بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

اگه ممکنه این مشکل منم حل کنید من یه فت 80 ورژن3.55 دارم که رد اسکرین شد ازمنوی ریکاوری از رد اسکرین در اوردم وبی جهت بعد از خاموش شدن 30ثانیه بعد روشن میشد من دستگارو از قسمت ستینگ ریستور کدم به تنضیمات کارخانه ومشکل روشن شدن بی جهت درست شد ولی بعد برای اجرای بازی ارور تروفی داد ریباگ و کمیو رو خواستم نصب کنم قسمت از اپدیت ستینگ ارور80029c78داد از منوی ریکاوری رفتم نصب کنم ارور 8002f2f0 رو داد دیگه هیچ اپیدتی رو نمیذاره بزم pkgومولتی من نصب میشه اگه میشه یه راهنمایی کنید
اساتید کسی نمیتونه این مشکل رو حل کنه چیکار باید کرد دستگاه بی مصرف شده فقط میشه باهاش فیلم و بازی اورجینال بازی کرد

فیلم بتمن روی دستگاه خودم (ریجن 2)گذاشتم اجرا نکرد ، تو یک دستگاه دیگه گذاشتم (ریجن 1) باز هم اجرا نکرد ولی وقتی گذاشتم داخل بلوری پلیر سامسونگ (ریجن 2) به راحتی اجرا کرد، احتمالا باید یه مشکل دیگه داشته باشه از بد رایت کردن نیست
بازم ممنون که جوابم را دادی

بلوری پلیر ها فری ریجن هستن احتمالا به خاطر اون بوده که تونسته پخش کنه
اساتید کسی نمیتونه این مشکل رو حل کنه چیکار باید کرد دستگاه بی مصرف شده فقط میشه باهاش فیلم و بازی اورجینال بازی کرد
اگه کسی نیست جواب بده پس معلوم میشه اطلاعات کمه شما باید ببری تعمیرکار ببینه بهت بگه جریانش چیه

سلام دوستان من یه 320 اسلیم دارم که رد اسکرین شده بود بعد از اینکه از رد اسکرین درش اوردم در بیشتر بازیها با خطای 80010505 مواجه میشم مثلا" وقتی میخوام god of war رو بازی کنم یه متنی میاد که نوشته:Registration of trophy information could not be completed
البته یه مشکل دیگه ای هم که به وجود اومده اینه که وقتی قسمت تروفی میرم اصلا" آنچارتدو نداره در حالیکه آنچارتد توی سیستم هست و بازیش میکنم
در ضمن سیستمم کپی خوره(3.55) و هیچ وقت باهاش توی psn نرفتم
الآن باید چیکار کنم

آخرین ویرایش:
سلام دوستان من یه 320 اسلیم دارم که رد اسکرین شده بود بعد از اینکه از رد اسکرین درش اوردم در بیشتر بازیها با خطای 80010505 مواجه میشم مثلا" وقتی میخوام god of war رو بازی کنم یه متنی میاد که نوشته:Registration of trophy information could not be completed
البته یه مشکل دیگه ای هم که به وجود اومده اینه که وقتی قسمت تروفی میرم اصلا" آنچارتدو نداره در حالیکه آنچارتد توی سیستم هست و بازیش میکنم
در ضمن سیستمم کپی خوره(3.55) و هیچ وقت باهاش توی psn نرفتم
الآن باید چیکار کنم

مشکل من که حل نشد
ولی شما برنامه ریباگ 3.55.2 رو دانلود کن بزن درست میشه منهم این مشکل رو داشتم با این برنامه درست شد دستگاههای رد اسکرین شده همه این مشکل رو دارند دستگاه در طول زمان امکان بریک شدن یاتکرار رد اسکرین ویا پریدن کپی خور وجود داره مراقب باش ofw هم نزن من یکی رو بریک کردم در کل nor مشکل داره

اقا من وقتی بازی بتلفیلد 3 رو میخوام اجرا کنم ارور میده برمیگرده تو xmb چیکار باید بکنم
داداش گلم بتل3 اینستال پکیج داره باید اون نصب کنی تا ایراد برطرف شود اینستال پکیجوقتی تو منو بالا بازی نوشته اینستال پکیج 2تا است اون دو تا را نصب می کنی بعد می ری تو بازی بازی اجرا میش ود

چراغ سبز

سلام دوستان
من یه PS3 فت دارم روشنش میکنم چراغ سبز میشه و ثابت میمونه ولی هیچ تصویری نمیاد انگار نه انگار دستگاه روشن شده ! کنترل هم وقتی دکمه PS رو میزنم وصل نمیشه به دستگاه و چشمک میزنه!
فقط زمانی که مراحل ریکاوری رو انجام میدم تصویر میده و گزینه های ریکاوری میاد! و کنترل هم کار میکنه!
مشکل از چیه!ممنون میشم کسی کمک کنه

سلام
کنسول من کپی هست وقتی بازی رو اجرا میکنم صفحه سیاه میشه بعد از مولتی من خارج میشه و پیام quit game: no request event می ده البته هرچی بازی تو کنسول هست این پیغام رو میده مثل pes2011 , god of war 3 اگه میشه لطفا راهنمایی کنین . ممنون

سلام
کنسول من کپی هست وقتی بازی رو اجرا میکنم صفحه سیاه میشه بعد از مولتی من خارج میشه و پیام quit game: no request event می ده البته هرچی بازی تو کنسول هست این پیغام رو میده مثل pes2011 , god of war 3 اگه میشه لطفا راهنمایی کنین . ممنون

شما ورژن مولتی منتون آپدیت هست؟
برو تو بخش ps3 jailbreak جدیدترینشو دانلود و نصب کن احتمالا درست بشه

توراخدا کمک کنید
ps3 من اسلیمه-تا چند روز پیش بین بازی کردن چند وقت یکبار صفحه سیاه میشد بعد چند ثانیه برمیگشت و هی تکرار میشد
الان دو روزه که دستگاهو روشن میکنم اصلا صفحه بالا نمیاد-صدای لوگوی اولشم نمیاد اصلا
کابل اچ دی ام آی هم عوض کردم ولی هیچی به هیچی
بچه ها کمک کنید لطفا:((

سلام
اگه بازی کپی اجرا کردی تا حالا هیچ. ولی اگه نه که عزیزم مولتی من که بازی رو اجرا نمیکنه فقط اونو با بازیه اصلی جا به جا میکنه.ساده تر یعنی تا اینجاش که از مولتی من میری رو بازی و اوکی میکنی نباید اجرا شه باید بیاد از محیطش بیرون و اون پیغامم میده و تو این لحظه بازیه کپیت با اون بازیه ارجینالی که تو کنسولت هست{یه بازی ارجینال حتما باید تو کنسول بزاری}جا بجا میشه و میتونی بری روش ضربدرو بزنیو اجرا کنی :)

با سلام خدمت دوستان عزیز
مدتی هست که ps3 اسلیم خریدم و از همون روز اول اونو کپی خور کردم.
چند بازی دانلود کردم مثلا فیفا 12 که به راحتی نصب و قابل اجرا بود( چون دارای سه فایل pkg بود که راحت نصب شدن)
اما چند بازی اخیری که نصب کردم مثل max payne 3و fifa street فایل های زیادی داشتن که نمی تونم اونا رو نصب کنم!!!!
1- آیا نیاز به نرم افزار خاصی دارد؟ 2- آیا این بازیها نصب شده هستند و نیاز به نصب ندارند؟ 3- واگه نصب شده هستند می شود روی فلش اجرا کرد؟
لطفا در مورد نصب این نوع بازیها توضیح بدهید.
با تشکر فراوان

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or