بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

laurapalmer

کاربر سایت
Nov 30, 2016
185
دوستان ps3 دسه را از راه بلوتوث نمیشناسه باید حتمان کابل usbبش وصل باشه مشکلش چیه.بعد خاموشش که میکنم چند ثانیه بعد دوباره خود به خود کنسول روشن میشه.مشکل سخت افزاریه دوستان کمک کنید؟

R@OUF

کاربر سایت
Aug 15, 2014
260
نام
رئوف
دوستان ps3 دسه را از راه بلوتوث نمیشناسه باید حتمان کابل usbبش وصل باشه مشکلش چیه.بعد خاموشش که میکنم چند ثانیه بعد دوباره خود به خود کنسول روشن میشه.مشکل سخت افزاریه دوستان کمک کنید؟
برای مشکل دسته احتمال میدم باتریش یا یکی از سیم هایی که به باتریش وصله مشکل پیدا کرده باشن.
برای کنسولم هم واقعا تا حالا چنین مشکلی ندیدم:|
دوستان برایه اینکه دمایه cpu و دور فن را در xmbو داخله بازی ببینم باید چیکار کرد.خواهشان جواب بدین؟
برنامه ی وبمن رو نصب کنید و وقتی داخل بازی هستید دکمه ی ps روی دسته رو فشار بدید تا xmb معلوم بشه.حالا دکمه های start و select روی دسته رو همزمان فشار بدید تا دما و درصد فن دستکاه نشون داده بشن(اگه متوجه نشدید بگید دوباره توضیح میدم)

• Like
Reactions: se.phi.roth

laurapalmer77

کاربر سایت
Sep 25, 2017
30
دوستان من دسه ps4را وایرلس به ps3وصل کردم.وصل شد.نمیدونم چرا دسه خودهps3 را نمیشناسه.با چنتا دسه امتحان کردم.دسه نوع.ایا مشکلم سخت افزاریه البته دسه ps4 فقط توxmbکار میکرد.تو باری کار نمیکرد؟

• Like

R@OUF

کاربر سایت
Aug 15, 2014
260
نام
رئوف
دوستان من دسه ps4را وایرلس به ps3وصل کردم.وصل شد.نمیدونم چرا دسه خودهps3 را نمیشناسه.با چنتا دسه امتحان کردم.دسه نوع.ایا مشکلم سخت افزاریه البته دسه ps4 فقط توxmbکار میکرد.تو باری کار نمیکرد؟
والا مشکل شما واقعا عجیبه.
ورژن و کاستوم فریمور دستگاهتون چیه؟

• Like

cloud6647

کاربر سایت
Nov 13, 2018
1
سلام دوستان یه سوال دارم من بازی metal gear solid 4 v 2.00 رو از روی فایل pkg نصب کردم الان خود بازی اومده روی سیستم ولب وقتی میزنم اجرا بشه میخواد وصل بشه به فروشگاه پلی استیشن سر لایسنس کاری میشه کرد درست بشه ؟؟؟؟

• Like

R@OUF

کاربر سایت
Aug 15, 2014
260
نام
رئوف
سلام دوستان یه سوال دارم من بازی metal gear solid 4 v 2.00 رو از روی فایل pkg نصب کردم الان خود بازی اومده روی سیستم ولب وقتی میزنم اجرا بشه میخواد وصل بشه به فروشگاه پلی استیشن سر لایسنس کاری میشه کرد درست بشه ؟؟؟؟
باید فایل فیکس با فرمت pkg یا فایل rar که برای آیدی بازیتون هست رو پیدا و نصب کنید.سرچ بکنید پیدا میشه.

• Like

Ali888

کاربر سایت
Aug 7, 2018
46
Rap.

(((:

آیدیِ بازی رو بفرست تا بتونم کمکت کنم (:

Last edited by a moderator:

fsarshar

کاربر سایت
Dec 12, 2018
1
سلام دوستان
من کنسولم بازی رو توی مولتی من میاره ولی وقتی میخوام اجرا کنم برمیگرده به صفحه اصلی بازی رو نمیاره
هرچقدر که فریم ویر و مولتی من عوض کردم باز هم فایده نداشته
در واقع تو مولتی من بازی هستش اما وقتی میخوام بازی رو اجرا کنم اجرا نمیشه
ممنون میشم راهنمایی کنید

• Like

RSGTA

کاربر سایت
Oct 21, 2010
6
نام
امیر حسین
سلام بر همه
امیدوارم کسی جواب بده
بعد مدت ها می خوام با ps3 یه سری بازی های قدیمی رو بازی کنم یه خرابی داشت که freez می شد کنسول دادم بیرون درستش کردن الان یه مشکلی دارم
وقتی بازی رو اجرا می کنم اول بازی میاد بعد که مثلا صفحه اسم شرکت سازنده میاد و میره صفحه سیاه میشه و تلویزیون می نویسه no signal . کابل HDMI رو عوض کردم هیچ فایده ای نداشت . تنظیمات display رو از 480 تا 1080p تغییرات دادم فرقی نکرد هر کاری به ذهنم می رسید کردم ولی تفاوتی حاصل نشد .
هیچ کجای دیگه نه تو ps store نه صفحه اصلی مشکل ندارم فقط وقتی بازی اجرا می شه بعد یک دو دقیقه از شروع اجرای بازی صفحه سیاه می شه و پیغام نبودن سیگنال میاد . نمی دونم اشکال از tv ـه یا ps3 .
ps3م کپی خور نیست بازی رو از ps store خریدم و دانلود کردم . با کابل HDMI وصل ـه به TV .
همین.
ممنون می شم اگه کسی می دونه جواب بده .

• Like

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
سلام بر همه
امیدوارم کسی جواب بده
بعد مدت ها می خوام با ps3 یه سری بازی های قدیمی رو بازی کنم یه خرابی داشت که freez می شد کنسول دادم بیرون درستش کردن الان یه مشکلی دارم
وقتی بازی رو اجرا می کنم اول بازی میاد بعد که مثلا صفحه اسم شرکت سازنده میاد و میره صفحه سیاه میشه و تلویزیون می نویسه no signal . کابل HDMI رو عوض کردم هیچ فایده ای نداشت . تنظیمات display رو از 480 تا 1080p تغییرات دادم فرقی نکرد هر کاری به ذهنم می رسید کردم ولی تفاوتی حاصل نشد .
هیچ کجای دیگه نه تو ps store نه صفحه اصلی مشکل ندارم فقط وقتی بازی اجرا می شه بعد یک دو دقیقه از شروع اجرای بازی صفحه سیاه می شه و پیغام نبودن سیگنال میاد . نمی دونم اشکال از tv ـه یا ps3 .
ps3م کپی خور نیست بازی رو از ps store خریدم و دانلود کردم . با کابل HDMI وصل ـه به TV .
همین.
ممنون می شم اگه کسی می دونه جواب بده .

با درود
با کامپونت تست کردی

• Like

heromnrpc

کاربر سایت
Jan 21, 2019
6
سلام به کارکنان زحمت کش بازی سنتر ایشالله همیشه سر بلند باشید تو کارتون
1- یه مشکلی برام پیش اومده میخوام ps3 رو اپدیت کنم به 4.82.2 rebug rex ولی تو اینستال اپدیت این ارور رو میده 8002f167 و میگه data is crroupted و تو 10 سایتم دانلود کردم و همین ارور رو میده و الان کاستوم فریم ور4.83 spy نصبه و میخوام بیارم پایین ولی نمیشه خواهشآ کمک کنید مشکلم حل شه ممنون از سایت تکتون

• Like

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
سلام به کارکنان زحمت کش بازی سنتر ایشالله همیشه سر بلند باشید تو کارتون
1- یه مشکلی برام پیش اومده میخوام ps3 رو اپدیت کنم به 4.82.2 rebug rex ولی تو اینستال اپدیت این ارور رو میده 8002f167 و میگه data is crroupted و تو 10 سایتم دانلود کردم و همین ارور رو میده و الان کاستوم فریم ور4.83 spy نصبه و میخوام بیارم پایین ولی نمیشه خواهشآ کمک کنید مشکلم حل شه ممنون از سایت تکتون

درود
متنی که نوشتی یکبار دیگه بخون جواب داخلش

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر