به نظرت منظور من از این پست این بوده که مثلا شما ولفشتاین 1 رو با کیلزون 2 مقایسه کنی بعد از بین این 2 یکی رو به عنوان برترین گرافیک انتخاب کنی؟
متاسفم تنها کلمه ایه که میتونم بهت بگم. چون منظور اینه که کدوم بازی در زمان انتشار نسبت به هم دوره ای های خودش بزرگترین جهش رو داشته نه اینکه کل لیست رو با هم مقایسه کنی البته این موضوع شامل حال GEOW 2 نمیشه و این بازی فقط در جهت بی نماینده نبودن X360 اومده.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or