برگزاری دومین جام فیفا 13=====> جام رمضان

Red20Devils

کاربر سایت
Apr 17, 2011
688
نام
مصطفی
عرفان جان داره بدجوری خط و نشون میکشه، آقا زدی یک شیرازی با عشق رو حرف کردی؟ من خودم یک جورایی شیرازی هستم!!! منو ممد باحال هم امشب باهم میزنیم!!!! ممد باحال یک کمی انگار کار داره!!! گفت بهم خبر میده، انشااالله که نیافته واسه فردا!!!! مجمود و علی آقا هم یا امشب یا فردا با هم میزنن، فردا شب اگر خدا کمک کنه میریم واسه نیمه نهایی!!!!
مصطفی جان بیا بریم سر موشیر یک پالوده بزنیم!!!

جدی شما هم شیرازی هستی؟؟؟آقا نوکرم کاکو :D
انشالله شما قهرمان میشی و انتقام منم از عرفان بگیر!

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
مصطفی دومین شیرازی بود که تویه این جام بردم:p
اولیش رضا بودد:">
خلاصه خووزستــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــان؟:d

- - -ویرایش - - -

جدی شما هم شیرازی هستی؟؟؟آقا نوکرم کاکو :D
انشالله شما قهرمان میشی و انتقام منم از عرفان بگیر!
بیاین
بیاین آغوو
بیاین آغوو میخوام کل همه بچه های شیراز رو بخوابووونم :d

یکی ندونه الان فکر میکنه توو فیفا غوغا میکنم :d نمیدونه شانسی میریم بالا :d

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
بازی منو ممد با حال هم انجام شد!!! اولی تو زمین ممد بودد که 1-1 کردیم!!! دومی رو من تو زمین خودم 1-0 بردم، ولی اینو بگم که ممد خدائیش بازیش حرف نداره!!! بازی برگشت خیلی سنگین بود!!! واقعاً بردن ممد سخت بود!!! عرفان جان منو شما خوردیم به هم!!!! ایشاالله که نزنی ما رو بترکونی!!!! فقط بازی محمود و غلی آقا مونده!!! محمود جان لطفاً ساعت هایی که انلاین هستی رو اینجا بنویس که با علی هماهنگ کنم!!! هم صبح رو بنویس هم بعد از ظهر رو، مرسی

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
بازی منو ممد با حال هم انجام شد!!! اولی تو زمین ممد بودد که 1-1 کردیم!!! دومی رو من تو زمین خودم 1-0 بردم، ولی اینو بگم که ممد خدائیش بازیش حرف نداره!!! بازی برگشت خیلی سنگین بود!!! واقعاً بردن ممد سخت بود!!! عرفان جان منو شما خوردیم به هم!!!! ایشاالله که نزنی ما رو بترکونی!!!! فقط بازی محمود و غلی آقا مونده!!! محمود جان لطفاً ساعت هایی که انلاین هستی رو اینجا بنویس که با علی هماهنگ کنم!!! هم صبح رو بنویس هم بعد از ظهر رو، مرسی

تبریک به آقا حسام و اینکه محمد خان ایشالله تویه جام بعدی انتقامشو از حسام بگیری :d البته ناراحت نباش فرقی نداشت میومدی بالا من حذفت میکردم اما الان انتقام تورو از حسام میگیریم :d
چه کررری خونی میکنم من ! :d
این هم آخرین تحولات جام
محمود هم میخواست امشب بازیشو انجام بده که اینترنتش قطع شده و به من sms داد
37803047763791539642.jpg

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
سلام
حسام بر خلاف بقیه دوستان سبکی چید که عبور ازش واقعا سخت بود. تبریک میگم به حسام که بازی منو حرفه ای آنالیز کرد و با یه سبک عالی جلو مهاجم های منو گرفت.

Sent from my HTC One X using Tapatalk 4 Beta

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
سلام
حسام بر خلاف بقیه دوستان سبکی چید که عبور ازش واقعا سخت بود. تبریک میگم به حسام که بازی منو حرفه ای آنالیز کرد و با یه سبک عالی جلو مهاجم های منو گرفت.

Sent from my HTC One X using Tapatalk 4 Beta
ممد جان واقعاً همینطوره، شما خیلی خوب بازی کردید!!! انشاالله دیگه تو جام سوم، همه با تمام قدرت میایم جلوی همدگیه!!! منو عرفان هم امشب بازیمونو انجام میدیم و تکلیف این سمت فینال رو روشن می کنیم!!! محمود و علی آقا امشب بازیشون رو به امید خدا انجام میدن
--------------------------------
بازی منو عرفان هم انجام شد!!! بازی اول تو زمین عرفان 2-1 بردم، بازی دوم تو زمین خودم 3-0 باختم:((، آقا عرفان واقعاً بازی دوم خوب و قوی بازی کرد!!! حقش برد بود!!! ایشاالله قهرمان بشه که بگم جلوی قهرمان حذف شدم!!!
-----------------------------
بازی علی آقا و محمود هم 2-2 و 4-1 به نفع محمود شده، mHFIFA که فینالیت دوره ی قبلی بود حذف شد!!! محمود تبریک!!! اگر حسین رو شکست بدی یک فینال کاملاً اهوازی رو میبینیم!!!!

آخرین ویرایش:

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
p3rsia7_striker 2 mhfifa 2 میزبان mhfifa
p3rsia7_striker 4 mhfifa 1 میزبام p3rsia7_strike
اهوازیا چه میکنن :D

- - -ویرایش - - -

منم که دیگه با من سیتی دارم میبرم نگید رئاله هاا :D با من سیتی و تاتنهام اومدم بالا :D

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
با تشکر از حسام و بازی خوبش
راحت موقعی که تا دقیقا 83 تویه بازی دوم یک هیچ عقب بود میتونست وقت کشی کنه چون با اون نتیجه میرفت بالا اما بازیش رو مردونه بازی کرد اصلا تووپ رو نبرد بین دفاعش پاس کاری کنه
منم حملاتم کمی زیاد و سنگین تر شده بودن که با یه ضربه سر کار رو 2 هیچ کردم و دو دقیقه بعد بالوتلی با یه ضربه نرم 3 - 0 کرد و کار رو دیگه تمووم کرد
بازم ممنونم حسام جان
تبریک به محمود عزیز اگه بیای بالا یه فینال تمووم اهوازی :d پرچم گلستان رو میکشیم پایین و پرچم اهواز رو میبریم بالا :d اینم جدول مسابقات
39888619683966200903.jpg

ir7lv

کاربر سایت
Jul 9, 2007
636
نام
حسن
راحت موقعی که تا دقیقا 83 تویه بازی دوم یک هیچ عقب بود میتونست وقت کشی کنه چون با اون نتیجه میرفت بالا اما بازیش رو مردونه بازی کرد اصلا تووپ رو نبرد بین دفاعش پاس کاری کنه
منم حملاتم کمی زیاد و سنگین تر شده بودن که با یه ضربه سر کار رو 2 هیچ کردم و دو دقیقه بعد بالوتلی با یه ضربه نرم 3 - 0 کرد و کار رو دیگه تمووم کرد
بازم ممنونم حسام جان
تبریک به محمود عزیز اگه بیای بالا یه فینال تمووم اهوازی :d پرچم گلستان رو میکشیم پایین و پرچم اهواز رو میبریم بالا :d اینم جدول مسابقات
39888619683966200903.jpg
پرچم گلستانو بعد بازیه فینال باید قهرمان بکشه پایین البته اگه تو دستاش سنگینی نکنه:))

ali_figo2002

کاربر سایت
Oct 26, 2005
337
p3rsia7_striker 2 mhfifa 2 میزبان mhfifa
p3rsia7_striker 4 mhfifa 1 میزبام p3rsia7_strike
اهوازیا چه میکنن :D

- - -ویرایش - - -

منم که دیگه با من سیتی دارم میبرم نگید رئاله هاا :D با من سیتی و تاتنهام اومدم بالا :D

جا داشت محمود به شرایط برگزاری بازی هم اشاره میکرد. کلا بازی که نکردیم یک سری عکس پشت سر هم دیدیم از بس لگ داشت:d به خصوص نیمه دوم بازی اول و نیمه اول بازی دوم. بازی اول تا دقیقه 70 من 2-0 جلو بودم که محمود پیغام داد من هیچی نمیبینم و از اون به بعد دیگه منم هیچی ندیدم! فکر کنم جادو کرد محمود:d،به طوری که دقیقه 90 کرنر زد و من فقط 2 تا عکس دیدم! یکی ضربه کرنر و یکی هم توپ تو دروازه من!
بازی دوم هم که دیگه افتضاح بود،من تو 10 دقیقه اول یه سری عکس دیدم و 3-0 عقب افتادم،در ادامه بازی هم همین جوری بود،حتی برای اولین بار یه پنالتی رو به ساعت استادیوم زدم از بسسسسسسس لگ داشت!
حالا جدا از شوخی خواهشا هر کس تو اوقاتی که میدونه وضع نتش بده بازی نکنه،من که قبل بازی با محمود راحت season با خارجی ها میزدم،البته محمود هم میگفت نتش خوب بوده قبلش...

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
پرچم گلستانو بعد بازیه فینال باید قهرمان بکشه پایین البته اگه تو دستاش سنگینی نکنه:))
چه بازی بشه بازی قهرمان این دوره با حسن آقا!!! آقا امکانی هست که بشه به صورت آنلاین وقتی دو نفر دارن با هم بازی می کنن بازیشون رو تو دستگاه خودمون ببینیم؟ می دونم نیست!!! نمی دونم چرا اینو نوشتم!!! ولی کاشکی بود!!!

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
جا داشت محمود به شرایط برگزاری بازی هم اشاره میکرد. کلا بازی که نکردیم یک سری عکس پشت سر هم دیدیم از بس لگ داشت:d به خصوص نیمه دوم بازی اول و نیمه اول بازی دوم. بازی اول تا دقیقه 70 من 2-0 جلو بودم که محمود پیغام داد من هیچی نمیبینم و از اون به بعد دیگه منم هیچی ندیدم! فکر کنم جادو کرد محمود:d،به طوری که دقیقه 90 کرنر زد و من فقط 2 تا عکس دیدم! یکی ضربه کرنر و یکی هم توپ تو دروازه من!
بازی دوم هم که دیگه افتضاح بود،من تو 10 دقیقه اول یه سری عکس دیدم و 3-0 عقب افتادم،در ادامه بازی هم همین جوری بود،حتی برای اولین بار یه پنالتی رو به ساعت استادیوم زدم از بسسسسسسس لگ داشت!
حالا جدا از شوخی خواهشا هر کس تو اوقاتی که میدونه وضع نتش بده بازی نکنه،من که قبل بازی با محمود راحت season با خارجی ها میزدم،البته محمود هم میگفت نتش خوب بوده قبلش...

دقیقا موافقم
من قبلش به حسام گفتم و خودشم متوجه شد که ساعت از دو که گذشت (وارد تایم فری دانلود شدبم) لگ هامونم زیاد شد
این رو علی راست میگه اما اشکال از خودتم هست علی شمارت رو کسی نداره تا باهات هماهنگ کنه و از طریق واسطه سخته
من به حسام گفتم نتم ظهر لگ نداره اما خوب نمیتونست اما خدا رو شکر با وظعیت آبرومندی بازی رو گذروندم و مبین نت منو شرمنده حسام نکرد

- - -ویرایش - - -

چه بازی بشه بازی قهرمان این دوره با حسن آقا!!! آقا امکانی هست که بشه به صورت آنلاین وقتی دو نفر دارن با هم بازی می کنن بازیشون رو تو دستگاه خودمون ببینیم؟ می دونم نیست!!! نمی دونم چرا اینو نوشتم!!! ولی کاشکی بود!!!

اگه قرار قهرمان این دفعه با حسن بازی کنه ترجیح میدم فینال ببازم :d

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
بازم ممنونم حسام جان
عرفان جان شرمنده می کنی!!! بازی دوم خیلی تحت فشار گذاشتی، حقت برد بود و هجومی و قشنگ بازی کردی!!!!

- - -ویرایش - - -

=

اگه قرار قهرمان این دفعه با حسن بازی کنه ترجیح میدم فینال ببازم :d

اره دیگه عرفان حان، قهرمان این دوره با حسن بازی می کنه!!!! سوپرجام!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر