بخش گيم مجله ي كاربر

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
اینطوری که نمی شود شهریار جان...
من یک نفر هستم و شاید دلگرمی کمتری باشد.بهتر نیست ایمیل آقای بابک عظیمی را اینجا بگذاری تا هر کس که دوستدار واقعی کاربر است اگر نظری یا حرفی داشت به ایشان پیشنهاد کند و بگوید.

m.eslahi.k

کاربر سایت
Jun 8, 2010
4
نام
مجتبی اصلاحی
سلام . با عرض خسته نباشید آقای ازهارین فر . فکر نکنم که دیگه این پست ها رو دنبال کنید ولی نظرم رو می گم شاید ....
اینقدر این جا شکایت کردید که کسی نیست نظر بده کسی نظر بده من یاد تمام دوران هایی افتادم که مجله ی کاربر رو از شماره ی 6 دنبال می کردم و بعد از یه مدت هم که شما به مجله اضافه شدید. قطعا زیباترین مقالاتی که در دنیای بازی های کامپیوتری خوانده ام را در "کاربر" و از نوشته های زیبای شما بوده . اون موقع همیشه فکر می کردم که چه نویسنده ی صاحب سبکی هستید و واقعا هم این طور بود. به نظرم فوق العاده می نویسید. ما بازی ها رو بازی می کنیم و از اون ها لذت می بریم و شما ما رو با دوربین متفاوت نگرتون از زوایای دیگه ی آشنا می کردید. وقتی امشب در مورد شما تو اینترنت جستجو کردم (به خاطر فراغ بالی برام ایجاد شد و علاقه ای که در این چند سال به در وجوم بود تا ببینم می توانم پیدایتان کنم) این تاپیک رو دیدم و چقدر تاسف خوردم که من تمام مقالات شما رو بارها در ماهنامه ی کاربر می خواندم و چند باره هم می خواندم ولی به خاطر عدم دسترسی به اینترنت و کلا شرایطی که در 4 - 5 سال قبل بود نتونستم ازتون تشکر کنم .
ممنون از همه ی تلاش هایتان.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر