بدترین بازی تاریخ

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

rjammehr

کاربر سایت
Oct 15, 2011
209
نام
رضا
heavy rain خيلي ...

به نظر من بدترين انحصاري ps3 هستش !

من كه اصلا خوشم نيومد !

یا حسین بازم فن بازی شروع شد
97771255116183601354.jpg

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
افتضاح زیاده . خیلیاشون واقعا بدن. درحدی که ارزش نداره بگم. ولی اینا واقعا واقعا ضعیف بودن! مونم چرا اینجوری تحویل گرفته شدن!

last of us : واقعا براش هایپ شدم ولی هیچی! یک مشت جنگ! و زامبی و خون!

gta v : این چی بود! مضخرف!!

beyond: گیمپلی یکی ای افتضاح ترین گیم پلی های دنیاست! گرافیکی که فقط خود جودی رو خوب در آورده بود و بقیه افتضاح بودن! داستان که خیلی بد روایت میشد همینطور هم پایانش افتضاح بود! بخاطر یک مشت پول! واقعا بد

bioshock infinite : کارتن مضخرف با یک داستان پیش پا افتاده و شخصیت های الکی

red dead : چییییییییییی بود! افتضاح! تنها جالبی بازی اسب سواریش بود که اونم سر 2 مین یک افتضاح میشد!

skyrim: یک مشت حیوون با گرافیک افتضضضضضضضضضضضضضضضضضاح و گیم پلی افتضاح تر و ... . درکل یکی از بدترینای عمرم بود! تو بازی سیستم شمشیر زنیش بدترین سیستم جهانه!

batman arkham city: ککه چی!! چند تا دشمن کاملا تکراریو 100 بار تو بازی بکشیش بعد هم تنها کار گیم پلی اینه که برو، مشت بزن، برو، مشت بزن! واقعا بد!

walking dead: بهتره هیچی نگم. فقط 5 دقیقشو تحمل کردم!

------------------------------------------------

واقعا دوستان یک چیزایی می گن که ادم شاخ در میاره! واقعا شاخ در میاره!

پ.ن: متن بالا همشو الکی گفتم ولی دوستان یادشون باشه اگه به نظرشون یک بازی کمتر از انتظاره دلیل نمیشه که بدترین باشه! حتی اگه با سبکشم راه نمیاین ولی دیگه نگین بدترین! من به شخصه از سبک اسکایریم خوشم نمیاد و خوب بازیو بعد 30 دقیقه بازی پاک کردم ولی هفته پیش بعد 1 سال به علت تعریفای زیاد دوستام ازش دوباره بازی کردم و دیدم که جدا از سبکش بازیش فوق العادست! حتی من به علت فوبیام نمیتونم بازی یا فیلم ترسناک انجام بدم و ببینم (بیشتر هیجانی-ترسناک تا ترسناک خالی) ولی بازیایی مثل واکینگ دد و لست اف اس شاهکار بودن! یا حتی از سبک فضایی بدم میاد و از مس افکت و به تازگی از دستینی اصلا خوشم نمیاد ولی خوب مگه باید بگم بده؟

من خودم ز بازی x-men origins wolverin خیلی بدم اومد (خدایی اینو جدی گفتم)

K AN E

کاربر سایت
Nov 3, 2010
527
TLOU به نظرم ضعیف بود البته نسبت به تبلیغات و هایپی که شده بودیم چیز قابل توجهی نداشت و به نظرم صرفا یه تقلید ناموفق از RE6 بود.

D@SHR3ZA

کاربر سایت
Nov 4, 2006
1,805
نام
محمد رضا
بعضی پست ها رو میبینم فقط اینجوری میشم. :-o

بدترین بازی که انجام دادم هم Castlevania Lords of shadow 2 بود

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
جدا با این چیزایی که شماها میگین اصلا بازیه بد تو عمرتون نکردین :d بازیه بد فقط Rouge Warrior. :|

AM†R

کاربر سایت
Apr 7, 2011
739
یا یسریا بازی تو عمرشون نکردن یا حس با مزه بودنشون گل کرده
venetica - brink- blood driver
یسری بازی ها هست عمرا 1ساعت بتونی تحملشون کنی :D اینا ازونان :D

hamid.

کاربر سایت
Sep 30, 2009
179
نام
Hamidreza
بجای اینکه اسم تاپیک رو بزارین بدترین بازی تاریخ باید میزاشتین ناخوشایند ترین بازی از نظرشما
شاید من با geow ,witcher و مس افکت و حتی رزیدنت اویل حال نکنم شاید از ترس خوشم نمیاد یا شاید زبان انگلیسی واسه فهمیدن witcher بلد نیستم یا شاید از بازی هایی بکش برو جلو بدم بیاد ولی از اونور از ادونچر خوشم بیاد سعی کنین بجای اینکه بگین من از مس افکت بدم میاد بگین مس افکت بازیه بزرگیه ولی من باهاش حال نکردم.

- - -ویرایش - - -

یا یسریا بازی تو عمرشون نکردن یا حس با مزه بودنشون گل کرده
venetica - brink- blood driver
یسری بازی ها هست عمرا 1ساعت بتونی تحملشون کنی :D اینا ازونان :D
brink رو بازی کردم فکر میکردم بازیه خوبیه من ازش خوشم نیامده تو 5 دقیقه ی اول امدم بیرون یادمه دوستم تو همون 5 دقیقه باهاش کلی حال کرده بود کلید کرده بود بازیش کنم گفتم برو بابا ایکس باکسمو بردار ببر خونتون بازی کن فقط جلوی من اینو بازی نکن.

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک
The+Walking+Dead:+Survival+Instinc
یعنی حالم بد شد از انجامش بدترین بازی عمرم کلا همون بعد انجام 10 دیقه نیست و نابودش کردم

VECT0R

کاربر سایت
Jun 8, 2011
988
TLOU به نظرم ضعیف بود البته نسبت به تبلیغات و هایپی که شده بودیم چیز قابل توجهی نداشت و به نظرم صرفا یه تقلید ناموفق از RE6 بود.
تلاشت قابل ستایشه
جوایز و افتخاراتش گواه گفته بالاست
کاشکی فقط عکسهاشو نمی دیدی افسوس
ولی ماکه بازی کردیم :d
راستی قراره باسه ps4 هم بیاد بازم بازی میکنیم:d

COH master

کاربر سایت
Oct 29, 2011
544
نام
علیرضا
افتضاح زیاده . خیلیاشون واقعا بدن. درحدی که ارزش نداره بگم. ولی اینا واقعا واقعا ضعیف بودن! مونم چرا اینجوری تحویل گرفته شدن!

last of us : واقعا براش هایپ شدم ولی هیچی! یک مشت جنگ! و زامبی و خون!

gta v : این چی بود! مضخرف!!

beyond: گیمپلی یکی ای افتضاح ترین گیم پلی های دنیاست! گرافیکی که فقط خود جودی رو خوب در آورده بود و بقیه افتضاح بودن! داستان که خیلی بد روایت میشد همینطور هم پایانش افتضاح بود! بخاطر یک مشت پول! واقعا بد

bioshock infinite : کارتن مضخرف با یک داستان پیش پا افتاده و شخصیت های الکی

red dead : چییییییییییی بود! افتضاح! تنها جالبی بازی اسب سواریش بود که اونم سر 2 مین یک افتضاح میشد!

skyrim: یک مشت حیوون با گرافیک افتضضضضضضضضضضضضضضضضضاح و گیم پلی افتضاح تر و ... . درکل یکی از بدترینای عمرم بود! تو بازی سیستم شمشیر زنیش بدترین سیستم جهانه!

batman arkham city: ککه چی!! چند تا دشمن کاملا تکراریو 100 بار تو بازی بکشیش بعد هم تنها کار گیم پلی اینه که برو، مشت بزن، برو، مشت بزن! واقعا بد!

walking dead: بهتره هیچی نگم. فقط 5 دقیقشو تحمل کردم!

------------------------------------------------

واقعا دوستان یک چیزایی می گن که ادم شاخ در میاره! واقعا شاخ در میاره!

پ.ن: متن بالا همشو الکی گفتم ولی دوستان یادشون باشه اگه به نظرشون یک بازی کمتر از انتظاره دلیل نمیشه که بدترین باشه! حتی اگه با سبکشم راه نمیاین ولی دیگه نگین بدترین! من به شخصه از سبک اسکایریم خوشم نمیاد و خوب بازیو بعد 30 دقیقه بازی پاک کردم ولی هفته پیش بعد 1 سال به علت تعریفای زیاد دوستام ازش دوباره بازی کردم و دیدم که جدا از سبکش بازیش فوق العادست! حتی من به علت فوبیام نمیتونم بازی یا فیلم ترسناک انجام بدم و ببینم (بیشتر هیجانی-ترسناک تا ترسناک خالی) ولی بازیایی مثل واکینگ دد و لست اف اس شاهکار بودن! یا حتی از سبک فضایی بدم میاد و از مس افکت و به تازگی از دستینی اصلا خوشم نمیاد ولی خوب مگه باید بگم بده؟

من خودم ز بازی x-men origins wolverin خیلی بدم اومد (خدایی اینو جدی گفتم)

یاد مسعود فراستی افتادم....مقوا بودن .... شلخته !!! :d

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
یه بازی بوده به اسم ET برای کنسول های قدیمی،که اینقدر افتضاح بوده که چند روز بعد از پخش این بازی تمام نسخه های این بازی جمع آوری شد و همش هم در مکانی دفن شد.فکر نمیکنم چیزی بدتر از اون هم وجود داشته باشه

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر