بزرگترين جهش گرافيكي مال كيه؟

بزرگترين جهش گرافيكي مال كيه؟

• Wofshtain 1

رای‌ها: 12 3.5%
  • Metal Gear Solid 2

رای‌ها: 17 4.9%
  • Prince Of Persia 1

رای‌ها: 11 3.2%
  • DOOM 3

رای‌ها: 41 11.8%
  • CRYSIS

رای‌ها: 131 37.9%
  • Gears Of War 2

رای‌ها: 37 10.7%
  • KillZone 2

رای‌ها: 97 28.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    346
ولفاشتاین فکر کنم اولین بازی سه بعدی بود خوب از این لحاظ از همه سر تره
اما تو بازی های سه بعدی من به شخصه هیچ کیفیت رو برتر از killzone2 نمیبینم (gew2-crysis رو هم بازی کردم میگم) هیچ بازی ندیدم که از این سرتر باشه از لحاظ گرافیک مخصوصا وقتی با tv 47 inch بازی کنی هیچ رقیبی نمیبینی در مقابلش

منم با sky موافقم!
Wolfenstein اولین بازی سه بعدی بود و تحول بزرگی در دنیای بازی ایجاد کرد!
پست شماره 5# http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=823354&postcount=5
اصلا نظر سنجی درستی نیست!! مثلا KZ2یک جهش خوبی برای FPS های کنسولی بود، اما Crysis یک جهش خوب برای FPS های روی PC و ... .

این نظر سنجی باید روی بازی های مثلا کنسولی یک نسل و تا انجایی که ممکنه حتی توی یک سبک بررسی بشه تا بشه نتیجه درستی ازش گرفت.

کاملا" درسته.:biggrin1:

اونایی که بین KZ 2 و کرایسیس موندید!
خداییش استودیوی GUERILLA شاهکاری کرده.شما اگه بدونید روی یک کنسول که سخت افزارش خیلی محدودتر از PC (با انواع و اقسام پردازنده های قدرتمند 4و3-2 هسته ای و کارتهای گرافیکی خفن دو هسته ای و تکنولوژیهای خفن مثل CF و SLI )هست یه همچین بازیی با این گرافیک زیبا و هنری-فیزیک عالی و هوش مصنوعی فوق العاده ساخته,چیزی به غیر از تحسین این شرکت باقی نمیذاره.
من منکر گرافیک خفن و بسیار عالی کرایسیس(که هنوزم رقیب نداره)نمیشم.ولی استودیوی کرایتک چون بازی رو روی پلتفرم PC میساخت دست و بالش خیلی بازتر بود چون به هیچ عنوان محدودیت سخت افزاری نداشت.

البته بستگی به نسل داره...
توی نسل حاضر بدون شک Crysis هست...حتما می دونید که Killzone 2 خیلی سعی کرد به اون CG سال 2005 نزدیک بشه...گرافیک عالی هم داشت ولی نتونست دقیقا مثل اون CG باشه...ولی Cry Engineبا قدرتی که داشت این اجازه رو داد که 3-4 نفر mod نویس برای بازی یک Mod بنویسن که دقیقا گرافیکی مثل CG سال 2005 ـه Killzone رو داشت...Video هاش هست می تونید برید Youtube ببینید...(خبرش هم توی سایت گذاشته شده بود 6-7 ماه پیش)

این عکس ها هم خودم امروز کپچر کردم. ;)

منظورت رو نفهمیدم
منظور ایشون این هست که بر خلاف اونچه که شما تصور میکنی,wolfensteinاولین بازی 3d نیست.منبعش هم تو پست 5م هست.
دقیقا جواب هیچ کدام ـه .. !
چون اولین بازی اول شخص 3D ( و نه حتی اولین بازی 3D ) که پدر Wolfenstein 3D و Doom حساب می شود Hovertank 3D از شرکت id software است
http://www.idsoftware.com/games/vintage/hovertank/

منم که تابلو ه به چه بازی ای رای دادم.دوستانی که میگن KZ2 روی TV 47 خیلی خفنه حتما حتما باید crysis رو هم تو این TVها و با آخرین دقت گرافیکی ببینند!(هر چند خودم هم وقتی KZ2 رو تازه داشتم بازی میکردم 1ماه بهم سرم وصل کرده بودن ولی از اون روزی که کرایسیس رو با بالاترین گرافیک دیدم تو کمام:cheesygri)

البته بستگی به نسل داره...
توی نسل حاضر بدون شک Crysis هست...حتما می دونید که Killzone 2 خیلی سعی کرد به اون CG سال 2005 نزدیک بشه...گرافیک عالی هم داشت ولی نتونست دقیقا مثل اون CG باشه...ولی Cry Engineبا قدرتی که داشت این اجازه رو داد که 3-4 نفر mod نویس برای بازی یک Mod بنویسن که دقیقا گرافیکی مثل CG سال 2005 ـه Killzone رو داشت...Video هاش هست می تونید برید Youtube ببینید...(خبرش هم توی سایت گذاشته شده بود 6-7 ماه پیش)

این عکس ها هم خودم امروز کپچر کردم. ;)

خوب چه ربطی داره به CG یک چیزی گفتی ها :eek: . اولا مقایسه CG اولیه با KILLZONE 2 رو سایت IGN انجام داده بود تو خود سایتش باید باشه الان میتونی بری ببینی . در آخر گرافیک خود بازی KILLZONE 2 از اون CG اولیه هم بهتر بود شما برو ببین.

بعدشم کجای اون MOD با گرافیک KILLZONE 2 برابری میکرد . تازی اون CG هم که دیده بودیم گرافیکش از همین دموی اول KILLZONE 2 پایین تر بوده که تو بازی پخش میشه.

خوب به نظر شما اون مود Crysis (KILLZONE2)0رو چه وصیله ای اجرا شود PC . خارج از اینه . اما KILLZONE 2 رو PS3 اجرا شده.

بعدشم هر کسی یه سری تسکچر میسازه میشینه مود میسازه برای Crysis. اما در آخر این همون بازی Crysis رو PC هستش نه هیچ بازی دیگه ای که شما میگی اون MOD از KILLZONE 2 بهتر بود اون همون بازی Crysis هستش رو PC در آخر .

مهم اون های که به KILLZONE 2 رای دادن به جهش گرافیکیش رو یک کنسول محدود رای دادن که با توجه به بازی های FPS کنسولی یک جهش گرافیکی بزرگ بوده .

خوب الان اگه سازنده های KILLZONE 2 رو PC کار میکردن شک نکن از این هم بهتر میشود . گرافیکش تازه شاید بازی بعدشون رو PS3 از این هم بهتر باشه . چون بیشتر با سخت افزارش آشنا شده . PC که نیست کارشون باهاش راحت باشه کنسوله یک سری محدودیت هم داره.

در آخر هم مهم گرافیک بازی نبوده مهم جهش گرافیکی بازی بوده .

آخرین ویرایش:
بعدشم کجای اون MOD با گرافیک KILLZONE 2 برابری میکرد تازی اون CG هم که دیده بودیم گرافیکش از همین دموی اول KILLZONE 2 پایین تر بوده .
کسی نگفت برابری می کرد... گفتم بهتر بود;)
خوب به نظر شما اون مود رو چه وصیله ای اجرا شود PC خارج از اینه . اما KILLZONE 2 رو PS3 اجرا شده.
خوب مشخصا نفهمیدم چی گفتی...الان یعنی منظورت اینه این ماد ( نه مود :)) روی PC اجرا نشده؟!؟! الان باس گفت ROFLMAO فکر کنم این ماد روی 2 عدد ماهیتابه که SLI شده اجرا شده :laughing: عزیز من توی عکس های بالا رو نگاه کنی روی یه PC نه چندان High end کپچر شده...مشخصات سیستمم رو میتونی توی پروفایلم ببینی
(متوسط هم 25 الی 30 فریم می گیرم.)

کلا پیشنهاد میدم شروع کنی به خوندن دوباره کتاب های فارسی دوره دبستان چون جمله هایی که می نویسی نه سر داره نه تَـه...باید با استفاده از تحلیلگران زبان های بیگانه جمله های شما رو رمز گشایی کرد.

دقیقا به خاطر همین عزیزان توی کار پنکه نمیخواستم اینجا پست بدم.:)

آخرین ویرایش:
کسی نگفت برابری می کرد... گفتم بهتر بود;)

اولا این نظر شماست و قابل احترام . اما دلیل نمیشه که بقیه هم این نظر رو داشته باشن پس بهتره یک چیزی رو که به صورت دقیق معلوم نیست بیخودی به صورت 100% تعیید نکنید که شما فقط متوجه بهتر بودنش شدین و بقیه نفهم.;)

خوب مشخصا نفهمیدم چی گفتی...الان یعنی منظورت اینه این ماد ( نه مود :)) روی PC اجرا نشده؟!؟!

خوب دوم از همه این مشکل از کیبورد من بوده باید عوض بشه یکم مشکل داره بعضی وقتی میزاره حرف ها رو بعضی وقتا نه . بعدشم MOD (مود ) (ماد ) شما وقتی میخونید چی میگین میگین (ماد ) :-".

الان باس گفت ROFLMAO فکر کنم این ماد روی 2 عدد ماهیتابه که SLI شده اجرا شده :laughing: عزیز من توی عکس های بالا رو نگاه کنی روی یه PC نه چندان High end کپچر شده...مشخصات سیستمم رو میتونی توی پروفایلم ببینی
(متوسط هم 25 الی 30 فریم می گیرم.)

الان شما منظور من رو متوجه نشدی داری یه چیزی میگی . منظور من از PC اون عکسی که شما گزاشتی نبود منظور اون مود یا ماد به قول شما که KILLZONE 2 رو درست کرده بود یه سیستم در پیت پنتیوم 3 رم 1 گیگ نبوده با کارت گرافیک 6600 چون اصلا با رده پایین هم اجرا نمیشه بازی چه برسه به مود یا ماد به قول شما رو یه PC متوسط رو به پایین نبوده که کلیپش تو YT هستش. انقدر با این سیستم گیر میکنه که حتی نمیفهمی بازی چی شود.

درسته سیتمش HIGH END نیست اما PC هستش .

بعدشم من خودم بازی رو روی سیستمی که با صورت SLI 8800GTX asus و INTEL 3.2 core2:CPU رم 4 گیگ بازی کردم هیچ وقت هم نگفتم بازی بدی هستش یا این که بازی در پیت هستش یا گرافیک نداره و میگم در زمان خودش رو PC جهش گرافیکی خوبی بوده .

و هیچ وقت این دو بازی رو با هم مقایسه نکردم چون یکش روی PC هستش یکیش روی کنسول که محدودیت داره.

کلا پیشنهاد میدم شروع کنی به خوندن دوباره کتاب های فارسی دوره دبستان چون جمله هایی که می نویسی نه سر داره نه تَـه...باید با استفاده از تحلیلگران زبان های بیگانه جمله های شما رو رمز گشایی کرد.

خوب این که شما صحبت من رو متوجه نمیشی مشکل از خود شما هستش.

بعدشم این بخش پست شما یکم شخصیت شما رو نشون میده چون اصلا احترام به صحبت های بقیه نمیدونی چی هستش جواب پست شما رو به بقیه میسپارم که عضوی از تحرریه به صورت یک بچه کوچه بازاری صحبت میکنه که فکر میکنه از بقیه بیشتر حالیشه و به خودش حق میده که به بقیه بی احترامی کنه.

اون هم که بعضی جاها حروف پس و پیش هستش . کیبورد من مشکل داره بعضی وقتی حرفی که میزنم جاش حروف دیگه میزاره یا بعد از حروفی که زدم بعدی رو میزاره.

دقیقا به خاطر همین عزیزان توی کار پنکه نمیخواستم اینجا پست بدم.:)

الان شما خیلی ... نیستی :eek: شما نظر شخصیت رو وحی میدونی من نمیگم نظرم اشتباه نیست شاید اشتباه باشه اما دیگه به بقیه انگ ... نمیزنم که برای همین نمیخواستم پست بدم و .... لطفا قبل از جک گفتن یکم فکر کن.;)

در آخر هم من نظرم رو نسبط به نظر شما گفتم شاید نظر من اشتباه باشه اما هیچ وقت به نظر شما بی احترامی نکرده بودم. چون شاید بهتر بود پست شما رو نقل نمیکردم و نظرم رو میدادم اگه به نظر شما پست شما نقل شد اشتباه بود و به شما بی احترامی شد من شرمندم.

آخرین ویرایش:
این حرف ها رو بیخیال من که میگم DOOM 3 چون حداقل اون چیزی که تو گرافیک بازیهای امروزی میبینم از اون موقع شروع شد تا با الان رسید! و همونم باعث شد برم Ge Force 5700 بگیرم تا بتونم بازیش کنم:دی

من به خاطر اينكه كرايسيس رو با آخرين كيفيت بازي كنم رفتم يه سيستم فضايي خريدم kz2رو هم تو گيم نت بازي كردم اما خدا وكيلي kz2در حد تنظيمات lowكرايسيس ميشه گرافيك كرايسيس واقعآ جهش در دنياي گيم بود به گفته ي كرايتك كراي انجين3در حد تنظيمات متوسط كراي انجين2هست
كرايسيس بزرگترين جهش در گرافيك بود اما چون براي همه ملموس نبودممكنه خيليا فكر كنن اون 6تاي ديگه بهتر بودن چون اونا ملموس تر بودن:biggrin1:

من به خاطر اينكه كرايسيس رو با آخرين كيفيت بازي كنم رفتم يه سيستم فضايي خريدم kz2رو هم تو گيم نت بازي كردم اما خدا وكيلي kz2در حد تنظيمات lowكرايسيس ميشه گرافيك كرايسيس واقعآ جهش در دنياي گيم بود به گفته ي كرايتك كراي انجين3در حد تنظيمات متوسط كراي انجين2هست
كرايسيس بزرگترين جهش در گرافيك بود اما چون براي همه ملموس نبودممكنه خيليا فكر كنن اون 6تاي ديگه بهتر بودن چون اونا ملموس تر بودن:biggrin1:
شرایط محیطی کرایسیس اینطور شده که شما به این نتیجه رسیدید
وگرنه از نظر تکنیک گرافیکی اینقدر هم فاصله ندارن شما احتمالا uncharted 2 رو ببینی
نظرت عوض میشه صحبت کرایتک رو با منبع لطف بفرماید که ce3
در حد متوسط ce2

خوب چه ربطی داره به CG یک چیزی گفتی ها :eek: . اولا مقایسه CG اولیه با KILLZONE 2 رو سایت IGN انجام داده بود تو خود سایتش باید باشه الان میتونی بری ببینی . در آخر گرافیک خود بازی KILLZONE 2 از اون CG اولیه هم بهتر بود شما برو ببین.
:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
بعدشم کجای اون MOD با گرافیک KILLZONE 2 برابری میکرد . تازی اون CG هم که دیده بودیم گرافیکش از همین دموی اول KILLZONE 2 پایین تر بوده که تو بازی پخش میشه.
.

واقعا اوون تیکه حرفت رو که bold کردم از اوون حرف هایی هست که آدم هر چند سال یه بار میشنوه:biggrin1: :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:البته نظره شخصیه شماست و محترم

ضمنا نخندینا اوون یه دونه رای prince of persia:sands of time رو میبینید من اوون رای رو دادم

چون از قدیم عاشق اوون بازی بودم این شماره بازی رو 5 دور رفتم.وقتی که این بازی تازه اومده

بود من ps2 نداشتم ولی واسه خاطر این بازی رفتم geforce fx 5600 ultra گرفتم با یه

64bit athlon3000 که اوون روزا تازه اومده بودن هر جفت. این بازی هم اوون دوران جزو تنها

بازیهایی بود که به pixel shader 1.1 به بالا احتیاج داشت که مثلا رو geforce mx440 اوون روزا

اجرا نمیشد واقعا بهم کیف می داد وقتی تمومش میکردم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or