برگزاری دومین جام فیفا 13=====> جام رمضان

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
جا داشت محمود به شرایط برگزاری بازی هم اشاره میکرد. کلا بازی که نکردیم یک سری عکس پشت سر هم دیدیم از بس لگ داشت:d به خصوص نیمه دوم بازی اول و نیمه اول بازی دوم. بازی اول تا دقیقه 70 من 2-0 جلو بودم که محمود پیغام داد من هیچی نمیبینم و از اون به بعد دیگه منم هیچی ندیدم! فکر کنم جادو کرد محمود:d،به طوری که دقیقه 90 کرنر زد و من فقط 2 تا عکس دیدم! یکی ضربه کرنر و یکی هم توپ تو دروازه من!
بازی دوم هم که دیگه افتضاح بود،من تو 10 دقیقه اول یه سری عکس دیدم و 3-0 عقب افتادم،در ادامه بازی هم همین جوری بود،حتی برای اولین بار یه پنالتی رو به ساعت استادیوم زدم از بسسسسسسس لگ داشت!
حالا جدا از شوخی خواهشا هر کس تو اوقاتی که میدونه وضع نتش بده بازی نکنه،من که قبل بازی با محمود راحت season با خارجی ها میزدم،البته محمود هم میگفت نتش خوب بوده قبلش...
میخواستم صب بگم خوابم میومد دیشب :D عاغا منو علی هم بازی کردیم در شرایط آب وهوای لگ !! :D بازی اول که نابود بود منم 2 0 عقب بودم به علی پیام دادم وضع خرابه :D که گفت از منه و دیگه بازی رو حساسش کرد 2 2 شد :D برگشت ولی وضع برا من خوب بود :D خیلیم حمله کردم علیم یه پنالتی زد آسمون :)) من قبلش 5 دور با عبدالله بازی کردم و 2 دورم با حسام بدونه لگ .. قبل بازیمم تو سیزن رفتم و زدم یه نیمه که 4 0 جلو بودم بعد خارج شدم اومدم با علی زدم دیدم بلرزونه :D اصن یه وضی :D

- - -ویرایش - - -

پرچم گلستانو بعد بازیه فینال باید قهرمان بکشه پایین البته اگه تو دستاش سنگینی نکنه:))
داش حسن خودتو آماده کن که همین عصری ساعته 6 این طرفا که دیگه قطعی میشه قهرمانیم بزنیم :D چون دیگه شب نمیتونم بیام 300 تا مهمان داریم همه تماشا چین فک نکم خودم اجازه بازی پیدا کنم :))

- - -ویرایش - - -

دقیقا موافقم
من قبلش به حسام گفتم و خودشم متوجه شد که ساعت از دو که گذشت (وارد تایم فری دانلود شدبم) لگ هامونم زیاد شد
این رو علی راست میگه اما اشکال از خودتم هست علی شمارت رو کسی نداره تا باهات هماهنگ کنه و از طریق واسطه سخته
من به حسام گفتم نتم ظهر لگ نداره اما خوب نمیتونست اما خدا رو شکر با وظعیت آبرومندی بازی رو گذروندم و مبین نت منو شرمنده حسام نکرد

- - -ویرایش - - -

اگه قرار قهرمان این دفعه با حسن بازی کنه ترجیح میدم فینال ببازم :d
ترجیح میدی ببازی !! :D
اصن همین جا زن الان که 2 شدی چون من آمده ام وای وای :D :D

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
من منتظر محمودم...محمود کجایی...؟
من شب نمیتونم بازی کنما...بیا تا قبل ساعت 4 تمومش کنیم...

بهش SMS بده اونم شب نمیتونه قراره با تو بازی کنه و هر کدومتون برد ساعت 4 تا 5 با من بازی کنه
چون منم شب میرم سالن :d مسابقاته فوتساله :d

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
قیافه ی من بعد از دیدن این که عرفان رفته فینال::|

حرکت من به مصطفی وقتی به فینال رسیدم :thumbup:
قیافه مصطفی وقتی من به فینال رسیدم:wallbash:
قیافه من بعد قهرمانی:shrewd:
قیافه مصطفی بعد قهرمانی من:shocked::scare:

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
خوب جام دوم هم با همه خوبی هاش تموم شد و محمود تونست قهرمان بازی ها بشه
محمود با شکست حسین پا به فینال گذاشت و با دو بازی خیلی تماشایی تونست ضد تاکتیک استفاده کنه و بازی منو شدیدا قفل کنه و با نتیجه 2 - 0 و 2- 1 برنده دو بازی فینال بشه
تبریک آقا محمود گل
فینال کاملا اهوازی بود و جام دوم تویه اهواز اومد و پرچم اهواز رفت بالا :d
34727690676095139079.jpg

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
خب بازی هایه منم انجام شد که اول با حسین بازی کردم و دفاع بی نقص بود :D بازی اول 2 0 شد من یه گل زیر طاق زدم :D حسینم یه شوت کرد هارت زدش خورد به تیره و صد جا دیگه گل نشد :D حسین دیدی من بردم :D حمله حسین خوبه اما دفاعش ضعیفه من سعی کردم بازیو کنترول کنم جای حمله وگرنه میشد گل زد بازم ولی دروازبانشم میگرفتا :D "
خب بریم سراغه عرفاان :D :D بازیش خداییش خیلی تغیر کرده خیلی خوب شده منم قفلش کردم عصبی شه :D بوفون که شده بود دیواره چین گل نمیخورد تک به تکارو :D ولی یه تک یه تک گرفت از من بعد توپ رفت رو هوا عد عرفان دورش کرد دیدم پنالت شده :)) عرفان داشت همه دکمه هارو با هم میزد فک کنم که یکیشون تکل زد :D
خیلی تشکر از همه بچه ها . و تشکری دیگر از حسامه عزیز که این دوستان رو دوره هم جمع کرده و شاد کرده چه گفتم :D
حسن زودی بیا که میخوام بترکونم :D

- - -ویرایش - - -

تیم هایه منم تاتنهام روسیه و من سیتی بود تو این جام فقط یه بازی رئال بودم :-*

ir7lv

کاربر سایت
Jul 9, 2007
636
نام
حسن
پرچم گلستان کماکان بالا میمونه
سنگین بود واستون>:)

شوخی میکنم حساس نشین ایشالا جامه سوم
:)

ir7lv 2 p3rsia7 1 میزبان : ir7lv
ir7lv 0 p3rsia7 0 میزبان : p3rsia7

- - -ویرایش - - -

تبریک به داش محمود
و یه تبریک دوبله بخاطر اینه با رئال قهرمان نشد;)
الان سیتی رو از رئال ضعیفتر میدونی با اون دفاع و نوک رویاییش

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
سوپر جامم انجام شد و من باختم :D ولی شاااااانسسسسسسس داری حسن :D دوتا گل زشت خوردم که از اونا که نباید گل میشد بعد خودم شوتیدم که گل نشد :D بعد خودشم شوتیت باید گل میشد نشد :D
آوانس دادم بت :D که دوره بعدی بیای تو گروهم :D
یعنی مگر دستم به پپه نرسه :D

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
تبریک زیاد به آقا محمود و آقا عرفان، یک تبریک ویژه به حسن اقای گل که نشون داد شیر همیشه شیر است!!!! محمود جان تبریک واقعاً نشون دادی که خوب و قوی بازی می کنی!!!! فقط یک نکته تو این دو لیگ واسم خیلی جالب بود!!! اون هم این بود که افرادی که به لیگ و زمانبندی های بیشترین احترام رو میذارن، بازی ها رو سر موقع انجام میدن!!! در نهایت هم تا بالاهای جدول میان!!! تو لیگ پیش حسن این شرایط رو داشت، تو این لیگ هم آقا محمود، آقا عرفان، حسین آقا!!!! یعنی منظورم اینه که کسی که به خودش و کاراش اهمیت بده با بیشترین درصدر موفقیت روبرو میشه!!!! انشاالله که تو جام سوم شرایط بهتری رو داشته باشیم، از دور دست تمامی این پانزده نفری که تو این جام شرکت کرده بودن رو میفشارم!!! کاستی هایی که وجود داشت رو ببخشید!!!! تو این جام هم خدا رو شکر، هرکسی باخت به حریفش تبریک گفت و دنبال درگیری و خدای ناکرده دنبال بهانه آوری نبود!!! مرسی از همه ی دوستان، واقعاً لطف کردید و وقت گذاشتید!!! حالا بریم واسه لیگ سوم
http://forum.bazicenter.com/thread79722/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر