بدترین بازی ها

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
به ندرت پیش میاد بازی بخرم از خریدنش پشیمون بشم ولی این اواخر بدترین بازی که خریدم و انجام دادم Call of Cthulhu بود اسمشم مثل خودش حال به همزنه:sick: واقعا حاضرم قسم بخورم در تمام عمرم از یه بازی انقدر متنفر نشده بودم از اونجایی که من بازی های اکشن ادونچر دوست دارم توی گیم اسپات هم دیدم نمره بدی نگرفته رفتمو این بازی رو خریدیم اول اینکه کوچکترین جذابیتی تو روند این بازی من ندیدم.فضا و محیط بازی به طرز وحشتناکی کسل کننده و یکنواخته همه جا رنگ قهوه ای از نوع بد رنگش دیده میشه از شخصیت های بازی بگیرین تا کاسه بشقاب و هر چیز دیگه یی که تو بازیه،معذرت می خوام:blushing: ولی انگار همه جارو با S.H.I.T رنگ زدن:sick: به همه این محاصن یه افکت نویز بسیار زیبا رو هم اضافه کنید که هیچ گزینه ای هم برا ورداشتنش تو آپشن بازی قرار ندادن بعضی جاها که شخصیت خوشگل بازی حالشون بعد میشه یا از ارتفاع میترسه مقدار این نویز به 4 یا 5 برابر افزایش پیدا میکنه طوری که به سختی میشه جلو رو دید،تصویر به قدری تار و گنگ میشه که چشای آدم پیچ میخوره و سردرد و حالت تحوع میگیره،چرخش بد دوربینم هم به این قضیه کمک زیادی میکنه.باور کنید شوخی نمی کنم ولی چند دفعه موقع بازی کردن چنان حالم بد شد که قادر به ادامه بازی نبودم حتی تا چند وقت سراغ بازی های دیگه هم نمی رفتم در هر صورت هر کاری کردم با خودم کنار بیام این بازی رو تا آخرش برم نتونستم ، فقط 65% بازی رو اونم به زور رفتم
جالبه، این Call of Cthulhu به نظر من یکی از First Person های خوبی بود که این اواخر بازی کردم! این رنگ بدی که میگی همه جا زدن، با خاطر فضای سرد و سنگین داستان بازیه. اون افکتی که تصویر تار و محو میشه هم به نظر من چیز جدید و جالبی بود، وقتی شخصیت بازی توی موقعیتهای ترسناک میره تصویر اینجوری میشه چون یه مقدار حالت روانی داره این آدم. اون مرحله Hotel Escape (که توش هیچی اسلحه نداری و باید فقط فرار کنی) یکی از باحال ترین مرحله هاش بود که اتفاقاً Gamespy هم این مرحله رو به عنوان Level of the Year 2006 انتخاب کرده بود (http://goty.gamespy.com/2006/pc/index19.html) (البته میدونم که روی این چیزا نباید زیاد حساب کرد، ولی خوب حالا...)
البته خوب همه چی سلیقه ایه.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,129
نام
آریا
من هنوز فلسفه وجودی Crackdown :sick: رو نفهمیدم ! آخه یه بازی تا چه حد میتونه ... باشه ؟!

جالبه، این Call of Cthulhu به نظر من یکی از First Person های خوبی بود که این اواخر بازی کردم!
Call Of Cthulhu واقعآ چیز فجیعی بود. با اینکه زیاد بازیش نکردم ولی همون اولاش رو هم که رفتم جوزده شدم ! خیلی جو محشری داشت.

Audioslave

کاربر سایت
Aug 10, 2006
52
به نظر من (البته يك نظر شخصي) يكي از بدترين بازي هايي كه توي دو سال اخير انجام دادم fifa street 2 بود كه توي ايكس باكس1 بازي كردم.انتظار زيادي از اين بازي داشتم.اولش هم جالب بود .ولب با مدهاي جديدي كه توش گذاشته بودن اعصاب آدمو داغون ميكردن.ديگه آخراش داشتم مريضي اعصب ميگرفتم . :wallbash:
يكي هم بازيresident evil:outbreak مزخرف بود كه اونم از كپكام بعيد بود و آبروي اين سري بازي رو برد.يك بازي سراسر باگ و اشكال و....

در كل بدترين بازي بازي اي نيست كه يك شركت گم نام وبا هزينه ي كم توليد ميكنه و بازي وبي ازآب درنمياد .بدترين بازي بازي اي هستش كه يك استوديوي بازي سازي معروف بياد با ساختنش همه ي سوابقش رو زير سؤال ببره.حالا بايد به ليست بدترين ها چندين وچند عنوان اينچنيني رو اضافه كرد....

آخرین ویرایش:

sianobak

کاربر سایت
Apr 12, 2007
91
من کلا بازی مزخرف زیاد گرفتم نمونه اش
Heavygun فکر کنم اسمش یه چیز تو همین مایه ها بود !!
Hawk فاجعه از گیم پلی تا گرافیک و.. .. !!!
Godfather مه تمام کلاس فیلمش رو زیر سوال برد
و... چند تای دیگه
البته ادم موقعی بیشتر دچار تشنج می شه که 3005 تومان پول DVD می ده می یاد می بینی مزخرفه ! راستی بچه ها کسی از شما رشت نیست یک جایی رو به من معرفی کنه که بازیها رو سریع با قیمت خوب بیاره ؟! اگه هست یک ندایی به من بده ممنون . :love:

Mojtaba

کاربر سایت
Jan 15, 2007
1,667
نام
مجتبی
من کلا بازی مزخرف زیاد گرفتم نمونه اش
Heavygun فکر کنم اسمش یه چیز تو همین مایه ها بود !!
Hawk فاجعه از گیم پلی تا گرافیک و.. .. !!!
Godfather مه تمام کلاس فیلمش رو زیر سوال برد
و... چند تای دیگه
البته ادم موقعی بیشتر دچار تشنج می شه که 3005 تومان پول DVD می ده می یاد می بینی مزخرفه ! راستی بچه ها کسی از شما رشت نیست یک جایی رو به من معرفی کنه که بازیها رو سریع با قیمت خوب بیاره ؟! اگه هست یک ندایی به من بده ممنون . :love:

ببخشید منظورتون از 3005 چی بود؟!
درمورد بازیها هم باهات موافقم مخصوصا همون Heavygunner !!:biggrin1:

Reza Modanloo

کاربر سایت
Mar 25, 2007
1,231
نام
Reza
سلام
من کلاً از سبک های RPG و STR به جز بازيهای شاهکارشون کلاً بدم مياد
بدترين بازيهايی هم که کردم Def Jam ico بود و Genji ، هرچند Game Play گنجی بد نبود ولی مال نبود اصلاً

kalagar2142

عضو جدید
Feb 20, 2007
590
نام
Mansour
Spider man 3
Dead or Alive X2
اولی رو که به خاطر گیم پلی خستش.
دومی رو هم به خاطر اینکه اصلا معلوم نبود چی هست ؟ یه بازی در حد لیگ بوتان !!! نه DOA بود نه یه بازی ورزشی !!

clockwork orange

کاربر سایت
Aug 17, 2007
793
نام
اردلان
جالبه، این Call of Cthulhu به نظر من یکی از First Person های خوبی بود که این اواخر بازی کردم! این رنگ بدی که میگی همه جا زدن، با خاطر فضای سرد و سنگین داستان بازیه. اون افکتی که تصویر تار و محو میشه هم به نظر من چیز جدید و جالبی بود، وقتی شخصیت بازی توی موقعیتهای ترسناک میره تصویر اینجوری میشه چون یه مقدار حالت روانی داره این آدم. اون مرحله Hotel Escape (که توش هیچی اسلحه نداری و باید فقط فرار کنی) یکی از باحال ترین مرحله هاش بود که اتفاقاً Gamespy هم این مرحله رو به عنوان Level of the Year 2006 انتخاب کرده بود (http://goty.gamespy.com/2006/pc/index19.html) (البته میدونم که روی این چیزا نباید زیاد حساب کرد، ولی خوب حالا...)
البته خوب همه چی سلیقه ایه.
من هم با نظر شما موافقم. Call of Cthulhu بازي خيلي خوبي بود ونوآوري هاي جالبي داشت كه با هر سليقه اي جور در نمي اومد.گرافيكش هم چون دير اومد يه كم كهنه شده بود ولي اصلا تو ذوق من نزد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر