برگزاری رویداد Xbox در گیمزکام 2021

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
شرکت Microsoft اعلام کرده که در تاریخ 24 آگوست (سه‌شنبه، 2 شهریور) یک نمایش دیجیتالی را در گیمزکام 2021 ارائه خواهد داد. با بازی سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

رویداد ایکس باکس در Gamescom 2021

این برنامه که وظیفه اجرای آن به پریس لیلی و کیت ییگر سپرده شده، در ساعت 21:30 به وقت ایران پخش خواهد شد. گفته شده که در طول نمایش پیش‌رو، اطلاعات مفصلی را از برخی عناوین از قبل معرفی شده توسط Xbox Game Studios دریافت خواهیم کرد. همچنین حضور چند بازی ترد پارتی بزرگ که در فصل تعطیلات امسال عرضه خواهند شد نیز در کنار اخبار عناوین جدید سرویس Xbox Game Pass، تأیید شده است.

با توجه به توضیحات مایکروسافت، این احتمال وجود دارد که توسعه‌دهندگان عناوینی مانند Forza Horizon 5 و Halo Infinite از این رویداد برای ارائه نمایش جدید بازی‌های خود استفاده کنند. با اینحال مایکروسافت هنوز به‌طور دقیق نامی از عناوین حاضر این رویداد نبرده. در کنار این برنامه، شعبه آلمان بتسدا نیز از تاریخ 4 شهریور به‌طور روزانه چند لایو استریم خواهد داشت.

مایکروسافت همچنین در میان انتشار این اطلاعات، به رویداد Opening Night Live که یک روز پس از نمایش Gamescom 2021 Xbox Stream برگزار خواهد شد نیز اشاره کوتاهی کرده است. بدین ترتیب، ممکن است در برنامه افتتاحیه رویداد Gamescom 2021 هم شاهد نمایش عناوینی از سوی ایکس باکس باشیم. رویداد افتتاحیه گیمزکام در تاریخ 3 شهریور (ساعت 22:30) برگزار خواهد شد.​

P3RsiAN boY

کاربر سایت
Jun 8, 2013
6,527
نام
محمد
آقا لطفا این تاپیک vs رو باز کنید بعضی دوستان برن اونجا…:|
______
اون قسمت طوفان و گرد و‌خاک ، ‌من کف و‌خون قاطی کردم. چی بود اون:|

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,196
نام
محمد
هورایزن 5 خداییش گرافیکش خیلی خفنه واقعا نسل بعدیه فقط من با کشورش مشکل دارم یعنی این فضا و محیطش نیست یکم بیابونیه شبیه ایرانه خودمونه حس میکنم اونقدرا wow نمیشم از بس جلو چشممه جاده هاش :D . محیطهای کوهستانی و جنگلی و سرسبز تر خیلی برام جذابیتش بیشتره .

• Like
Reactions: H&M

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
هورایزن 5 خداییش گرافیکش خیلی خفنه واقعا نسل بعدیه فقط من با کشورش مشکل دارم یعنی این فضا و محیطش نیست یکم بیابونیه شبیه ایرانه خودمونه حس میکنم اونقدرا wow نمیشم از بس جلو چشممه جاده هاش :D . محیطهای کوهستانی و جنگلی و سرسبز تر خیلی برام جذابیتش بیشتره .
از نظر محیط هم نگران نباش! :D خودشون گفتن محیط‌های Forza Horizon 5 بیشترین تنوع رو توی کل مجموعه داره و از مناطق بیابونی و کوهستانی تا جنگلی و ساحلی و شهری و آتشفشانی و... توی بازی وجود داره. یعنی اصلاً علت انتخاب مکزیک این بوده که پیش خودشون گفتن چیکار کنیم که بازی هر جور محیط و آب و هوایی رو داشته باشه و حتی از نسخه‌های قبلی هم متنوع‌تر بشه و آخرش به مکزیک رسیدن. :D

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,080
من خودمم D دادم:D درسته که دو سه تا نمایش رو دوست داشتم و از بازیهای مورد علاقم بودن ولی بقیش واقعا چرت و پرت بود و نمیدونم چرا 90 دقیقه اش کردن. راحت تو 45 دقیقه میتونست خلاصه بشه. مخصوصا اون آموزش عملکرد منجنیق دیگه اوج مزخرف بود:D

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,486
انتظاراتت از سری هورایزن خیلی بالاست! یکمی انتظاراتت رو بیار پایین :D
یه لطفی کن و یه سر برو سراغ NFS با تشکر فراوان :D
nfs که نابوده
به نظر من هم بازی باید قابلیتهای rpg داشته باشه با یه شخصیت خانم که هیکلش ۲برابر دن گرینوالته
پایان بازی هم گرینوالت و اسپنسر از هم طلاق بگیرن و شخصیت منفی مسابقه رو ببره ولی حیف که نظر من فقط واسه خودم مهمه
:|
خب حتما به ژانر ریسینگ علاقه نداری کلا
کسی ام به شوتر علاقه نداشته باشه میتونه بگو کلا تموم شدست همشون تکراری ان.

پ.ن: تازه هورایزون چون آرکیدی هست خیلی مود های goofy هم براش میذارن مثلا ۴ لگو داشت و ۳ یچیز مث ترکمانیا... شبیه سازا رو ببینی چی میگی دیگه :D
من اتفاقا عشقه ریسنگم
حتی شبیه ساز
الان اگه بری بازی GTS ببینی رکوردای منو میبینی (اگه تو فرند لیستم باشی)
میگم با فورزا هورایزن خیلی حال میلکردم ولی حس میکنم دیگه تکراری شده
نهایت که گرد و خاک اضافه شده
ميدوني احساس من اينه ماكرو داره فورزا رو ميكنه مثله فيفا يا كالاف

مسلما اگه وقت بيشتري به استوديو ميدادن ميتونستن خلاقيت بيشتري بخرج بدن
و ايده پردازي كنن
براي منم واقعا اين نمايش چيز خاصي نداشت و بيشتر حالت تبليغي براي بخش بتل رويال بازي بود ...
دقیقا عینه اونا شیرشو کشیدن

• Like
Reactions: H&M

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,394
نام
aliakbar
ميدوني احساس من اينه ماكرو داره فورزا رو ميكنه مثله فيفا يا كالاف

مسلما اگه وقت بيشتري به استوديو ميدادن ميتونستن خلاقيت بيشتري بخرج بدن
و ايده پردازي كنن
براي منم واقعا اين نمايش چيز خاصي نداشت و بيشتر حالت تبليغي براي بخش بتل رويال بازي بود ...

اخه بدبختي اينجاست كه يه عده ميان تو تاپيك سوني كه كنفرانس نداره و سياستهاش اشتباهه

ماكرو كه مدتهاست قبلا هم گفتم چيزي براي هايپ نداره

اون چيزي كه در مورد عرضه رو پي سي شدن بازيهاي سوني رو پي سي و به قولي اكوسيستم دار شدن به جاي كنسول ميترسم هم همينه

بهرحال خيلي وقته ماكرو فنهاشو از دست داده و بيشتر رفقا پي سي دارن كه خوب گيم پس خوبه براشون

اميدوارم يه مقدار هم به فكر بازيهاي بزرگش
باشه و انقدر توهين نكنه به مخاطب ...
فورزا شبیه فیفا و کالاف شده؟
ماکروسافت چیزی واسه هایپ نداره؟
ماکروسافت فن‌هاشو از دست داده و به مخاطباش توهین میکنه؟
پسر بیا پایین سرمون و درد اوردی

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,888
نام
محمد حسین
در مورد هیلو انتظار نمایش بود. البته قبلا خود 343 گفته بود وقتی از کمپین نمایش میده که کامل و بی نقص باشه. ولی نمایش امروز بیشتر شبیه extended e3 بود و نکته خاصی نداشت که بخوان نمایش بدن. نمایش بد بود . میشد کوتاهش کرد و کاهش زمان مکالمه
و در حد 35-40 دقیقه ارائه کرد. بازیای زیادی بودن از کراسفایر تا برایت مموری و ...
که میتونست نمایش داشته باشه و نداشت
نمایش دیشب خسته کننده و بد بود ، بخاطر اینکه عنوان برا نمایش بود ترد پارتیهایی که امسال ریلیز میخحورن ولی استفاده نشد.خود رمدی گفت امسال کراسفایر میاد
سازنده برایت مموری گفته امسال میاد ولی استفاده نشدن + هیلو.
اگه قرار باشه هیلو یا هر عنوانی از ماکرو امشب نمایش داشته باشه که گراب گفته داره، لزومی به نمایش دیشب نبود.
تنوع بیار ماشینها و محیط جذاب و گیم پلی روان و جذاب و پلیر زیاد و ......
نمیدونم شاید واقعا انتظار دارین از ماشین پیاده شید و یه بطری آب از رودخونه بردارید یا برید از تو آتشفشان گدازه جمع کنید.
و اینکه یسریا منطقی شدن و صحبت از آماده نبودن برخی شرکتها میکنن، زمانی که بعضیای دیگه آماده نبودند، همینقدر منطقی بودن؟

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
سری هورایزن قطعا یک خط قرمزی تو آرکید بودن داره، شاید بتونه تو مولتیش یک سری مُد فان اضافه کنه اما بیس خود بازیو که نمیتونن بکوبن مثل NFS کلا شخمی تخیلیش کنن، طرفدارای بازی هم عمرا همچین چیزی بخوان.
وظیفه اینا اینه که هر چند سال یک نسخه جدید بدن و اونقدری پیشرفت داشته باشه تو همه زمینه ها که ارزش پول دادن داشته باشه، اینکه فیفا کوبیده میشه بخاطر این نیست که خلاقیت به خرج نمیده بخاطر اینه که سالی یک ورژن میده با یک سری تغییرات ریز ازت 60-70 دلار میخواد حداقل الان این سری هیچ شباهتی به فیفا نداره.
البته امیدوارم یک سری جدید رو استارت بزنه تو سبک NFS چون فقط مگه همینا بتونن یک ریسینگ آرکید درست درمون تحویل بدن.

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
میشد نمایش و جم و جورتر برگزار کرد و خلاصه و مفید نشون میدادن.
انتظار زیادی من نداشتم و امید داشتم یه خورده کمپین هیلو ببینم که نشد.
فورزا هورایزن خودشو کامل از بقیه بازیهای هم سبک جدا کرده و تو یه لیگ دیگه داره بازی میکنه.
واسه منی که ریسینگ باز نیستم هم این جذابه😁

در کل من بودم نهایت تو 40 دقیقه جمع میکردم، اضافه و پرتی زیاد داشت که باعث خستگی و کسلی بیننده میشد.

آخرین ویرایش:

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,486
سری هورایزن قطعا یک خط قرمزی تو آرکید بودن داره، شاید بتونه تو مولتیش یک سری مُد فان اضافه کنه اما بیس خود بازیو که نمیتونن بکوبن مثل NFS کلا شخمی تخیلیش کنن، طرفدارای بازی هم عمرا همچین چیزی بخوان.
وظیفه اینا اینه که هر چند سال یک نسخه جدید بدن و اونقدری پیشرفت داشته باشه تو همه زمینه ها که ارزش پول دادن داشته باشه، اینکه فیفا کوبیده میشه بخاطر این نیست که خلاقیت به خرج نمیده بخاطر اینه که سالی یک ورژن میده با یک سری تغییرات ریز ازت 60-70 دلار میخواد حداقل الان این سری هیچ شباهتی به فیفا نداره.
البته امیدوارم یک سری جدید رو استارت بزنه تو سبک NFS چون فقط مگه همینا بتونن یک ریسینگ آرکید درست درمون تحویل بدن.
من چیزی که دیدم همون قبلی بود
آره فورزا تو بازیای ریسینگ آرکید بهترینه
ولی دقیقا اون حسی که به فیفا دارم نسبت به هورایزن پیدا کردم
انگار فقط محیط و گرافیک عوض شده
به نظر من فورزا هورایزن نیاز به یه جهش بزرگ داره
حالا منیخواد پلیس باشه
داستانی باشه
مد جدید باشه

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,486
هورایزون کلا درباره فستیوال ریسینگه. یعنی مسابقه غیرقانونی نمیکنن که پلیس بخوان بیارن:D
میدونم میگم کلا فلسفشو عوض کنند
بیشتر بازی شده 4 تا ماشین جدید با محیط جدید
خیلی حیفه این عنوان یه تغییر نگرش نده خصوصا تو این اوضاعی که نه میدنایت کلابی هست نه NFS درست درمونی

Efikiller

کاربر سایت
Nov 20, 2016
561
نام
Erfan
هورایزون کلا درباره فستیوال ریسینگه. یعنی مسابقه غیرقانونی نمیکنن که پلیس بخوان بیارن:D
ولی می توننن ریسک کنن و تغییراتی به وجود بیارن این بازی با این فرمول دیگه واقعاا به تهش رسیده ، درسته یه شاهکاره همون طور که دو نسخه قبلی بودن و اینم چون از اون دوتا پیروی می کنه بازی عالی میشه ولی به نظرم می تونن با یه سری تغییرات جون تازه ای به سری بدن
فستیوال ها برای بیرون شهر و توی جاده ، کوه و … باشه و یه شهر خیلی بزرگ و خفن مثل توکیو، تو بازی بزارن که مسابقات غیرقانونی شبانه همراه پلیس توش برگزار بشه
فصل زمستون باشه شهر توکیو هم با یه نورپردازی خفن درست کرده باشن بعد وقتی داره برف میاد تو با یه موستانگ باس داری همزمان هم مسابقه میدی هم از دست پلیس فرار می کنی

• Like
Reactions: .::PUИK::.

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,187
نام
سامان
چه نمایش مسخره ای بود! اون موقع سر کار بودم خداروشکر و ۱ ساعت بعدش بصورت اسکیپ کردن نمایش رو دیدم :D تنها نقطه مثبتش همون نمایش آخر هورایزن بود که کل اوپنینگ بازی رو مثل همیشه اسپویل کردن :/

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر