بحث پیرامون مجله بازیرایانه

Sony-TJ

کاربر سایت
Sep 22, 2008
398
متاسفانه داره اينجوري مي شه و اين خيلي بده واسه آينده مجله
خوب خودشون هم نمی خواناین اتفاق بیفته.به هر حال با اینکه گاهنامه هست باز هم من این مجله رو به مجله های دیگه ترجیح می دم.

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
خوب خودشون هم نمی خواناین اتفاق بیفته.به هر حال با اینکه گاهنامه هست باز هم من این مجله رو به مجله های دیگه ترجیح می دم.
منم از صميم قلب بازي رايانه رو دوست دارم و به نظرم تنها مرجع تخصصي بازي هاي رايانه اي تو ايران و حتي خاورميانه هست....
اما بهتره با چشم باز تر نگاه كنيم.....
مگه چه مشكلاتي مي تونن پيش بيان كه اينقدر و به دفعات انتشار يه مجله رو به تاخير بندازه؟
من اصلا دووست ندارم اينو بگم ولي اينطور به نظر مي رسه كه مديران مجله كم كاري مي كنن وكاملا بي توجه هستن :(
خيلي دوست داشتم بدونم واقعا مشكل اصلي چيه... اگه ما اينجا روشن مي شديم ديگه اينقدر بحث و درگيري هم نبود.....

NeverPoint

کاربر سایت
May 6, 2009
578
من خودم هم خیلی به این مجله علاقه دارم. ولی مجله ی بازی باید زود به زود بیاد تا به روز باشه. چون بازی یه چیزیه که خیلی زود کهنه می شه و جدیدش میاد. اگه مجله ی ساخت بازی بود ایرادی نداشت دیر بیاد. چون مطالب 10 سال پیش برای ساخت بازی رو هنوزم می شه استفاده کرد. ولی بازی در عرض 4-5 سال کلا نسلش عوض می شه!!

mehdi_hollywood

کاربر سایت
Mar 8, 2008
3
فکر کنم باید پیش نمایشها حذف بشن بدون شوخی
حالا ببین اون یکی مجله ها چین که با این وضع هم نمیتونن رقیب بازی رایانه بشن
خودمونیم اگه یکی از این رقیبا یه تکونی به خودشون بدن راحت این مجله رو از دور خارج میکنن
اینا میبینن بی رقیبن خیالشون راحته

beh1382

کاربر سایت
Nov 27, 2006
796
نام
behrooz
فکر کنم باید پیش نمایشها حذف بشن بدون شوخی
حالا ببین اون یکی مجله ها چین که با این وضع هم نمیتونن رقیب بازی رایانه بشن
خودمونیم اگه یکی از این رقیبا یه تکونی به خودشون بدن راحت این مجله رو از دور خارج میکنن
اینا میبینن بی رقیبن خیالشون راحته

این بی رقیبی تقصیر ماست اگر شماره بعدی رو هیچکس نخره دیگه جرات نمیکنن اینقدر تعلل کنن:mad:

nathan mckane

کاربر سایت
Jul 14, 2009
979
نام
عباس
یه سوال داشتم بچه ها. من یه ساله که مجله رو نخریدم میخواستم بدونم که قیمتش چنده الان ؟.دی وی دی ایش خوبه ؟ ارزشش رو داره دوباره بگیرمش؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر