شایعه بخش Co-op برای God of War III؟!

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
سایت The Gamer Access که به نظر سایت معتبری نمی‌رسد ادعا می‌کند در سایت Retail Sony's Loyalty به نکته جالبی در مورد GOW III برخورده است.

به گفته این سایت در یکی از Quizz های Playstation RLS به وجود بخش Co-op انلاین برای God of War III اشاره شده است و در واقع این امر را تایید کرده است.

gow3-coop-confirmed.jpg

هنوز صحت این خبر توسط سونی تایید نشده است و یک شایعه می‌باشد.

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
ممنون کیوان جان .حالا نه بخش CO-OP به نظر من یه بخش چلنج آنلاین بزاره توپ میشه که شما با دوستت تون تو یه محیط جمع شین از در و دیوار از ضعیف به قوی نیرو بریزه که شما با کشتنشون رنک بگیرین به نظرم برای این بازی جالب میشه .

آخرین ویرایش:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
اتفاقا من همین چند وقت پیش بود که داشتم به آرش این حرف رو میزدم:biggrin1: خیلی جذاب میشه اگه انجام بدن.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
برهان یادته چند وقت پیش به منم اینو گفتی! :d
ولی خوب اگر قرار باشه چنین بخشی باشه مطمئنا سلاح blades of athena در کار نخواهد بود!یعنی نمیشه که باشه :d
مثلا یک نفر با boa بیفته به جون دشمنا و ... چیزی نمیمونه دیگه اون بنده خدایی هم که سلاحی غیر از اون داره باید همین جوری چرخ بزنه! :d

با فرضیه ی پست 3 موافقم!
امیدوارم بخش آنلاین اونجوری نداشته باشه گند بزنن به بازی :d

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
اولین چیزی که به ذهن آدم میرسه اینه که اگه بخواد واقعا همچین چیزی باشه, کاراکتری که برای ارتنر کریتوس:laughing: در نظر گرفتن کی هست؟! اگه اونجوری که آقا علیرضا گفتن باشه بهتره تا Co-Op انلاین! :confused:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,183
نام
ماکان
من یادمه از خیلی وقت پیش حرف اضافه شدن مد Co Op به بازی بود اما هیچ وقت تایید ناشد.

به نظر من این مد یکی از سرپرایز های GoWIII خواهد بود!!

شایعه حضور هرکول تو بازی رو یادتون هست؟

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
ميتونن چند کارکتر مثل خود کريتوس و خدايان رو قابل انتخاب بزارن واسه chalenge ها و هی DLC بدن:biggrin1:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
شایعه حضور هرکول تو بازی رو یادتون هست؟
والا من که اون اوائل گفتم شاید هرکول رو توی بازی ببینیم ولی همه گفتن محاله ! ولی هنوزم فکر میکنم توی این بازی یا نسخه بعدی یه خبری از این شخصیت بشه (حتی شده به عنوان یکی از غولهای بازی :D) چون از نظر معروف بودن و محبوب بودن شاید بزرگترین شخصیت ممکن در این زمینه باشه !

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,183
نام
ماکان
آریا من دوست دارم هرکول رو به عنوان یک شخصیت قابل بازی ببینم!! فرض کن هرکول هم با استیل و درجه خشونت کریتوس تو بازی باشه، چه میشه واقعا!!!

اگه چند تا از این خداها رو هم قابل بازی کنن بد نیست!! مثلا با آرتمیس بازی کنی!:biggrin1:

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
این بازی یا نسخه بعدی
شما مطمئنید که شماره ی بعدی هم در کار هست؟! فکر نکنما! :D چون تا جایی که من میدونم بازی سه گانه است! اگه نباشه به نظر خودمم عالی هست ولی میگن بازی فقط سه شماره خواهد داشت!

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
شما مطمئنید که شماره ی بعدی هم در کار هست؟! فکر نکنما! چون تا جایی که من میدونم بازی سه گانه است! اگه نباشه به نظر خودمم عالی هست ولی میگن بازی فقط سه شماره خواهد داشت!
دوست عزیز چندین بار گفته شده که در این شماره داستان کریتوس تموم میشه ولی این فرانچیز حالا حالاها ادامه داره.فکر نکنم سونی هم دلش بخواد به این زودی از این سری دست بکشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر