بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
سلام
اقایون من دو تا مشکل با PS3 دارم
یکی مشکل لنزش هست.PS3 من تقریبا یک سال خاک خورده.مشکلی که باهاش دارم اینه که تو اجرای بازی ها یکم مشکل داره.الان مثلا دیسک U3 من (اصل هست) یکم خط و خش داره!روی دستگاه خودم اصلا اجرا نمی شه ولی روی بقیه ی دستگاه ها تست می کنم راحت بالا میاد.برای اجرای بقیه ی بازی ها مشکلی ندارم هر چند احساس می کنم یکی بعشی از لودینگ ها و ... بیش از حد طولانی می شه.لنز رو می شه تمیز یا تعمیر کرد؟جای مناسبی سراغ دارید؟
مشکل دومم که اصلا نمی دونم چی هست این دو بوق ـه:d گاهی وقتی موقعی که از بازی خارج می شم دستگاه دو بار بوق می زنه (چراغ دکمه ی eject دو بار چشمک می زنه) و بعد Restart می شه.این مشکل از کجا سرچشمه می گیره؟
ممنون

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام
اقایون من دو تا مشکل با PS3 دارم
یکی مشکل لنزش هست.PS3 من تقریبا یک سال خاک خورده.مشکلی که باهاش دارم اینه که تو اجرای بازی ها یکم مشکل داره.الان مثلا دیسک U3 من (اصل هست) یکم خط و خش داره!روی دستگاه خودم اصلا اجرا نمی شه ولی روی بقیه ی دستگاه ها تست می کنم راحت بالا میاد.برای اجرای بقیه ی بازی ها مشکلی ندارم هر چند احساس می کنم یکی بعشی از لودینگ ها و ... بیش از حد طولانی می شه.لنز رو می شه تمیز یا تعمیر کرد؟جای مناسبی سراغ دارید؟
مشکل دومم که اصلا نمی دونم چی هست این دو بوق ـه:d گاهی وقتی موقعی که از بازی خارج می شم دستگاه دو بار بوق می زنه (چراغ دکمه ی eject دو بار چشمک می زنه) و بعد Restart می شه.این مشکل از کجا سرچشمه می گیره؟
ممنون
دستگاهت فت هست اگر اره باید حتما حتما دستگاهتو ببری بیرون برات درست کنن وگرنه دستگاهت چراغ زرد میده مثل ماله خدا بیامرز من که رعایت نکردم و پشت گوش انداختم تا اینکه خراب شد
برات توی پیام خصوصی مفرستم که پیش کی بری تا برات ردیفش کنه

سلام
اساتید محترم
گرمای ps3 تا چه حد معمولی هست ؟

علیکم سلام
زمانی دستو پشت کنسول قرار میدی و اگر دستت از گرما سوخت بدون که باید دستگاه رو صدردصد خاموش کنی
بعد ما همیشه میگیم هر یه ساعت بازی که انجام میدی یه نیم ساعتی استراحت بده به کنسول
موفق باشی

masoudps3

کاربر سایت
Oct 17, 2008
44
نام
masoud
سلام ؛؛ما که فت داشتیم و خدابیامرز شد خدارفتگان شما رو هم بیامرزه(سخت افزار):d وقتی درجه حرارتش نزدیک 75 تا 80 بود فن دومش روشن میشد و بالاتر از 82 به بعد فن 3 روشن میشد که قدرت فن آخرشم هست ولی توی بازیهای سنگین تا نزدیک 74 یا 75 طبیعی هست ولی اگر سعی کنی توی بازیهای سنگین (بسته به نوع دستگاهت ) بعد از دو ساعت بازی برا اسلیم یک نیم ساعت خاموشش کنی بهتره داش؛؛؛ چون در اثر حرارت بالا خمیر سیلیکون به مرور زمان بخار یا خشک میشه و قابلیت قدیمشو مثل اولش دارا نیست خلاصه زیاد ازش کار نکش...

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
علیکم سلام
زمانی دستو پشت کنسول قرار میدی و اگر دستت از گرما سوخت بدون که باید دستگاه رو صدردصد خاموش کنی
بعد ما همیشه میگیم هر یه ساعت بازی که انجام میدی یه نیم ساعتی استراحت بده به کنسول
موفق باشی[/QUOTE]
یکی از دوستان به شوخی میگفت :
یه کتری آب کن بذاز پشت pa3 همینطور که بازی میکنی ذره ذره آبم جوش میاد ، بعد که خواستی استراحت کنی چایی هم حاضره!!!!!!!:d

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
سلام یکی از دوستام کنسولش چراغ زرد شده بود و واسش تعمیرش کردن و الان راه افتاده اما بعد از یک ماه بازی دیروز داشته با کنسول بازی می کرده که دستگاه خود به خود خاموش شده برق کلآ دیگه توش نداره و حتی چراغ قرمز کنسول هم روشن نمی شه و هر کاری هم کرده بازم هیچ تاثیری نداشته به نظرتون مشکل از چی می تونه باشه ؟

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام یکی از دوستام کنسولش چراغ زرد شده بود و واسش تعمیرش کردن و الان راه افتاده اما بعد از یک ماه بازی دیروز داشته با کنسول بازی می کرده که دستگاه خود به خود خاموش شده برق کلآ دیگه توش نداره و حتی چراغ قرمز کنسول هم روشن نمی شه و هر کاری هم کرده بازم هیچ تاثیری نداشته به نظرتون مشکل از چی می تونه باشه ؟

یا ایراد از مادربورد هستش یا از پاور
تا از نزدیک بررسی نشه نمیشه دقیق مشخص کرد

masoudps3

کاربر سایت
Oct 17, 2008
44
نام
masoud
سلام بچها. چراغ زرد کنسول های فت بیش از 80 درصد مربوط به cell دستگاست که پایه های cell از مادربورد به علت حرارت زیاد جدا میشه و اصطلاحا میگن cell مسوزه!!! توی کشورهای دیگه میگن اون پایه ها رو دوباره بازسازی میکنن و کنسول مثل روز اولش میشه ولی من که توی شهر خودمون(مشهد) نتونستم کسی رو پیدا کنم که بتونه این کار رو انجام بده میگن توی تهران درست میکنن بازم باید این رو به صورت تخصصی از دوستان تهرانی که به این کار آشنا هستن بپرسین ... بازم به قول دوستمون کنسول باید برسی بشه ببینن مشکل از چیه!!! در ضمن یک سوال اون دفعه اول که چراغ زرد شده علتش یلود بوده؟؟؟؟؟

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام بچها. چراغ زرد کنسول های فت بیش از 80 درصد مربوط به cell دستگاست که پایه های cell از مادربورد به علت حرارت زیاد جدا میشه و اصطلاحا میگن cell مسوزه!!! توی کشورهای دیگه میگن اون پایه ها رو دوباره بازسازی میکنن و کنسول مثل روز اولش میشه ولی من که توی شهر خودمون(مشهد) نتونستم کسی رو پیدا کنم که بتونه این کار رو انجام بده میگن توی تهران درست میکنن بازم باید این رو به صورت تخصصی از دوستان تهرانی که به این کار آشنا هستن بپرسین ... بازم به قول دوستمون کنسول باید برسی بشه ببینن مشکل از چیه!!! در ضمن یک سوال اون دفعه اول که چراغ زرد شده علتش یلود بوده؟؟؟؟؟

تو تهران کسانی هستن که این کار رو انجام میدن و کارشون هم تمیزه
ولی اگه یه بار کنسولتون چراغ زرد داده و تعمیرش کردید برای بار دوم احتمالش خیلی ضعیفه بمونه ممکنه 1 ساعت یا 1 ماه دیگه دوباره چراغ زرد بده
اون بار اول هم که تعمیر میشه دستگاه مثل روز اولش نمیشه

ps3 رو با کابل hdmi به مانیتور وصل میکنم ارور out of range میده ، در حالی که صدا میاد !!!
دوست عزیز سوالتون رو یک جا مطرح کنید جواب رو تو تاپیک همسایه دادم

AMG

کاربر سایت
Jun 13, 2012
175
سلام من یه کنسول اورج خور دارم دیروز که فریمور جدید رو از سایت سونی دانلود کردم مثل همیشه ریختم توی فلش و زدم به کنسول برای ابدیت
ولی ابدیت تا طرف های 70 درصد که میره این ارور رو میده
the data is corropted _8002f997_

فریمور 4.46
البته 3 بار تا حالا دانلود کردم فک کردم مشکل از دانلوده که نبود
اساتید میشه یه راهنمایی کنند مشکل از کجاست ؟

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام من یه کنسول اورج خور دارم دیروز که فریمور جدید رو از سایت سونی دانلود کردم مثل همیشه ریختم توی فلش و زدم به کنسول برای ابدیت
ولی ابدیت تا طرف های 70 درصد که میره این ارور رو میده
the data is corropted _8002f997_

فریمور 4.46
البته 3 بار تا حالا دانلود کردم فک کردم مشکل از دانلوده که نبود
اساتید میشه یه راهنمایی کنند مشکل از کجاست ؟

وسط دانلودتون برق یا اتصال اینترنت قطع نشده؟
یا خودتون دانلود رو stop نکردین؟
اگه این اتفاقات پیش اومده یه بار دیگه بدون stop یا هر اتفاق دیگه ای دانلود کنید احتمالا درست بشه

AMG

کاربر سایت
Jun 13, 2012
175
وسط دانلودتون برق یا اتصال اینترنت قطع نشده؟
یا خودتون دانلود رو stop نکردین؟
اگه این اتفاقات پیش اومده یه بار دیگه بدون stop یا هر اتفاق دیگه ای دانلود کنید احتمالا درست بشه

اقا یه فلش دیگه از کسی قرض گرفتم درست شد یه مشکلی واسه فلشم بیش اومده بود که ps3 مشکل داره باهاش (نمیدونم جی)
کلا با تعویض فلش این ارور حل میشه

masoudps3

کاربر سایت
Oct 17, 2008
44
نام
masoud
داش حامد مرسی از اطلاعات خوبت حرفهای منو کامل کردی؛من بیشتر ننوشتم که بچها حوصله خوندنش رو داشته باشن من منظورم از تعمیرر cell باز کردن خود cellهست؛منضورم تعمیربه وسیله حررارت نبود داش!!! اون کار رو که خودمم یاد دارم و یک برگشت موقت کنسولت هست نه داداش منظور من باز کردن خود cell و اتصال دوباره و صحیحش به مادربورد ه... بازم ممنون:)

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
داش حامد مرسی از اطلاعات خوبت حرفهای منو کامل کردی؛من بیشتر ننوشتم که بچها حوصله خوندنش رو داشته باشن من منظورم از تعمیرر cell باز کردن خود cellهست؛منضورم تعمیربه وسیله حررارت نبود داش!!! اون کار رو که خودمم یاد دارم و یک برگشت موقت کنسولت هست نه داداش منظور من باز کردن خود cell و اتصال دوباره و صحیحش به مادربورد ه... بازم ممنون:)

خیالتو راحت کنم تو تهران هم کسی وقت نمیزاره cell رو باز کنه از نو بچسبونه چون هم وقت گیره هم هزینه بالایی داره وقتی تو اون زمانی که کنسول باز میشه و روش کار انجام میده مثلا میتونه 10 تا کنسول دانگرید کنه همچین وقتیو نمیزاره سر درست کردن 1 دستگاه

saeedazami

کاربر سایت
Dec 14, 2011
232
نام
سعید
YELLOW

سلام.من امروز یادم رفت ps3مو بعد از بازی خاموش کنم فکر کنم حدود 3ساعت توی صفحهxmbبود.بعد که فهمیدم دیدم چراغ پاورش چشمک میزنه.چشمک زرد وقرمزبود فکر کنم.بلا فاصله خاموشش کردم. دوستان الآن حدود دوساعت از اون ماجرا میگذره وخنک شده.به نظرتون روشنش کنم یا چند ساعت دیگه صبر کنم؟PS3 SLIM 160G

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر