بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

catman

کاربر سایت
May 4, 2008
523
خواستم بدونم کیفیت اسلیم بهتره یا یا ps3 80gb اصلا فرقی‌ دارن ؟
شنیدم درایو ارزانتری برای اسلیم استفاده کردن آیا این حقیقت داره ؟
کسی‌ از شماها اسلیم داره می‌شه بگه که اسلیم داغ می‌کنه ؟؟

اسلیم از جدیدترین چیپ استفاده کرده 45nm/65nm که کوچکتر مصرف برق کمتر و گرمای کمتر
فت 80 گیگ دو مدل داره که از چیپهای 65nm/90nm و 65nm/65nm استفاده کرده

کفیت هر دو از نظر گرافیک صدا رم سرعت یکسان هستن و فرقی باهم نداره
نه درست نیست تازه ممکن است بهتر از قدیمیهایم باشه چون تکنولوژی سال به سال پبشرفت میکنه و بهتر و ارزانتر از مدلهای قدیمی برایشان در میاد

من هر دوش را دارم فت زودتر گرم میگنه و دور فن بیشترمیشه اسلیم هم بعد چندساعت استفاده داغ میکنه و فنش تنتر میشه اسلیم دیرتر از فت گرم مینکنه که علت را گفتم
این را همیشه بدان وسائل الکترونیکی همیشه گرما تولید میکنه و استفاده پیش از حد از دستگاه را خراب میکنه .

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
این را همیشه بدان وسائل الکترونیکی همیشه گرما تولید میکنه و استفاده پیش از حد از دستگاه را خراب میکنه .
با این حرفت تا حدودی موافقم ولی چرا تو نسل قبل این مشکل نبود و ما توی این نسل باید تن و بدنمون برای این Xbox و PS3 بلرزه؟ من یادم میاد با دوستام رفته بودیم مسافرت و من PS2 رو آورده بودم که باهم PES بزنیم تقریبا میشه گفت توی اون 4 روز ار 24 ساعت 10-12 ساعتی روشن بود و تا آخرین روزی هم که داشتمش هیچ اتفاقی براش نیافتاده بود.

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
سلام بچه ها
من به PS3 خودم شک دارم :biggrin1:
چون داغ نمیکنه!:biggrin1:
PS2 که دستم رو میزاشتم رو دستگاه بعد از 1 ساعت بازی قشنگ گرما رو احساس میکردم ولی این PS3 بیش از از 5 یا 6 ساعت که روشن میمونه هم گرم نمیشه. هیچ صدایی از این بیچاره در نمیاد. براش نگرانم:biggrin1:

jiz

کاربر سایت
Oct 13, 2009
137
سلام به همگي ببخشيد يه سوال مهم در باره ي اينترنت ps3 دارم يعني موقع sig in كردن.
من قبلا با ps3 كلي sig in ميشدم و هيچ مشكلي نداشت اما امروز مودم رو وصل كردم ديدم وصل نميشه ايراد ميگيره ميگه برو internet connection رو چك كن و من گوش نكردم و گفتم حتما رمز اشتباه است چند بار رمز رو با حروف كوچك و بزرگ زدم درست نشد رفتم پاي كامپيوتر و از اون لينكي كه playstation network برام فرستاده بود رمز رو عوض كردم بعد كه رمز رو عوض كردم رفتم پاي ps3 و دوباره sig in زدم ايدفعه نوشت كه this is DNS error من هم شماره ي dns رو دوباره رفتم توي تنضيمات زدم ولي بازم error dns گرفت و يه تست كانكشن گرفتم وسر گزينه ي دومي يعني اينترنت كانكشن ارور داد و نوشت faild
حالا چي كنم تا د2 روز پيش هر روز وصل ميشدم ولي امروز اين مشكل به وجود اومد.تقاضاي يك كمك دارم خواهشن كمك كنيد:((:((

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
با این حرفت تا حدودی موافقم ولی چرا تو نسل قبل این مشکل نبود و ما توی این نسل باید تن و بدنمون برای این Xbox و PS3 بلرزه؟ من یادم میاد با دوستام رفته بودیم مسافرت و من PS2 رو آورده بودم که باهم PES بزنیم تقریبا میشه گفت توی اون 4 روز ار 24 ساعت 10-12 ساعتی روشن بود و تا آخرین روزی هم که داشتمش هیچ اتفاقی براش نیافتاده بود.
آره داداش یییییییییییییییییییادش بخیر اینی که می گی واسه من 24 ساعت روشن بود بازی میکردیم چه ps one چه ps2 نسل قبل از نظر عمر کردن واقعا محشر بودن این نسل کلا تعطیله لبته بجز wii که با چشم خودم دیدم پسر دائم 20 ساعت تمام بازی کرد اونم واسه 2 روز مداوم کفم بورید واقعا تو این نسل این طوری بازی کردن جای تعجب داره من که یه ps3 اصلا نفهمیدم چه طور خراب شد یعنی واقعا نفهمیدم چون اون کسی هم که خواست درست کنه گیج شده بود که این ps3 من چرا بعضی بازیارو می خونه بعضیا رو نه.؟:eek:بگزریم این ps3 جدیدم که قربونش برم چت(یعنی این 40 که دارم قبلی 60 بود) میزنه xbox رو هم که همه می دونن جریانشو.واقعا یاد نسل پیش بخیر اینو اونایی که ضرر کردن تو این نسل بهتر درک میکنن.(یاد فوتبال 98 و tekken 3 غیره.. بخیر :(روزی کمتر از 20 ساعت بازی اصلا بازی حساب نمی شد ولی الان...:()

metalgear_kojima

کاربر سایت
Oct 21, 2007
133
نام
pedram
سلام به همگي ببخشيد يه سوال مهم در باره ي اينترنت ps3 دارم يعني موقع sig in كردن.
من قبلا با ps3 كلي sig in ميشدم و هيچ مشكلي نداشت اما امروز مودم رو وصل كردم ديدم وصل نميشه ايراد ميگيره ميگه برو internet connection رو چك كن و من گوش نكردم و گفتم حتما رمز اشتباه است چند بار رمز رو با حروف كوچك و بزرگ زدم درست نشد رفتم پاي كامپيوتر و از اون لينكي كه playstation network برام فرستاده بود رمز رو عوض كردم بعد كه رمز رو عوض كردم رفتم پاي ps3 و دوباره sig in زدم ايدفعه نوشت كه this is DNS error من هم شماره ي dns رو دوباره رفتم توي تنضيمات زدم ولي بازم error dns گرفت و يه تست كانكشن گرفتم وسر گزينه ي دومي يعني اينترنت كانكشن ارور داد و نوشت faild
حالا چي كنم تا د2 روز پيش هر روز وصل ميشدم ولي امروز اين مشكل به وجود اومد.تقاضاي يك كمك دارم خواهشن كمك كنيد:((:((

سلام دوست من.
pc تو یبار Restart کن بعد دوباره امتحان کن ببین چی میشه .
اگه جواب نداد : برو تو My Network Place و بعد توی Viwe Network Connaction و اونجا کانکشن تو پاک کن و دوباره بساز و دوباره امتحان کن ببین چی میشه.

و اگه دوباره جواب نداد :eek: که باید جواب بده .. windows ت رو عوض .

اگر windows رو عوض کردی دیدی بازم error میده تنضیمات ps3 رو به حالت اولی خود شرکت برگردون.
که با همون windows عوض کردن 100% باید درست بشه{ windows رو از تریق boot عوض کن}.
اگه مشکلت حل شد یه پیغام بهم بده . اگر هم نشد تو همین تاپیک مشکل رو مطرح کن.

jiz

کاربر سایت
Oct 13, 2009
137
سلام.ببين من مودم رو مستقيم به ps3 وصل ميكنم و كامپيوتر هيچ نقشي توي اين ارتباط نداره
و اگر هم بخوام با كامپيوتر share كنم بايد كامپيوتر رو هم روشن بذارم و با ps3 انلاين بازي كنم كه خيلي ضد حال است يه راه حلي به من بگو.ممنون

آخرین ویرایش:

behnam_mgs

کاربر سایت
Jun 8, 2007
13
ps3

سلام.
دوستان من چند وقتی که با ps3 به مشکل بر خوردم.
مشکل اینه که بعد از چند دقیقه بازی فن با اخرین دور شروع به کار کردن میکنه و بعد از 20 یا30 دقیقه یکدفعه خاموش میشه و چراغ پاور چشمک میزنه.
کسی میدونه مشکل از کجاست؟
چند جا زنگ زدم یکی گفت از لنزه یکی گفت از سل هست .
عجله دارم.کمممممممممممممممممممممممممممممممک

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
سلام.
مشکل اینه که بعد از چند دقیقه بازی فن با اخرین دور شروع به کار کردن میکنه و بعد از 20 یا30 دقیقه یکدفعه خاموش میشه و چراغ پاور چشمک میزنه.
PS3 ت رو تو جای خفه میزاری ؟؟ (منظورم اینه که زیر میز تلویزیون !)

catman

کاربر سایت
May 4, 2008
523
سلام.

دراویر دیسک جراب بشه صدا میده ولی روی فن دستگاه تاثر نداره پس ربطی به درایور و لنز نداره
تند کار کردن فن از گرمای زیاده چیپ است

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
سلام.
عجله دارم.کممممممممممممممممممم� �مممممممممممک
دستگاهت Heat میشه . چراغش زرد هم میشه ؟ !
ببین از این دو حالت خارج نیست ، یا مشکل از Power هست که دستگاه رو ریست میکنه یا اینکه بیش از حد داغ میشه و خود به خود ریست میشه .

behnam_mgs

کاربر سایت
Jun 8, 2007
13
ps3

دوستان از توجهتون ممنون.
والا وقتي ميخاستم دستگاه رو براي تعمير ببرم وقتي برش داشتم ديدم اون منفظه هاي هوايي كه سمت هارد هست به ديواره سمت ميز تلوزيون چسبيده(قبلا به اين منفظه ها توجه نكرده بودم)
دستگاه وقتي كه خاموش ميشه اون چراغ قرمز پاور شروع به چشمك زدن ميكنه(زرد نميشه) و بعد براي روشن كردن مجدد دستگاه بايد اول يكبار با دست دكمه پاور رو زد تا چراغ چشمك زدنش تموم شه بعد دوباره دكمه پاور رو بزني تا دستگاه روشن بشه.(وقتي چراغ چشمك ميزنه دستگاه با دسته روشن نميشه).
بنظرتون چيكار كنم؟دستگاه رو در هر وضعيتي ميزارم بازم خاموش ميشه.كجا ببرم درست كنم.
خودم فكر ميكنم دستگاه زياد گرم ميشه.
ممكنه از داغ شدن هارد باشه؟
دوستان ببخشيد زياد شد اخه خيلي گيج شدم.

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
دوستان از توجهتون ممنون.
والا وقتي ميخاستم دستگاه رو براي تعمير ببرم وقتي برش داشتم ديدم اون منفظه هاي هوايي كه سمت هارد هست به ديواره سمت ميز تلوزيون چسبيده(قبلا به اين منفظه ها توجه نكرده بودم)
دستگاه وقتي كه خاموش ميشه اون چراغ قرمز پاور شروع به چشمك زدن ميكنه(زرد نميشه) و بعد براي روشن كردن مجدد دستگاه بايد اول يكبار با دست دكمه پاور رو زد تا چراغ چشمك زدنش تموم شه بعد دوباره دكمه پاور رو بزني تا دستگاه روشن بشه.(وقتي چراغ چشمك ميزنه دستگاه با دسته روشن نميشه).
بنظرتون چيكار كنم؟دستگاه رو در هر وضعيتي ميزارم بازم خاموش ميشه.كجا ببرم درست كنم.
خودم فكر ميكنم دستگاه زياد گرم ميشه.
ممكنه از داغ شدن هارد باشه؟
دوستان ببخشيد زياد شد اخه خيلي گيج شدم.
باید فضای اطرافش باز باشه. اگه میتونی یک عکس از جایی که PS3 رو میزاری بزار

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر