بحث پیرامون مجله بازیرایانه

Razor

کاربر سایت
Jan 2, 2008
309
من که بر عکس شما فکر می کنم کلا مجله های ایرانی همشون بدرد نمی خورند چون مطالبشون همشون قدیمی هستند نمی دانم چرا بازی رایانه مجلرو ابان پخش می کنه ولی می زنه مهر ماه حتما می خواد با این کار سره مردم را کلاه بزارند

shahryaraz

کاربر سایت
Sep 27, 2005
314
نام
شهريار ازه�
من که بر عکس شما فکر می کنم کلا مجله های ایرانی همشون بدرد نمی خورند چون مطالبشون همشون قدیمی هستند نمی دانم چرا بازی رایانه مجلرو ابان پخش می کنه ولی می زنه مهر ماه حتما می خواد با این کار سره مردم را کلاه بزارند

چه كلاهي سر مردم مي‌خواد بزاره؟؟:smile:

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
کسایی که فکر می‌کنن بازیرایانه به درد نمیخوره؛ می‌خواد سره مردم کلاه بذاره؛ مخصوصا مجله رو 2 ماه یک بار منتشر می‌کنه؛ بیش از حد گرونه؛ مطالبش مزخرفه و .... لطف کنن دیگه نه بازیرایانه بخرن نه توی این تاپیک پست بزنن.

كلاه نه!!!ولي يخورده افت داشته اين 3 ماهه

من پیشنهاد می‌کنم تشریف ببرید همون مجلات پدر مادر دار رو بخونین و دیگه پولتون رو برای خرید بازیرایانه حروم نکنید. باور کنید که ما اصلا ناراحت نمیشیم. خیلیم خوشحال میشیم که شما و امثال شما بازیرایانه رو نخونن

Oracle idol

کاربر سایت
Aug 12, 2008
66
عزیز من مدیر سایت آقای محترم مگه غیر از اینه که اینجا هر کسی comment خودش رو میزاره پس دلخوری و اینکه بگی دیگه این مجله رو نخون مسخرس آخه مگه ما مگه چندتا مجله و روزنامه در بارهی گیم تو ایران داریم رو هم؟ تو همه جای دنیام مخالفو موافق هست اگه شما مدیر gamespot بودی که همرو Ban میکردی از سایت یه یر اونجا بزن ببین چقدر واسه اونا فحش اینا مینویسن اونا کاری به کارشون ندارن حالا این بنده خدا که در نهایت احترام اومده نظر خودشو نوشته شما اینطوری جواب میدی ؟ از شما بعیده
همه نگران همین چندتا دونه مجله ای هستیم که توی کشورمون تولید میشه که البته هممون قبول داریم که هم بی نظمی توش دخیل و هم هزارتا فاکتور دیگه در ظمن بدون انتقاد و منتقد که چیزی تو دنیا وجود نداره.
به هر حال منم با نظر دوستمون موافقم تو آخرین مجله ی چاپ شده بازی رایانه همه میدونن که افت کیفیت و محتوی بود که امیدواریم مسولهای خوب مجله با رسیدگی توی چاپ جدید حلش کنن.
LOVE Irainians cause they have ancient and rich history

King-x360

کاربر سایت
Dec 15, 2006
517
نام
بهزاد
آقا از مسوولین بازیرایانه کسی میدونه مجله های پستی رو کی میفرستند؟؟
من الان حدود 20 روزی هست پول واریز کردم برای شماره جدید
یه جواب بدین ممنون میشم

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
کسایی که فکر می‌کنن بازیرایانه به درد نمیخوره؛ می‌خواد سره مردم کلاه بذاره؛ مخصوصا مجله رو 2 ماه یک بار منتشر می‌کنه؛ بیش از حد گرونه؛ مطالبش مزخرفه و .... لطف کنن دیگه نه بازیرایانه بخرن نه توی این تاپیک پست بزنن.

من پیشنهاد می‌کنم تشریف ببرید همون مجلات پدر مادر دار رو بخونین و دیگه پولتون رو برای خرید بازیرایانه حروم نکنید. باور کنید که ما اصلا ناراحت نمیشیم. خیلیم خوشحال میشیم که شما و امثال شما بازیرایانه رو نخونن
دروغ گفتم،!!! من خودم عاشق بازي رايانه بودم هستم خواهم بود ولي جناب مدير براي بهتر شدنش بايد "انتقاد"كرد انتقاد درست ديگران ميان 10برابر من با تندي پشت سر مجله حرف مي زند بعد من كه چيزه بدي نگفتم انتقاد سازنده گفتم نگفتم :بده آشغاله مزخرفه و.....فقط گفتم اين بازي رايانه افت داشته به نظرتون بده؟؟؟اسم اين تاپيكم هست"مجله بازیرایانه پیشنهادات و انتقادات شما در رابطه با مجله بازیرایانه"پس كجا برم پست بزنم اگه نبايد اينجا پست بدم؟؟؟

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
برای کسایی که اشتراک 3 شماره برنده شدن 100% میفرستین؟
فکر نکنید من گشنم و ندید بدید هستم:biggrin1: فقط خواستم بدونم اگه مجله به دستمون نمیرسه ما خود دست به کا ر بشیم و از کیوسک بخریم قبل از این که تموم بشه:cheesygri
:love:برای تمامی دست اندر کاران مجله حتی اگه نقص و کمبودی داشته باشه....

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
عزیز من مدیر سایت آقای محترم مگه غیر از اینه که اینجا هر کسی comment خودش رو میزاره پس دلخوری و اینکه بگی دیگه این مجله رو نخون مسخرس آخه مگه ما مگه چندتا مجله و روزنامه در بارهی گیم تو ایران داریم رو هم؟ تو همه جای دنیام مخالفو موافق هست اگه شما مدیر gamespot بودی که همرو Ban میکردی از سایت یه یر اونجا بزن ببین چقدر واسه اونا فحش اینا مینویسن اونا کاری به کارشون ندارن حالا این بنده خدا که در نهایت احترام اومده نظر خودشو نوشته شما اینطوری جواب میدی ؟ از شما بعیده
همه نگران همین چندتا دونه مجله ای هستیم که توی کشورمون تولید میشه که البته هممون قبول داریم که هم بی نظمی توش دخیل و هم هزارتا فاکتور دیگه در ظمن بدون انتقاد و منتقد که چیزی تو دنیا وجود نداره.
به هر حال منم با نظر دوستمون موافقم تو آخرین مجله ی چاپ شده بازی رایانه همه میدونن که افت کیفیت و محتوی بود که امیدواریم مسولهای خوب مجله با رسیدگی توی چاپ جدید حلش کنن.
LOVE Irainians cause they have ancient and rich history
دوست عزیز انتقاد درست یه چیز هست، نقد غیر منصفانه هم یه چیز؛ الان دیگه یک عده معلوم الحال هستند که ری به ری به بازیرایانه گیر میدن و خواسته یا ناخواسته شلنگ آب از دستشون در میره و آب تو آسیاب دشمن می ریزن!!!!!

دیگه همه میدونند که بازیرایانه با یک سری مشکلات حل ناپذیر گریبانگیر طرف هست و مجلش دیر به دیر منتشر میشه، پس اینکه بیایم هی زرت و زرت گیر بدیم به اینکه چرا مجله دیر امد، چرا تو شماره فلانش نوشتید فلان ماه و ... تکراری و خسته کننده هست.

دوستانی هم که فکر می کنند مجله بدرد نمیخوره و مطالبش خزه یا سر مردم کلاه میزاره و ... مجله رو نخونند!!!

در ضمن کسانی که از مجله انتقاد دارن بهتر است با ذکر دلیل انتقاد کنند، اینجوری اصلا بد نیست که هیچ خیلی هم خوبه. مثلا ان دوستی که میگه مجله تو این سه ماهه افت داشته، با مثال دلیلش رو توضیح بده. مثلا بگه مقالات تحلیل ماه یا .... قبلا خوی بودن ولی الان خز شدن یا .... . اینجوری نویسندگان مجله میتونند اگه لازم بود توضیحی بدن یا اگه نقد دوستان به جا بود مجله رو اصلاح کنند.

چقدر زیاد حرف زدم!!

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
دوست عزیز انتقاد درست یه چیز هست، نقد غیر منصفانه هم یه چیز؛ الان دیگه یک عده معلوم الحال هستند که ری به ری به بازیرایانه گیر میدن و خواسته یا ناخواسته شلنگ آب از دستشون در میره و آب تو آسیاب دشمن می ریزن!!!!!

دیگه همه میدونند که بازیرایانه با یک سری مشکلات حل ناپذیر گریبانگیر طرف هست و مجلش دیر به دیر منتشر میشه، پس اینکه بیایم هی زرت و زرت گیر بدیم به اینکه چرا مجله دیر امد، چرا تو شماره فلانش نوشتید فلان ماه و ... تکراری و خسته کننده هست.

دوستانی هم که فکر می کنند مجله بدرد نمیخوره و مطالبش خزه یا سر مردم کلاه میزاره و ... مجله رو نخونند!!!

در ضمن کسانی که از مجله انتقاد دارن بهتر است با ذکر دلیل انتقاد کنند، اینجوری اصلا بد نیست که هیچ خیلی هم خوبه. مثلا ان دوستی که میگه مجله تو این سه ماهه افت داشته، با مثال دلیلش رو توضیح بده. مثلا بگه مقالات تحلیل ماه یا .... قبلا خوی بودن ولی الان خز شدن یا .... . اینجوری نویسندگان مجله میتونند اگه لازم بود توضیحی بدن یا اگه نقد دوستان به جا بود مجله رو اصلاح کنند.

چقدر زیاد حرف زدم!!
ماكان جان دليل بالا تر از اينكه بخش اخبار خيلي قديميه و بازي هاي خيلي Top و نقد Preview نمي كنند. {نقد سالم}(تو رو خدا نگيد كه خب مجله رو نخون):(

halo_game2000

کاربر سایت
Jun 23, 2007
127
ای بابا چرا این همه بحث :( مجله بازی رایانه پر از مشکل اره درست ولی دست اندرکارانش که نمی خوان اینجوری باشه مطمئنا مشکل دارن و تا جایی که من می دونم اکثر مواقعی که خیلی دیر میاد یا چیزی شبیه به این سردبیر یه عذر خواهی هم میکنه :smile: دستشون هم درد نکنه من که تا ابد یه جورایی مدیون بازی رایانه هستم(به خاطر یه سری دلایل) و تازه میدونین بازی رایانه واسه صنعت گیم ایران چه قدر زحمت کشیده(از همین جا از همشون تشکر می کنم از صمیم دل:love:)
به هر حال امیدوارم که این بحث ها همین جا تموم شه(چون تهش هیچی نیست جز کدورت:() و دیگه پیامی که ادامه دهنده این بحث باشه نبینم(مثل سابق شین:biggrin1:)
ممنون:biggrin1:

cooroot

کاربر سایت
Sep 13, 2008
69
نام
حسین

یه نگاه به موضوع بنداز(پیشنهادات و انتقادات شما در رابطه با مجله بازیرایانه).....
این چه جورشه هر کی بخواد انتقاد کنه جد و ابادشو میارن جلو چشماش.:punish:
واقعآبعیده:no::no:
:offtopic::offtopic::offtopic::offtopic::offtopic::offtopic::offtopic::offtopic:

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
اینم یه جورشه دیگه

از این به بعد هم اگر کسی به جای انتقاد درست و حسابی بیاد اینجا اراجیف بنویسه نه تنها پستش پاک میشه، از سایتم اخراج میشه

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
من انتقادم فنیه:biggrin1:بنظرمن مطالب مربوط به پی اس پی و دی اس یه مقدار بیش از ظرفیت این دوکنسوله یه مقدار کمتربشه وبجاش نقدهای بیشتری شاهد باشیم بهتره بنظرمن:love:
پ.ن:امیدوارم این مشکل مجله حل بشه هرچی که هست تنبلی(شوخی بود):biggrin1:پول و هرچی کلا گفتم
موفق باشین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر