برگزاری جام بزرگ FIFA و PES

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
سلام دوستان گرامی،

اگه اخیرا به سایت گل سر زده باشین، یه نظرسنجی رو دیدین که برای برگزاری مسابقات FIFA و PES روی کنسول های Xbox و PS3 گذاشتن. این نظرسنجی برای اینه که مخاطباشون رو بهتر بشناسن و همچنین شرایط مسابقه رو با توجه به نظر شرکت کننده هاش تغییر بدن.

اولین دوره ش که امسال برگزار خواهد شد، توی تهران خواهد بود، اما از دوره های بعد، در صورت استقبال دوستان شهرهای دیگه، در شهرهای بزرگ دیگه هم برگزار میشه. چند تا مسئله رو باید مد نظر داشت. پس همه علاقه مندان فیفا و پس سعی کنن توی این نظرسنجی شرکت کنن، علی الخصوص تهرانی ها و کسایی که حاضرن برای مسابقات به تهران بیان.

از علاقه مندان تهرانی که دوس دارن به عنوان مسئول اجرایی و ... توی این مسابقات کار کنند (با حقوق) خواهش می کنم به من پیغام بزنن و یا به ایمیل psbox.iran@gmail.com ایمیل بزنن. علت زدن این تاپیک، درخواست دوست خوبم هست که برگزار کننده ی این رقابت هاست.

متذکر بشم که جوایزی که به من گفته شد واقعا جوایز نفیسی بود و برق از چشام پرید. پس حسابی تمرین کنین تا ایشالله همدیگه رو تو این مسابقات از نردیک ببینیم.

برای شرکت در نظرسنجی، اینجا کلیک کنین.

آخرین ویرایش:

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
عجب ! چی جایزه میدین ؟

نمی تونم بگم فقط اینکه پای تلفن وقتی شنیدم هنگ کردم. اگه شرکت کننده زیاد باشه، جوایز نفر اول تا سوم واقعا نفیسه. (اه هر وقت نفیس می شنوم، یاد این لوح های یادبود میفتم! مطمئن باشین ازین آشغالا نیست).

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
سلام
آقا اصفهان چی میشه؟

این بار اوله که می خوان به این گستردگی برگزار کنن. پس اولیش تو پایتخته طبعا. اگه مخاطب اصفهانی و اطراف اصفهانی زیاد باشه، قطعا بعد عید یکی تو اصفهان برگزار خواهد شد. یه کم زمان می بره ولی ایشالله تا یه سال دیگه تو اکثر شهرهای بزرگ برگزار میشه.

---------- نوشته در 07:36 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:35 PM ارسال شده بود ----------

به صورت انلاین بزارین که تمام علاقه مندان شرکت کنن:p

این رو شما به اون آدرس ایمیل بزن و بگو. توضیح هم بده حسابی. ولی به نظر من مخاطباش کم میشن.

mohamad_gamer

کاربر سایت
Sep 8, 2011
109
نام
محمد
این بار اوله که می خوان به این گستردگی برگزار کنن. پس اولیش تو پایتخته طبعا. اگه مخاطب اصفهانی و اطراف اصفهانی زیاد باشه، قطعا بعد عید یکی تو اصفهان برگزار خواهد شد. یه کم زمان می بره ولی ایشالله تا یه سال دیگه تو اکثر شهرهای بزرگ برگزار میشه.

---------- نوشته در 07:36 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:35 PM ارسال شده بود ----------

این رو شما به اون آدرس ایمیل بزن و بگو. توضیح هم بده حسابی. ولی به نظر من مخاطباش کم میشن.
میشه 2 نوع مسابقات برگزار کرد یکی همین روش که شما میگید یکی هم انلاین یا مثلا تداخل 2 روش باهم :d

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,054
متذکر بشم که جوایزی که به من گفته شد واقعا جوایز نفیسی بود و برق از چشام پرید.

حتما یه PS4 جایزه میدن !!!! :d :p
اگه استقبال بشه و تو شهرستان هام بیاد به عموم میگم تمرین کنه ، چون PES باز حرفه ایه . . . :d نیم قرن سنشه . . . :d

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )

همین الان جام دیجیتال داره تو اصفهان ثبتنام مسابقات مقدماتی کشوری واسه تیر ماه انجام میده

این یکی چیه پس ؟

اینکه تو اصفهانه مقدماتی واسه دردن تیم برای شرکت در مسابقه های خارجی هم هست

اسمش اینه :

ثبت نام اولین دوره بین المللی مسابقات بازی های رایانه ای ( کشور های جهان اسلام عضو اکو )

وب سایت جام رسانه های دیجیتال

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
اقا حدودا کی و در چه ماهی برگزار میشه ؟
میشه هم به عنوان مسول اجرایی و هم شرکت کننده وارد مسابقات شد ؟

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
اقا حدودا کی و در چه ماهی برگزار میشه ؟
میشه هم به عنوان مسول اجرایی و هم شرکت کننده وارد مسابقات شد ؟

تو نظرسنجی شرکت کردین؟ همونجا ازتون زمان رو پرسیده.

اگه به صورت جدی به عنوان مسئول اجرایی می خواین کار کنین، به من پیغام بدین. سوال دیگه ای دارین، به اون ایمیل پیغام بزنین. متشکرم.

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
هنوز ....ما داره میسوزه برا شرکت کردن تو سری قبل مستبقات اصفهان!

من از دوستم چند تا دیگه بچه ها همینجور که بازی میکردیم با اختلاف 2تا میبردم ولی با این قانون مزخرف مستبقات همون اول به ....پیوستم دوستم هم تا مقام 12 رفت بدون قرعه کشی انداختنش با قهرمان مسابقات!

کلا اگه میخاین شرکت کنید اول قوانین مسابقه رو بپرسین بعدش هم نیگا به مسول برگزاری مسابقه بکنید اگه حر.........ه نبود شرکت کنید

Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e using Tapatalk

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
اگه رو PC بود منم بودم :D
یادش بخیر ، یادته با هم آنلاین یه دست زدیم پویا ؟ دقیقه ۶۰ اتصال قطع شد !!! :))
کاش رو PC هم میذاشتید تا اون موقع ما هم بازی میکردیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر