بدترین بازی ها

milad

کاربر سایت
Jan 28, 2006
445
نام
mld
Need for Speed: Carbon
Counter Strike:sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick:
Fable

فعلاً اینا یادم بید.

اول کاری به کربن ندارم:-"
ولی به پر طرفدارترین بازی چند نفره و انلاین جهان توهین شد:eek:
هالا میشه اون دوتا رو بخشید ولی شاهکار پیتر مولینکس رو دیگه نمیشه

جان من میشه شما بگی از چه بازیهایی خوشت میاد
البته اینم بگم که پرنس جان یه هو از حرفهای من برداشت بدی نکنی ولی جان من میشه بگی از چه بازیهای خوشت میاد:love:
مرسی
بای

Black Prince

کاربر سایت
Apr 25, 2006
292
نام
Alireza
اول کاری به کربن ندارم:-"
ولی به پر طرفدارترین بازی چند نفره و انلاین جهان توهین شد:eek:
هالا میشه اون دوتا رو بخشید ولی شاهکار پیتر مولینکس رو دیگه نمیشه

جان من میشه شما بگی از چه بازیهایی خوشت میاد
البته اینم بگم که پرنس جان یه هو از حرفهای من برداشت بدی نکنی ولی جان من میشه بگی از چه بازیهای خوشت میاد:love:
مرسی
بای

خب دسته خودم نیست که. من تا این بازی رو میبینم حالم بد میشه :biggrin1:
از این بازیا خوشم میاد:
Company of heroes
Final fantasy
Fear
generals
.......
الان یک کارت زرد میدن میگن پستم اسپم بود:biggrin1::cheesygri

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
گیر ندین هرکی نظرشخصی خودش رو میده حالا ممکنه اون بازی بهترین بازی سال باشه
23.gif

Hassan

کاربر سایت
Feb 10, 2006
207
خود من از سری مدال افتخار بدم می آید اصلاً یعنی چی یه نفر میره 500 نفر رو می کشه؟؟؟
در مقابلش بازی call of duty که بر اساس کار گروهی
و به آدم احساس این رو می ده که واقعاً در میدان جنگه.

در ضمن من کلاً از بازی های تخیلی بدم می یاد.(هر چند اکثر بازی ها تخیلی اند.):biggrin1:

FZ_FT

کاربر سایت
Jul 23, 2006
241
نام
Faraz
به ندرت پیش میاد بازی بخرم از خریدنش پشیمون بشم ولی این اواخر بدترین بازی که خریدم و انجام دادم Call of Cthulhu بود اسمشم مثل خودش حال به همزنه:sick: واقعا حاضرم قسم بخورم در تمام عمرم از یه بازی انقدر متنفر نشده بودم از اونجایی که من بازی های اکشن ادونچر دوست دارم توی گیم اسپات هم دیدم نمره بدی نگرفته رفتمو این بازی رو خریدیم اول اینکه کوچکترین جذابیتی تو روند این بازی من ندیدم.فضا و محیط بازی به طرز وحشتناکی کسل کننده و یکنواخته همه جا رنگ قهوه ای از نوع بد رنگش دیده میشه از شخصیت های بازی بگیرین تا کاسه بشقاب و هر چیز دیگه یی که تو بازیه،معذرت می خوام:blushing: ولی انگار همه جارو با S.H.I.T رنگ زدن:sick: به همه این محاصن یه افکت نویز بسیار زیبا رو هم اضافه کنید که هیچ گزینه ای هم برا ورداشتنش تو آپشن بازی قرار ندادن بعضی جاها که شخصیت خوشگل بازی حالشون بعد میشه یا از ارتفاع میترسه مقدار این نویز به 4 یا 5 برابر افزایش پیدا میکنه طوری که به سختی میشه جلو رو دید،تصویر به قدری تار و گنگ میشه که چشای آدم پیچ میخوره و سردرد و حالت تحوع میگیره،چرخش بد دوربینم هم به این قضیه کمک زیادی میکنه.باور کنید شوخی نمی کنم ولی چند دفعه موقع بازی کردن چنان حالم بد شد که قادر به ادامه بازی نبودم حتی تا چند وقت سراغ بازی های دیگه هم نمی رفتم در هر صورت هر کاری کردم با خودم کنار بیام این بازی رو تا آخرش برم نتونستم ، فقط 65% بازی رو اونم به زور رفتم البته شاید بعضی از شما ها بگین خوب تو با بازی هایی که محیط دلگیر و چندش آور و ترسناک دارن مشکل داری ولی نمونش Silent Hill تمام قسمتاش آدم لذت می بره. در مورد شخصیت اول بازی بهتره اصلا صحبتی نکنم:sick: فک میکنم بعد از Solid Snake و Lara پرطرفدار ترین شخصیت تو دنیا باشه.
در کل من این بازی رو به همه کسایی که به بازی اعتیاد دارن و می خوان یه مدتی از بازی کامپیوتری زده بشن توصیه می کنم.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,809
نام
امین
من از مافيا خوشم مياذ:laughing:
ولي از سري Fifa حالم به هم مي خوره اه اه اه بازي مي كني بايد كفاره بدي:sick:
همه ی بازیها که نباید محتوا داشته باشن این بازی هم بیشتر سرگرم ککنده هست با اینکه منم حالم ازش بهم میخوره!!

PC

کاربر سایت
Sep 24, 2005
126
نام
حسين
من خیییلی از این بازی های RPG دو بعدی مزخرف بدم میاد .
مخصوصا اونایی که زبان بازی ژاپنی هم هست .:eek:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر