بخش گيم مجله ي كاربر

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
سلام شهریار جان
این شماره عالی بود.فقط به آقای عظیمی بگو یکم دست تر کند و چند تا بازی Ps2 رو نقد کند تا مجله عالی تر بشود.ولی رویهم رفته با رنگی شدن و عوض شدن کیفیت کاغذ و با مقالات جذاب شما و بهزاد خان فرخی مجله متحول شد.;)

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
نوشته شده توسط shahryaraz:
دستت درد نكنه حامد جان كه نظر دادي مثل اينكه فقط شمايي كه اينجا نظر ميدي :(
بابا شهریار جان....ناراحت نشو...خیلی از طرفداران کاربر خبر ندارند چنین توپیکی وجود دارد وگرنه اینجا را سرت خراب می کردند.:cheesygri

shahryaraz

کاربر سایت
Sep 27, 2005
314
نام
شهريار ازه�
Thumbnails.aspx

گزارشي از نمايشگاه كامپيوتكس تايپه‌ 2006

بيل‌ گيتس را هيچ‌كس نشناخت

چاپ عكس‌هاي باكيفيت

مشكلات رايج برنامه‌هاي امنيتي

بهترين سايت‌هاي سال 2006

فايرفاكس را به پرواز درآوريد!

جست‌وجوي پيشرفته در وب

نامه‌هاي ياهو! را در آوت‌لوك دريافت و ارسال كنيد

ماهواره‌هاي موقعيت‌ياب، راه‌بلدهاي امروزي

مراقبت از چاپگرهاي جوهرافشان

تبدیل DVD به DivX

جلوگيري از پيري زودرس كامپيوتر

Intel Core2 vs. AMD Athlon 64

كالبدشكافي منبع تغذيه

AMD Socket AM2 & nForce 500

گالري آي‌تي: ويندوز ويستا

معجزه‌‌اي به ‌نام AJAX

بازيابي اطلاعات با لينوكس

:blushing:

shahryaraz

کاربر سایت
Sep 27, 2005
314
نام
شهريار ازه�
نوشته شده توسط Sasy360:
بابا شهریار جون قسمت گیم مجله ی کاربر خیلی خوبه دمت گرم:love:
خواهش ميكنم.
شماره‌ي آينده در مورد ................. هست:cheesygri

به جهنم خوش آمديد
اگر گفتيد در مورد چيه؟؟؟

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
نوشته شده توسط shahryaraz:
خواهش ميكنم.
شماره‌ي آينده در مورد ................. هست:cheesygri

به جهنم خوش آمديد
اگر گفتيد در مورد چيه؟؟؟
حتما HELLGATE:LONDEN هست؟ نه حامد؟

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
متاسفانه اشتراک من در شماره ی قبلی به پایان رسید و بخاطر اینکه امسال درگیر کنکور هستم و تصمیم دارم PC رو جمع کنم تا حول و حوش اخبار بازی و تکنولوژی رایانه ای نباشم ، اشتراک خودم را تمدید نمی کنم.البته در سال آینده و بعد از کنکور ، یک اشتراک یک ساله خواهم گرفت.
امیدوارم مجله به همان فرم قبلی خودش برگردد چون من اصلا" دوست ندارم از بخش های مهمی مانند پاسخ به سوالات ، معرفی چند بازی جدید و نسبتا" جدید ، کالبدشکافی نرم افزارها ، فوت و فن های ویندوز XP و خیلی از بخشهای دیگر صفحه کم شود یا ادامه ی مقاله را درون سایت ببینم فقط بخاطر اینکه مجله رنگی شده و ورق هایش روغنی شده اند.
من همان کاربر بدون رنگ رو که در بین صفحات انبوه و خواندنی اش در مورد همه چیز غرق می شدم خیلی خیلی خیلی بیشتر از فرم کنونی مجله دوست دارم.
آخه مگه میشه بحث آزاد دکتر آزاد رو خواند در حالی که نصفش بخاطر رنگی شدن مجله حذف شده است ؟ یا اینکه دلم رو به 4-5 صفحه ی بازی خوش کنم که قطعا" برای شهریار خیلی خیلی کم هستند و اون استعداد بیشتر از این نوشتن رو دارد.حالا چه اشکالی داشت عکسها و قالب صفحات همون سیاه و سفید کلاسیک که در نهایت کیفیت بود می ماند ؟ من از عکسهای رنگی سری جدید اصلا خوشم نمیاد و با دیدن شون خیلی خیلی ناراحت می شوم.
امیدوارم مسئولین و دست اندرکاران مجله تدبیری اتخاذ کنند تا کاربر دوست داشتنی من باز هم به روال سابق بازگردد.من اون کاربر را خیلی بیشتر دوست داشتم و ازش لذت می بردم....:((
شهریار ، لطفا" از مسئولین مجله بخاطر اینکه در شماره آخر اشتراک یک CD Tools را برایم فرستادند از طرف من خیلی زیاد تشکر کن و آرزوی موفقیت و سربلندی براشون و از جمله خودت...;)

shahryaraz

کاربر سایت
Sep 27, 2005
314
نام
شهريار ازه�
نوشته شده توسط Metal Gear Solid:
متاسفانه اشتراک من در شماره ی قبلی به پایان رسید و بخاطر اینکه امسال درگیر کنکور هستم و تصمیم دارم PC رو جمع کنم تا حول و حوش اخبار بازی و تکنولوژی رایانه ای نباشم ، اشتراک خودم را تمدید نمی کنم.البته در سال آینده و بعد از کنکور ، یک اشتراک یک ساله خواهم گرفت.

شما بهترین کار رو کردی. هر چی به درس و زندگی بیشتر فکر کنی خیلی بهتره. خیلی خوشحالم

امیدوارم مجله به همان فرم قبلی خودش برگردد چون من اصلا" دوست ندارم از بخش های مهمی مانند پاسخ به سوالات ، معرفی چند بازی جدید و نسبتا" جدید ، کالبدشکافی نرم افزارها ، فوت و فن های ویندوز XP و خیلی از بخشهای دیگر صفحه کم شود یا ادامه ی مقاله را درون سایت ببینم فقط بخاطر اینکه مجله رنگی شده و ورق هایش روغنی شده اند.

من با قرار دادن ادامه ی مقالات در سایت کاملا مخالفم

من همان کاربر بدون رنگ رو که در بین صفحات انبوه و خواندنی اش در مورد همه چیز غرق می شدم خیلی خیلی خیلی بیشتر از فرم کنونی مجله دوست دارم.

مسلما پیشرفت تکنولوژی در زمینه ی مطبوعات انکار ناپذیر است. مجله ی کاربر هم برای این که رقابت را در این عرصه فشرده تر کنه مجبور شد مجله رو به صورت رنگی عرضه کنه.

آخه مگه میشه بحث آزاد دکتر آزاد رو خواند در حالی که نصفش بخاطر رنگی شدن مجله حذف شده است ؟ یا اینکه دلم رو به 4-5 صفحه ی بازی خوش کنم که قطعا" برای شهریار خیلی خیلی کم هستند و اون استعداد بیشتر از این نوشتن رو دارد.حالا چه اشکالی داشت عکسها و قالب صفحات همون سیاه و سفید کلاسیک که در نهایت کیفیت بود می ماند ؟ من از عکسهای رنگی سری جدید اصلا خوشم نمیاد و با دیدن شون خیلی خیلی ناراحت می شوم.

به زودی یه فورم 30 صفحه ای به مجله اظافه میشه و همه چیز میشه عین اول.
* من تصمیم گرفتم هر ماه یه مجله ی الکترونیکی بسازم و اون رو توی سی دی قرار بدم. البته به صورت رایگان. اگر حمایت بشه از ماه های آینده هم خواهد بود. این مجله جدا از بخش گیم خواهد بود.
امیدوارم مسئولین و دست اندرکاران مجله تدبیری اتخاذ کنند تا کاربر دوست داشتنی من باز هم به روال سابق بازگردد.من اون کاربر را خیلی بیشتر دوست داشتم و ازش لذت می بردم....:((
شهریار ، لطفا" از مسئولین مجله بخاطر اینکه در شماره آخر اشتراک یک CD Tools را برایم فرستادند از طرف من خیلی زیاد تشکر کن و آرزوی موفقیت و سربلندی براشون و از جمله خودت...;)[/QUOTE]

shahryaraz

کاربر سایت
Sep 27, 2005
314
نام
شهريار ازه�
مجله‌ي كاربر پس از مدت‌ها تاخير در انتشار مراحل نهايي عرضه را پشت سر مي‌گذارد و به زودي در دسترس خواهد بود. با توجه به تجديد نظري كه در مورد بخش گيم مجله كرده‌ام مي‌خواهم فرم بخش گيم رو كاملا عوض كنم و هر بار با يك تغيير مواجه خواهيد شد. در هر صورت دوست دارم نظرات شما را هم ببينم و اين بجش رو با سليقه‌ي خودتان آماده كنم.
يكي از زيبا‌ترين مقالات ماه هاي آينده شايد بازي............(حدس بزنيد) باشه كه صد در صد مي‌دونم همه‌ي شما عاشق اون هستيد و سعي مي كنم به صورت ويژه به بررسي اون بپردازم.

shahryaraz

کاربر سایت
Sep 27, 2005
314
نام
شهريار ازه�
شهریار جان ! واقعا" که این مشکلات مجله پایان ناپذیر است.
امیدوارم مشکلات اگر تمام نمی شوند حداقل کمتر بشوند.
متاسفانه مشکلات به حدی رسیده که انتشار مجله رو به مخاطره انداخته و شاید اصلا دیگر کاربر رو برای همیشه نبینیم. شاید اگر شما به سردبیر نامه برنید و خواستار چاپ مجله باشید شاید به ادامه ی راه امیدوار بشن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر