بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
قانون استفاده همزمان از بازی های PlayStation Network رو سونی تغییر داده . وقتی بازی رو Share می کنید ، یکی که بازی میکنه ، نفر بعدی 24 ساعت بعد میتونه وارد بازی بشه . یعنی کسی که یه بار بازی کرد و از بازی خارج شد ، اونی که بازی رو باهاش به اشتراک گذاشته 24 ساعت بعد میتونه وارد بازی بشه .
یعنی بعد از 24 ساعت من میتونم این بازی رو بازی کنم؟ و دیگه این ارور رو نمیده؟
راستی از کسی که بازی رو هم گرفتم اکانتش رو پاک کردم چون پسووردشو عوض کرده:confused:
الان Owner نداره هیچ.

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
یعنی بعد از 24 ساعت من میتونم این بازی رو بازی کنم؟ و دیگه این ارور رو نمیده؟
راستی از کسی که بازی رو هم گرفتم اکانتش رو پاک کردم چون پسووردشو عوض کرده:confused:
الان Owner نداره هیچ.
خوب نباید پاک میکردی ، چه ربطی داره Password شو عوض کرده . اگر پاک کردی که نمیتونی بازی کنی ، ولی اگر باز هم اون اکانت روی سیستم باشه بعد از گذشت اون مدت زمان میتونی بازی کنی .
خوب اگه الان من اکانت رو ازش بگیم وارد کنم کار میده؟ بازی اجرا میشه؟
ممنون.:smile:
اطلاعات اکانت رو یه بار دیگه بگیری و یه بار با اکانت Sign in بشی درست میشه .
خواهش میکنم .

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
خوب نباید پاک میکردی ، چه ربطی داره Password شو عوض کرده . اگر پاک کردی که نمیتونی بازی کنی ، ولی اگر باز هم اون اکانت روی سیستم باشه بعد از گذشت اون مدت زمان میتونی بازی کنی .
خوب اگه الان من اکانت رو ازش بگیم وارد کنم کار میده؟ بازی اجرا میشه؟
ممنون.:smile:

Ashkan84

کاربر سایت
Sep 19, 2008
460
سلام بچه ها. من می خواستم PS3 بگیرم ولی تو این چند صفحه آخر یه چیزهایی دیدم که داره نظرم عوض میشه که نخرم!!!
دسته ی ps3ام شارژ نمشه
من روز اولی که دستگاه رو خریدم (slim250) دستگاه هنگ کرد
اگه منظور شما از هنگ کردن فریز کردن باشه که معمولا این مشکل هست و چیز عادی هست.
دستگاهمو که ریجنش 3 هست با بازی ریجن 1 اپدیت کردم دسته شوک دارم دیگه کار نمیکنه
وسط بازی pes2010 دستگاه یهو هنگ کرد
دستی خاموشش کردم
وقتی روشن کردم دیگه دیسک بازیو نمیخوند
استي يادم رفت بگم اگه يه روز صبح بلند شديد دستگاه رو روشن كرديد و ارور زير رو ديديد اول يه ليوان آب بخوريد بعدم قيد دستگاه رو بزنيد .
1261360951.png
ديروز ميخواستم به اينترنت وصل شم چون دستگاه رو تازه خريدم پيغام داد كه بايد اول آپديت كني منم از طريق اينترنت آپديت كردم بدون هيچ مشكلي و بعد هم بازي كيل زون و بازي كردم و دستگاه رو خاموش كردم .
امروز كه دوباره دستگاه رو روشن كردم يه صفحه قرمز مياد كه پيغام ارور ميده و ميگه با پشتيباني تماس بگيرم .
و الی آخر...:no:
اگه این جوری باشه که ...!!!؟:thumbdown

آخرین ویرایش:

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
من از مدل قديمي هاش دارم.
شما هيچ وقت از خريد ps3 حسرت نميخورين چون واقعا ته كنسول.
تا الان اين مشكل دسته ها براي من كه پيش نيومده.
pes 10 كه ارزش بازي نداره.

و فقط يه مشكل فريز ميمونه كه اونم هست بعضي وقت ها.

حالا اگه كسي جديدا كنسول خريده بياد راهنمايي كنه.

ali_figo2002

کاربر سایت
Oct 26, 2005
337
سلام دوستان
من داشتم سرچ میکردم با این پست روبرو شدم:
نقل قول:
دوستان روشن شدن دو چراغ دسته به نظرتون مشکل از چی میتونه باشه؟ من دسته رو که روشن میکنم چراغ 1و2 با هم روشن میشن خوده کنسولم دسته رو شناسایی میکنه ولی تو بازی فاقد هر نوع حرکت هستش یعنی امیدی بهش هست بازم با من حرف خواهد زد:((
حالا من هم دقیقآ بعد از آپدیت مشکل این دوستمون رو پیدا کردم.
میخاستم ببینم بالاخره این مشکل حل شدنی یا نه؟
اگه حل شده چه جوری؟
ممنون

† Salvat€ore †

کاربر سایت
Mar 3, 2009
841
نام
محمد
تمام دسته هاي تقلبي توي اپديت جديد از كار مي افتن;)
اين ميتونه يه خبر بد براي كسايي باشه كه از قبل دسته تقلبي خريدن
و خبر خوبي باشه براي كسايي كه قراره دسته بخرن چون مطمئن هستن كه دسته تقلبي بهشون نميدن :biggrin1:

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
سلام بچه ها. من می خواستم PS3 بگیرم ولی تو این چند صفحه آخر یه چیزهایی دیدم که داره نظرم عوض میشه که نخرم!!!
و الی آخر...:no:
اگه این جوری باشه که ...!!!؟:thumbdown
ُسلام دوست عزیز
درصد خرابی PS3 همونطور که بار ها گفته شده، زیر 1 % هست. اینا هم که نقل قول کردی همون 1 % هستن.:biggrin1:
من هم تو موقعیت شما بوده ام، و PS3 خریدم و الآن راضیم.

catman

کاربر سایت
May 4, 2008
523
راستي يادم رفت بگم اگه يه روز صبح بلند شديد دستگاه رو روشن كرديد و ارور زير رو ديديد اول يه ليوان آب بخوريد بعدم قيد دستگاه رو بزنيد .
1261360951.png

همانطور که نوشته تنها راهش تماس با نمایندهگی و فرستاتن دستگاه براشان هست که فکر نکنم در ایران گارانتی معنای داشته باشه

shahab25

کاربر سایت
Dec 10, 2007
9
سلام بچه ها من به خاطر یه سری مشکلات مثل هنگ کردن و ... دستگام رو ریکاوری کرد اما از اون به بعد هر دفعه دستگاه رو روشن می کنم میگه که دستگاه باید restore بشه و دو دفعه تکرار میشه.مشکل از کجاست؟

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
تو یه مرحله ی mw2 دستگاه هنگ میکنه دو باره روشن که میکنم یه کم جلو تر رست میشه مشکل از چیه از دیسکم نیست چون با ps3 دوستم رد میکنه بدون مشکل تا حالا برا کسی پیش اومده این مشکل میترسم ارور مرور بده دستگاه به فنا بره !!

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
من‏ هر بازی يا dvd فيلمی ميذارم تو ps3 كار نمي كنه (هيچ Error هم نمياد)
دليلش چيه؟چيكار كنم؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر