برگزاری لیگ فیفا 11 و 10 در شبکه لایو

نظرتان در مورد برگزاری لیگ فیفا 11 چیست؟

• کار خوبی است

رای‌ها: 19 55.9%
  • کار خوبی است ولی برای تعطیلات

رای‌ها: 15 44.1%
  • استقبال نمی کنم

رای‌ها: 0 0.0%
  • از شبکه LIVE استفاده نمی کنم

رای‌ها: 0 0.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    34
  • نظرسنجی بسته شده است .

sash2020

کاربر سایت
Jan 6, 2011
300
نام
Masoud
بابا دهنم سرویس شدوافت فریم ما رو کشت.یه بازی هنگ کرد وسطه کار هر دو طرف مودمو قطع کردیم که نتیجه3-0 به نفعه اون شد بازی بعد از 3-0 به نفع من شروع کردیم که در نیمه ی اول 3 گل خوردم و بازی 3-3 به اتمام رسید.(faraz_n ما رو نابود کردی!)
اینو گفتم بدونین من تو چه وضعیم!
البته گاهی اوقات اینجوری میشه.
بگذریم...
من می گم این لیگ آزمایشی رو ادامه بدیم بعد از تابستون یه لیگ درست و حسابی راه بندازیم.
به نظر من اینکه هر کی 4 بار یه جا با یه نفر بازی کنه کسل کنندست بهتره این هم عوض شه(یه قانونی وضع شه!)

بچه ها نگران نباشن تو فکریم برای تابستون یه لیگ بین المللی راه بندازیم
اتفاقا از لیگ بعدی تعداد بازی هر نفر به جای 4 تا به 2 تا کاهش پیدا میکنه اما هاف تایم یک دقیقه افزایش پیدا میکنه (جمعا 4 دقیقه)
راستی یادم رفت بگم بازی های من با کمک یار همیشگیم، داداش سعیدم انجام میشه (یادش گرامی!) :((

آخرین ویرایش:

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
مسعود جان اسم من فرازه و تو کانون هواداران بایرن بیای بگی فراز بایرنی همه منو میشناسن:d
کلا عشقم بایرنه و اینطوری پرچمش رو میبرم بالا:x
15 دقیقه پیش آنلاین شدم کسی نبود
علی خوب تو رنکینگ ازم جلو زدیا

Euneed

کاربر سایت
Mar 17, 2011
191
نام
حمید رضا
دیروز 3 بازی کردم 3 مساوی :(

کی بود یه گل تخیلی بهش زدم :d

شرح گل : دقیقه 88 1-0 عقب بودم با راموس از دقاع راست نفوذ کردم. قبل از اینکه به منطقه سانت برسم به اشتباه به جای سانت شوت زدم (جدیدا ترکیب دکمه ها رو از پس کردم فیفا ) توپ از 40 متری شوتید خورد به پای وم بومل کمونه کرد یه قوس برداشت رفت 3 کنجه دروازه بایرن. قیافه حریف هم )x .

li@

کاربر سایت
Sep 3, 2010
546
نام
علی
دیروز 3 بازی کردم 3 مساوی :(

کی بود یه گل تخیلی بهش زدم :d

شرح گل : دقیقه 88 1-0 عقب بودم با راموس از دقاع راست نفوذ کردم. قبل از اینکه به منطقه سانت برسم به اشتباه به جای سانت شوت زدم (جدیدا ترکیب دکمه ها رو از پس کردم فیفا ) توپ از 40 متری شوتید خورد به پای وم بومل کمونه کرد یه قوس برداشت رفت 3 کنجه دروازه بایرن. قیافه حریف هم )x .

احتمالا faraz_n بود!

sash2020

کاربر سایت
Jan 6, 2011
300
نام
Masoud
سلام
کسایی که من باهاشون بازی نکردم اماده بشن برای امشب.
دوستان ظرفیت لیگ هم پر شد دیگه کسی تقاضا نده و انشا الله باشن اماده برا لیگ بعدی که قراره با تغییرات بیشتری انجام بشه.
دوستان اگه شرایط جور بشه می خوایم ساعت بازی های لیگ رو مشخص کنیم که بازی ها زود تر انجام بشه.لطفا ساعت های پیشنها دی تون رو بگید.

aryia

کاربر سایت
Dec 23, 2010
150
نام
mohammad
سلام

با سلام منم اگه شد و بولم رسید تابستون تو لیگشرکت میکنم بروفایل من bulldozer20012هست
اما نمیتونم باش فیفا بازیکنم جون ارور میده بس با بروفایل داداشم ک بعدا اسمشو میگم باهاتون بازی میکنم

sash2020

کاربر سایت
Jan 6, 2011
300
نام
Masoud
اقا ما هم هستیما! ظرفیت پر شده؟
GAMERTAG : HOSSEIN DEFIER

سلام
من الان حدود 15 ساعته ساین نشدم تا دیشب که 9 نفر بودیم و 1 نفر جا بود حالا اگه می خوای برو تو لیگ ببین اون 1 نفر پر شده یا نه.اگر شد هم یه دعوت نامه برات می فرستم فقط تو یه تقاضا دوستی به من بده که یادم نره.یا علی

hossein_etzio

کاربر سایت
Jan 16, 2011
40
نام
hossein
سلام
من الان حدود 15 ساعته ساین نشدم تا دیشب که 9 نفر بودیم و 1 نفر جا بود حالا اگه می خوای برو تو لیگ ببین اون 1 نفر پر شده یا نه.اگر شد هم یه دعوت نامه برات می فرستم فقط تو یه تقاضا دوستی به من بده که یادم نره.یا علی

man alan pm dadam
age ja dasht davat name vasam befrest
merci

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر