بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
شما اول میومدی اینجا یه صلاح مشورتی میکردی بعد میرفتی دستگاه بخت برگشته رو میدادی زیر دسته عزیزانی که تا دیروز ضبط تعممیر میکردن!
شاید با یه فرمت یا ریکاوری مشکل حل بشه ! هرچه سریعتر دستگاه رو پس بگیر
حالا شما بگو من چه کار کنم حالا این دستگاهه را نمیرم بهش بدم :(
اگر این یکی را خودم درست کردم و اون یکی را میرم ازش میگیرم:-"
اخه من هر کاری که فکرم بود را انجام دادم دستمه روش گذاشتم دو سه بار ریستار کردم و غیره ولی باز هم نشد شما چه پیشنهاد میکنید که من عمل کنم:confused:

shahab25

کاربر سایت
Dec 10, 2007
9
بله باید ریکاوری یا rebuild data کنی!
به این شکل عمل کن!
اول کنسولو خاموش کن ( منظور حالت استند بای هست) بعد دستتو اینقد نگه دار رو کلید پاور تا روشن بشه و 3 تا بوق یا بیپ بزنه! بعد یه پیغام میاد که دسته رو با کابل usbبزن به کنسول بعدش یه منو میاد با چندین گزینه ! پیشنهاد من اینه که اول rebuild data کنی که اگه واقعا اتفاق خاصی نیوفتاده اطلاعات رو بازیابی کنه و مشکل حل بشه بعد از انتخاب این گزینه احتمالا چند تا سوال در مورد تنظیم رزولوشن و امثال این میپرسه بعدش بذار کار خودشو بکنه!ممکنه 2-3 بار هم خودش ریستارت کنه ولی کاریش نداشته باش تا کارشو بکنه
و اگه در آخر دیدی درست نشد میتونی از گزینه های دیگه مثل فرمت و سیستم ریکاوری و ... استفاده کنی
سلام دوست عزیز، من همون طور که گفتید عمل کردم با گزینه اول که درست نشد ولی کل سیستم رو همراه با هارد فورمت کردم درست شد ولی الان هر بار که دستگاه رو روشن می کنم خود به خود هارد فورمت میشه.وقتی هم که بازی در دستگاه می زارم بعضی وقتها هنگ میکنه.مخصوصا متال گیر که همیشه هنگ می کنه.

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
حالا شما بگو من چه کار کنم حالا این دستگاهه را نمیرم بهش بدم :(
اگر این یکی را خودم درست کردم و اون یکی را میرم ازش میگیرم:-"
اخه من هر کاری که فکرم بود را انجام دادم دستمه روش گذاشتم دو سه بار ریستار کردم و غیره ولی باز هم نشد شما چه پیشنهاد میکنید که من عمل کنم:confused:
شما یه system recovery بکن ببین مشکل حل میشه یا نه!
سلام دوست عزیز، من همون طور که گفتید عمل کردم با گزینه اول که درست نشد ولی کل سیستم رو همراه با هارد فورمت کردم درست شد ولی الان هر بار که دستگاه رو روشن می کنم خود به خود هارد فورمت میشه.وقتی هم که بازی در دستگاه می زارم بعضی وقتها هنگ میکنه.مخصوصا متال گیر که همیشه هنگ می کنه.
یعنی شما از گزینه اول استفاده کردید هیچی اتفاقی نیوفتاد؟
یه بار دیگه فرمت کن! ضمنن جدیدترین فریمور هم بریز

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
شما یه system recovery بکن ببین مشکل حل میشه یا نه!

یعنی شما از گزینه اول استفاده کردید هیچی اتفاقی نیوفتاد؟
یه بار دیگه فرمت کن! ضمنن جدیدترین فریمور هم بریز
بابا میثم میدومی مشلکله من چیه تا وقتی روشنش میکنم بعداز یک ثانیه بعذ اون صحفه قرمزه میاد و اصلا نمیزاره من کاری کنم حتی نمی توانم با دسته کنسول را خواموش کنم:mad:
دیگه ولش کن داییم برودش پیش این امتحانی نامرد تا ببینم چی میشه:(

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
بابا میثم میدومی مشلکله من چیه تا وقتی روشنش میکنم بعداز یک ثانیه بعذ اون صحفه قرمزه میاد و اصلا نمیزاره من کاری کنم حتی نمی توانم با دسته کنسول را خواموش کنم:mad:
دیگه ولش کن داییم برودش پیش این امتحانی نامرد تا ببینم چی میشه:(
کار اشتباهی میکنی!تو ایران چیزی به نام تعمیر کار ps3 وجود نداره!دستگاه که نو هست مشکل خاصی براش پیش نمیاد!

cheatcc

کاربر سایت
Jan 10, 2009
239
نام
AM!R
کار اشتباهی میکنی!تو ایران چیزی به نام تعمیر کار ps3 وجود نداره!دستگاه که نو هست مشکل خاصی براش پیش نمیاد!
تو ایران حتی بلد نیستن خود قالب دستگاه (قاب) رو باز و بسته کنن ! نمایندگی سونی هم فقط بلد خود کنسول رو بفروشه ! کلا زندگی تو این مملکت فایده نداره ... !!! :biggrin1:

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین

تو ایران حتی بلد نیستن خود قالب دستگاه (قاب) رو باز و بسته کنن ! نمایندگی سونی هم فقط بلد خود کنسول رو بفروشه ! کلا زندگی تو این مملکت فایده نداره ... !!! :biggrin1:
اخه چه کار کنم نه اولین بارم بود همچینی چیزی میدیدم تعجب کردم :eek::confused:
الا زنگ زدم گفت اقا درست شد امروز بیا ببرش
نامردها حروم خور ها :mad:
واقعا ما جوان های ایرانی بدبختیم که توی ایران هستیم و از کل دنیا عقب موندیمه:evil:

آخرین ویرایش:

cheatcc

کاربر سایت
Jan 10, 2009
239
نام
AM!R
اخه چه کار کنم نه اولین بارم بود همچینی چیزی میدیدم تعجب کردم :eek::confused:
الا زنگ زدم گفت اقا درست شد امروز بیا ببرش
نامردها هروم خور ها :mad:
واقعا ما جوان های ایرانی بدبختیم که توی ایران هستیم و از کل دنیا عقب موندیمه:evil:
ای بابا چیکار میشه کرد ؟ اگر یه نفر تو کشور های اروپایی پول اضافی بگیره براش چند سال زندان میبرن ! نه مثل ایران که همین طوری حروم خوری میکنن !! :((

triple h

کاربر سایت
Dec 9, 2006
805
نام
احسان
:evil:این ps3هم عجب مشکلاتی داره
من صبح دستگارو روشن کردم بازی کردم و بدون هیچ مشکلی
خاموش کردم بعد چند ساعت دوباره رفتم روشن کردم دیدم صدا نداره
هیچ صدایی نه تو منوها نه تو بازی
کنسولرو بهhdtvوصل کردم
کابل کاملآ درسته.با کابل کمپونت وصل کردم درست بود ولی رو hdکارنمیکنه:(
لطفآ راهنمایی کنید

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
این ps3هم عجب مشکلاتی داره
من صبح دستگارو روشن کردم بازی کردم و بدون هیچ مشکلی
خاموش کردم بعد چند ساعت دوباره رفتم روشن کردم دیدم صدا نداره
هیچ صدایی نه تو منوها نه تو بازی
کنسولرو بهhdtvوصل کردم
کابل کاملآ درسته.با کابل کمپونت وصل کردم درست بود ولی رو hdکارنمیکنه:(
لطفآ راهنمایی کنید
وقتی با کامپوننت امتحان کردی و درست بود پس احتمالا مشکل از کابل HDMI ـت هست!
شما برای اینکه مطمئن بشی اشکال از کابل HDMI هست با یه کابل HDMI دیگه امتحان کن .اگه بازم همونطوری بود ممکنه خروجی HDMI کنسولت ایراد پیدا کرده باشه که بعید میدونم (تا حالا همچین موردی نداشتیم)

zizou

کاربر سایت
Aug 28, 2007
151
نام
saeed
سلام
دسته ی ps3ام شارژ نمشه رست میزنم روشن میشه ولی سیمو که به دستگاه یا پی سی میزنم شاژ نمیشه سیمو چک کردم
؟

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
سلام
دسته ی ps3ام شارژ نمشه رست میزنم روشن میشه ولی سیمو که به دستگاه یا پی سی میزنم شاژ نمیشه سیمو چک کردم
؟
سلام
بزن به pc بیا نتیجه رو بگو.
به pc هم میزنم بازم شارژ نمی کنه بازش کردم باتریو جدا و نصب کردم بازم شارژ نشد الان شارژ نداره بدون باتری هم که کار نمیکنه
دسته رو کی خریدی؟ احتمالا تاریخ مصرف باتریش گذشته!:biggrin1:

آخرین ویرایش:

zizou

کاربر سایت
Aug 28, 2007
151
نام
saeed
به pc هم میزنم بازم شارژ نمی کنه بازش کردم باتریو جدا و نصب کردم بازم شارژ نشد الان شارژ نداره بدون باتری هم که کار نمیکنه
حل شد دوست عزیز ممنون برای راهنمای.
مشکل از سیم شارژش بود ولی همین سیمه با پی اس پی کار می کنه.

آخرین ویرایش:

XENOS

کاربر سایت
Oct 22, 2005
426
سلام
وسط بازی pes2010 دستگاه یهو هنگ کرد
دستی خاموشش کردم
وقتی روشن کردم دیگه دیسک بازیو نمیخوند
دیسک رو دراوردم و دوباره گذاشتم و نور آبی رنگ که خوندن دیسکو نشون میده همینجور ثابت مونده و بعد از کلی سرو صدا از دیسک خوان(داره زور میزنه دیسکو بخونه ولی نمیتونه)
هیچ اتفاقی نمیوفته! یعنی حتی لوگوری نمایش بازی هم نمیاد
یه دیسک فیلم چک کردم اونم به همین وضعیت...
دستگاه رو 3 ماه نشده گرفتم و به خاطر کمبود وقت شاید بگم هفته ای 2 الی 3 ساعت فقط باهاش بازی کردم!
ps3 80 pal fat هست مدل دستگاه
با این گفته ها یعنی لنز سوخته؟ اگه آره بهترین جا برا تعویض که مورد اطمینان باشه کجاست؟
ضمنا من بتازگی pes2010 گرفتم که فریمور دستگاه رو از 2.60 به 2.76 آپدیت کرد
برای بار دوم بعد از آپدیت فریمور pes2010 رو که بازی کردم بعد از 1 ساعت اینجوری شد
بنظرتون ممکنه ربطی به فریمور داشته باشه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
سلام
وسط بازی pes2010 دستگاه یهو هنگ کرد
دستی خاموشش کردم
وقتی روشن کردم دیگه دیسک بازیو نمیخوند
دیسک رو دراوردم و دوباره گذاشتم و نور آبی رنگ که خوندن دیسکو نشون میده همینجور ثابت مونده و بعد از کلی سرو صدا از دیسک خوان(داره زور میزنه دیسکو بخونه ولی نمیتونه)
هیچ اتفاقی نمیوفته! یعنی حتی لوگوری نمایش بازی هم نمیاد
یه دیسک فیلم چک کردم اونم به همین وضعیت...
دستگاه رو 3 ماه نشده گرفتم و به خاطر کمبود وقت شاید بگم هفته ای 2 الی 3 ساعت فقط باهاش بازی کردم!
ps3 80 pal fat هست مدل دستگاه
با این گفته ها یعنی لنز سوخته؟ اگه آره بهترین جا برا تعویض که مورد اطمینان باشه کجاست؟
ضمنا من بتازگی pes2010 گرفتم که فریمور دستگاه رو از 2.60 به 2.76 آپدیت کرد
برای بار دوم بعد از آپدیت فریمور pes2010 رو که بازی کردم بعد از 1 ساعت اینجوری شد
بنظرتون ممکنه ربطی به فریمور داشته باشه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
فکر نمی کنم ربطی به Firmware داشه باشه ولی قبل از اینکه بدی برای تعویض لنز Firmware رو آپدیت کن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر