بحث پیرامون مجله بازیرایانه

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
واقعا خوشحالم كه بالاخره قرار است بعد از يك عمري ، شماره ي جديد سر وقت و بدون بدقولي چاپ بشود.
فكر كنم اگر 2-3 مرداد در كيوسك هاي تهران عرضه شود ، حداكثر 8 مرداد داخل اهواز گير بيايد. سرزمين شماره ي قبلي كه Red Steel عكس روي جلدش بود را مي فروخت.البته من از يك كيوسك روبروي بازار بزرگ اون شماره رو گرفتم.ولي انگار قرارست چون تبليغ سرزمين رفته داخل مجله ، از اين به بعد نمايندگي مجله در اهواز باشد و شايد با اين اتفاق بتوانم همان 5 مرداد مجله را گير بياورم.
راستي جا دارد يكي از مدير هاي سايت به نمايندگي كل بچه هاي سايت ، براي آقاي عبدالهي [ها] ايميل بزند و هر كدام از بچه ها كه خواستند اسمشون را در ايميل ذكر كند تا اينطوري كمي هم كه شده ، از زحمت جديد آقاي عبدالهي ( شستن ظروف ) كاسته شود.همين جا براي ايشان صبر متعالي آرزومندم ! :)
در مورد صفحات جدا شده هم بگويم كه مال من اون دو صفحه كه مربوط به نقد بازيهاي PSP - سايفون فيلتر و دكستر - بود جدا شده است.حالا يك تست روي گاد اف وار هم مي كنم تا اگر لق بود با خشونت جدا شود.:cheesygri
منظور اون دوست عزيز مجله Computer Games Electronic Magazine يا به اختصار CGEMAG بود كه همانطور كه امين جان لينك دادند قبلا توپيكي مخصوص آن زده شده است.

gamestation

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,273
نام
محمد
خوش بحالتون شما دارید در مورد شماره های بعدی حرف میزنید اما ما هنوز شمارهی اردیبهشتشو ندیدم . قرار بود یکی از بچه های سایتو که براشم تو سایت پیغام گذاشتمو ببینمو با هم بریم بخریم اما یارو یه جورایی ...

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
نوشته شده توسط gamestation:
خوش بحالتون شما دارید در مورد شماره های بعدی حرف میزنید اما ما هنوز شمارهی اردیبهشتشو ندیدم . قرار بود یکی از بچه های سایتو که براشم تو سایت پیغام گذاشتمو ببینمو با هم بریم بخریم اما یارو یه جورایی ...
حالا مگه مجبور هستي كه با اون دوستت بروي ؟
يعني نمي تواني يك بار به بازار بزرگ بروي ؟
من كه امانيه هستم مسير بين بازار بزرگ تا خونه مون را در 10 دقيقه پياده مي روم.

vahidrezi16

کاربر سایت
Oct 4, 2005
864
نام
وحید
بینم برای شما هم صفحات گاد آف وار جدا شد؟
مال منم هیچوقت اینطور نبود.ولی این دوتا صفحه خیلی راحت افتاد!!
درست زدي تو خال
در ضمن صفحات gowرا هر وقت مي خوام ورق بزنم .به زحمت از هم جداشون مي كنم.انگار
فرمانده اسپارتان(خداي جنگ جديد) نميخواد ما ببينيمش
(مي ترسه از ابهتش كم شه!!!:cool: :cheesygri )

الان این صفحه آخر بحث راجع به کودوم مجله است؟چون من قبل از این پست آخر رفتم داتکام بهش گفتم مجله میخوام........یه جور بدی نگاهم میکرد!!!
بالاخره اومده یا نه.....
بااتشکر....
درباره بازي رايانه ;)
فعلا عكسش توي سايت اومده .ولي هنوز توي اخبارش از فروش اين شماره صحبتي نشده

فكر كنم توي 3.4روز آينده منتشر بشه

راستي جا دارد يكي از مدير هاي سايت به نمايندگي كل بچه هاي سايت ، براي آقاي عبدالهي [ها] ايميل بزند و هر كدام از بچه ها كه خواستند اسمشون را در ايميل ذكر كند تا اينطوري كمي هم كه شده ، از زحمت جديد آقاي عبدالهي ( شستن ظروف ) كاسته شود.همين جا براي ايشان صبر متعالي آرزومندم !
منم براي ايشون آرزوي موفقيت مي كنم.(فكر كنم تازگي به جرگه متاهلين پيوسته اند؟؟) موافقم،خيلي كار خوبيه.
فقط اسم منو اول بنويس،مي خوام تشكرم زودتر برسه!!!(تريپ بچه بازي):cheesygri :cool:

vahidrezi16

کاربر سایت
Oct 4, 2005
864
نام
وحید
دوستان عزيزشماره نهم بازي رايانه كه ويژه نامه نمايشگاه E3 2006 است را مي توانند از صبح روز دوشنبه 2 مرداد ماه 85 از دفتر مجله و يا نمايندگي هاي فروش بازي رايانه تهيه كنند،براي تهيه شماره 9 مي توانيد باتلفن: 88428577 تماس بگيريد.
شماره نهم از روز چهار شنبه در تمام كيوسك هاي مطبوعاتي موجود خواهد بود.

بچه ها مژده بديد كه اومد :
85.gif
84.gif
85.gif
84.gif
85.gif
84.gif
92.gif
285.gif
285.gif
285.gif

خوش آمدي كه خوشم آمد از آمدنت(طبع شعريم گل كرد)
دمشون گرم بروبچ هاي بازي رايانه

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
میگم ما برای چی اصلا مجله میخونیم؟ما که آپ تو دیت ترین اخبار رو همینجا داریم.
من خودم هم نمیدونم چرا انقدر میخونم!!!
یه چیزی منو آزار میده.
اونم اینکه بیشتر اطلاعاتمون از E3 رو دیگه سوخته محسوب میشن.
خیلی روی اعصابه که توی مدرسه باشی و یکی که میدونی هیچی حالیش نیست میاد میگه : میدونستی توی E3 .....میدونستی PS3 ..... Wii رو دیدی؟
براتون پیش اومده؟برای من که خیلی پیش اومده.همین امروز که مدرسه بودم یه بچه جغله !!از اون مرفه های بی درد وایستاده جلو من میگه میخوام PS3 بخرم!!من هزار تا دلیل میارم که آقا نخر بدبخت میشی کپی خور نمیشه بچه شاخ!!!میاد میگه چقدر شرط میبندی؟!!
راستی...شماره جدید بازینما رو دیدین؟
برای هر بازی E3 اومده زور زده برای یه بازی به عظمت Spore فقط یکی دو بند نوشته!!!کلا فاجعه اس...
بازیرایانه که اینطوری نیست....هست؟
باتشکر....

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,802
نام
امین
نوشته شده توسط vahidrezi16:
در مورد پوسترش هيچي نگفت؟؟كه مال چه بازي هستش؟؟
نه بابا اون که خبر نداره اون فقط مطلب مینویسه :)

براتون پیش اومده؟

بله همین 2 روز پیش رفته بودم بازی بخرم یارو میگفت ps3 اومده :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
بعدش هم میگفت 360 امکان نداره کپی خور بشه :) میگفت یه کاری کردن که نمیشه بازی های کرایه ای رو تو یه دستگاه دیگه اجرا کنی گفتم هوووووووووی اون ps3 بود در ضمن تکذیب هم شد یارو باز میگفت نه ;)

بازیرایانه که اینطوری نیست....هست؟

به هیچ وجه !!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر