بحث پیرامون مجله بازیرایانه

Lord Hell

کاربر سایت
Dec 30, 2006
584
نام
میلاد
نه اون اقای عساکره یا یه همچین نامی که بود فقط یه مقاله نوشت، تموم شد:D
محمد جان همون که پیش نمایش RE 5 رو نوشته بود ؟ ;) واقعا فاجعه ترین مطلب بازی رایانه همون بود . امیدوارم دیگه از این مقالات چاپ نکنید :biggrin1:

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
محمد جان همون که پیش نمایش RE 5 رو نوشته بود ؟ ;) واقعا فاجعه ترین مطلب بازی رایانه همون بود . امیدوارم دیگه از این مقالات چاپ نکنید :biggrin1:
بله

پ.ن:البته من نظری در رابطه با مقالشون ندارم

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
مجله خوب بود...قسمت های سخت افزار و مینی گیم و نظرات نویسنده ها و .... که نابود شدن...

دی وی دی هم به غیر از بازی میچیناریوم چیزی نداشت

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
فقط خیلی بده که بروز نیست مثلا assassins creed 2 رو زده خواهد امد!!! تازه تاریخ انتشار رو هم درست نزده
خب اون Preview برای PC هستش که زده خواهد آمد ! ولی خب نسبت به شماره های قبلی Preview هاش بروز تر بودش !

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
آقا من امروز متوجه یه چیزی شدم !

چرا انقدر این شماره ی جدید باگ تقسیم امتیاز و این حرفا داره ؟!

Ninja Gaiden II Sigma = 16+17+16+16 = 16.2 > 16

DiRT 2 = 19+19+16+16 = 17.5 > 17

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
آقا من امروز متوجه یه چیزی شدم !

چرا انقدر این شماره ی جدید باگ تقسیم امتیاز و این حرفا داره ؟!

Ninja Gaiden II Sigma = 16+17+16+16 = 16.2 > 16

DiRT 2 = 19+19+16+16 = 17.5 > 17

یحتمل حساب دار بازی رایانه قهر کرده رفته:biggrin1:

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
تحلیل ماه باز هم از اون پیش بینی های جالب داشت که در سال 2010 360 هیچ عاملی برای افزایش فروش نداره (ناتال یه مقدار کشک هستش). ps3 همچنان به روند ضعودی ادامه میده و جایگاه دوم رو میگیره و در مورد بازی های انحصاریم 360 فوق العاده ضعیفتر از 2 کنسول دیگه هست. آقای کنی مگه مجبوری بیای تحلیل ماه رو بنویسی؟ کل مجله تعادل داشت به غیر از همین تحلیل ماه.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
تحلیل ماه باز هم از اون پیش بینی های جالب داشت که در سال 2010 360 هیچ عاملی برای افزایش فروش نداره (ناتال یه مقدار کشک هستش). ps3 همچنان به روند ضعودی ادامه میده و جایگاه دوم رو میگیره و در مورد بازی های انحصاریم 360 فوق العاده ضعیفتر از 2 کنسول دیگه هست. آقای کنی مگه مجبوری بیای تحلیل ماه رو بنویسی؟ کل مجله تعادل داشت به غیر از همین تحلیل ماه.
دقیقا ! اسم تحلیل ماه اگر به "تحلیل ماریو و رفقاش" تغییر پیدا کنه خیلی به واقعیت نزدیک تر هست تا تحلیل ماه ! آدم چشش رو هر طرف میندازه یا Zelda میبینه یا Mario یا Pokemon ! هرچند این حرفا فایده نداره ...

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
هه هه هه هه :laughing:
اگه مینوشتن : " XboX 360 در سال 2010 کنسول Wii رو هم پشت سر خواهد گذاشت " کلی به به و چه چه میکردین.
برید به امید همون ناتال باشید.همراه کنسول کشک رو به صورت باندل عرضه کنن از ناتال بهتره...:biggrin1:
قیمت 299$ PS3 slim و MC و این همه بازی انحصاری ( God of War III , Heavy rain , GT 5 و ... ) از نظر شما عملا ماستن...
بازی های انحصاری 360 که همشون واسه PC میان.Halo reach هم انچنان اش دهن سوزی نیست که اینقدر براش بال بال میزنین.
این پیش بینی بنده در مورد سال 2010 است :
بیش بینی من اینه که سال 2010 سال تیره و تاری برای 360 و طرفداران اون خواهد بود و ناتال هم انچنان که باید و شاید طرفدران رو راضی نمیکنه سایه ی نا امیدی بر روی این کنسول 3 چراغ شده میندازه.حالا شاید بازی های انحصاری ای مانند : Alan Wake و Halo Reach کمی از عمق فاجعه کم بکنه.
ولی توی اونطرف میدان PS3 با بازی های انحصاری خود کولاکی به پا خواهد کرد که صنعت گیم رو یه تکون اساسی میده.علاوه بر اون MC و بازی هایی که برای اون ساخته میشه و کنترل روان و راحتش همه رو انگشت به دهان میکنه...و دوباره در سال 2010 از کاهش قیمت این کنسول خبر هایی خواهیم شنید که باعث میشه فروشش چندین برابر بشه و خبر از بازی های انحصاری دیگه مانند killzone 3 یا resistance 3 غوغایی به پا خواهد کرد.
همین دیگه :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر