برای تجربه CoD 4 Remaster حداقل 80$ باید بپردازید!

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
3056784-codmw+remastered_crew+expendable_1_wm.jpg

با توجه به سیاست های اکتیویژن همانطور که پیش بینی می شد، برای تجربه CoD 4 Remaster باید یکی از نسخه های پرمیوم Call of Duty Infinite Warfare را تجربه کنید. این پک های پرمیوم شامل سه نسخه هستند که ارزانترین آن ها قیمت 80$ دلار دارد.

نسخه Legacy با قیمت 80$: حاوی CoD Infinite Warfare و CoD 4 Remastered
نسخه Digital Delux با قیمت 100$: حاوی CoD IW و CoD4 R و سیزن پس
نسخه Legacy Pro با قیمت 120$: حاوی CoD IW و CoD4 R و سیزن پس، کتابچه فلزی، موزیک های بازی و چند چیز دیجیتالی دیگر!

نسخه جدید CoD 4 در بخش مولتی پلیر دارای 10 نقشه خواهد بود و فقط و فقط بصورت دیجیتالی عرضه خواهد شد. با این حساب شما هیچ راهی برای تهیه این بازی از راه دیگر نخواهید داشت!

حداقل فعلا مشخص نیست که آیا اکتیویژن برای تجربه CoD4 بازیکنان را به اجبار از داخل منوی CoD IW وارد بازی خواهد کرد یا خیر!!!

آخرین ویرایش:

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
تعجب میکنم چطور این کمپانی کثیف، شاهکاری مثل سری MW و BO1 رو ساخته، ای کاش صنعت بازی هم یه چیزی مثل اتحادیه داشت، شکایت می کردیم از این دزد! نهایت چیزی که برای جلوگیری از افت فروش نسخه جدید کووود به ذهن پوکشون رسیده توسل به سال 2007 بوده. می دونند گیمرها به شاهکار احترام می زارند، به آشغال نه!

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,902
نام
نـــــــویـــــــــد
اولین نمایش infinite Warfare خیلی نا امید کننده بود !! من حتی برای BOIII هم یه جوری خودمو قانع کردم که بگیرمش و راضی هم باشم ازش :D اما لین یکی اصلا راه نداره !!
این نوع سوء استفاده از نام MW هم واقعا تهوع آور است !!
حالا اگه جواب بگیرن MW2 , MW3 , BO رو هم میندازن توی نسخه های بعدی که بیشتر خوش بگذرونن در صورتی که میشد یه کالکشن از MW بدن ، خیلی بهتر از IW بود !!

Maxxxx

کاربر سایت
Apr 18, 2015
378
نام
سعید
لعنت به این کارای کثیف واقعا یک عوضی تموم عیاره یه بار خواستم کود بخرم اخه یه کمپانی چقدر می تونه پول پرست باشه من میدونم ۱۰۰٪ ام یه ریمستر اشغال و بی مصرف درست میکنند میدن تحویل مردم واقعا هنوز درک نمی‌کنم چرا مردم چشم بسته هر بار این بازی یه سال مصرف رو میخرن جریان چیه

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
این همه استودیو اومدن بازی های نسل قبلشون رو به صورت مجانی تو نسخه های جدید گذاشتن (Rainbow Six, Fallout, Dark Souls, Quantum Break و ...)، بعد اینا گیمر رو مجبور میکنن بازی نسل جدیدشون رو با قیمت 80 دلار بخرن تا بتونن به MW دسترسی پیدا کنن :O:)) حالا درسته این یکی ریمستر هستن ولی خیلی راحت میشد به صورت جداگانه فروخت، نه اینکه زوری :D

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,880
نام
حسين
ملت که خوب پیش خرید کردن ، دو سه ماه هم از عرضه ی بازی که گذشت اون ریمستر رو با قیمت بیست یا سی دلار واسه فروش جداگانه قرار میدن ... شیردوشی قواعد خاص خودشو داره بابا

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
اون دوستی که توی اسپری کردن دستی بر آتش داشت بره اتوبان امام علی رو قهوای کنه بفرسته برا مدیر عامل اکتی
:D
در این حد کد بعدی آشغال هست که اینا عملا دارن میچسبوننش به mw :D

آخرین ویرایش:

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
به سلامتی داره COD به روزای سیاه خودش میرسه و هر چه زودتر این سری دکمه چیزش بخوره بهتره!:D

هر چند دلم میخواد COD Modern Warfare رو دوباره آنلاین بزنم ولی با این سیستم اکتی سراغ اونم نمیرم!x-(

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
اینا در اصل دارن CoD Infinite Warfare رو با CoD 4 Remastered میفروشن نه CoD 4 Remastered رو با CoD Infinite Warfare:D
اونایی که زیر بار این شیادی میرن و بازی رو تهیه میکنن در اصل دارن این به ظاهر سازنده دل دزد و بی کیفیت رو تشویق میکنن به اینکارهاش ادامه بده.چنین گیمرهایی لیاقتشون همین بازیها و سازنده هاشون هست.خدا رو سپاس 8 ساله سمت COD نمیرم و چیز خاصی رو از دست ندادم

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,546
ملت که خوب پیش خرید کردن ، دو سه ماه هم از عرضه ی بازی که گذشت اون ریمستر رو با قیمت بیست یا سی دلار واسه فروش جداگانه قرار میدن ... شیردوشی قواعد خاص خودشو داره بابا

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
دقیقا همچین نظری دارم بازی که فروشش و کرد به عنوان کریسمس یا 6 ماه بعد جدا یا ارزون تر میدن (البته با سابقه ی که از اکتی میبینم بعیده زیر 50 دلار بده MW1 ـــو
احتمالا 10-20 سال دیگه میگن اگه COD فلان و نخری نمیتونی دستینی بازی کنی

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
بعد از BO2 دیگه سراغ CoD نرفتم. شدیدا طرفدار این سری بودم ولی الان به معنای کلمه وقتی اسمشو میشنوم باید حتما برم بالا بیارم. قشنگ معلومه اکتیویژن Diarrhea داره.

mdtnt

کاربر سایت
Jul 10, 2013
440
من تو کف این هستم بعضی ها چطور EA رو از Activision منفورتر میدونند آخه Activision تو خالی کردن جیب گیمرها رقیب نداره
الان یکی مثل من که می خواست MW1 رو بازی کنه باید چکار کنه؟

• Like
Reactions: sadegh93

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
Call of Duty: Modern Warfare Remastered won’t be sold separately
خوب دیگه اب پاکی را ریخت رو دستمون به هیچ عنوان حتی در اینده قرار نیست MW Remaster جدا فروش بره اینا میدونند این عنوان چقدر محبوبیت داره خواستند به زور این اشغال جدیدشون را به ملت تحمیل کنند fu*k this sh*t :-&
با این وضعیت در اینده منتظر
Cod x + Mw2 R \ Cod y + Mw3 R و ... باشید !

===
FaRd!N@
تو متن خبر جمله `خواهید داشت` را `نخواهید` بکن اشتباه تایپی شده فکر کنم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر