بحث پیرامون مجله بازیرایانه

kiavash2

کاربر سایت
Aug 31, 2007
391
نام
کیاوش
تو كدوم شماره به طور كامل در مورد mgs توضيخ داده؟؟؟ چجوري ميشه خريدش؟؟؟
شماره ی 24.داستان سری mg رو در قالب یک مقاله آقای دشتی شرح دادن.از طریق سایت مجله هم فکر کنم بتونید تهیش کنید.www.bazyraya.com

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
بچه ها DVD شماره جدید توش موسیقی چند تا از بازی ها مثل مکس پین 2 و اکامی و FFX رو داره.حتما بگیرید.عالبه.

آخرین ویرایش:

Royan

کاربر سایت
Aug 30, 2007
490
نام
رویان
به نظر من این شماره خیلی عالی بود,مخصوصا previewهای gears2 از آقای دشتی و fallout3 از آقای ذولفقاریان.:love:
ولی یه مشکلی که وجود داره اینه که برایه ps3 فقط یه review نوشته شده.:(
ولی کلا این شماره خیلی خوب بود و بی صبرانه منتظر شماره جدیدم.
:-":-"

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
اي بابا.....

به نظر من این شماره خیلی عالی بود,مخصوصا previewهای gears2 از آقای دشتی و fallout3 از آقای ذولفقاریان.:love:
ولی یه مشکلی که وجود داره اینه که برایه ps3 فقط یه review نوشته شده.:(
ولی کلا این شماره خیلی خوب بود و بی صبرانه منتظر شماره جدیدم.
:-":-"
اين بازي رايانه فقط كارشX360 WII PSP PS2 هست به PS3 كه ميرسه جونش مياد بالا:mad:

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
اين بازي رايانه فقط كارشX360 WII PSP PS2 هست به PS3 كه ميرسه جونش مياد بالا:mad:
اینکه تقصیر مجله نیست، فکر کنم پیشنمایشها باید نزدیک به تاریخ عرضه ی بازی نوشته بشن و الان PS3 بازیهای اختصاصی مطرحی برای عرضه نداره تا مدتی بعد.
البته من این موضوع پیشنمایشها رو از حرف شما بچه ها توی تاپیک فهمیدم وگرنه خودم تابحال یکبار هم بازی رایانه ندیدم توی عمرم.:biggrin1:

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
اینکه تقصیر مجله نیست، فکر کنم پیشنمایشها باید نزدیک به تاریخ عرضه ی بازی نوشته بشن و الان PS3 بازیهای اختصاصی مطرحی برای عرضه نداره تا مدتی بعد.
البته من این موضوع پیشنمایشها رو از حرف شما بچه ها توی تاپیک فهمیدم وگرنه خودم تابحال یکبار هم بازی رایانه ندیدم توی عمرم.:biggrin1:
كي گفته ما بازي كم داريم:laughing: Link ميدم تا نگي فن بوي بازي در مياره ما هرچي هر جا ميگيم ميان سركوبمون مي كنن مي كن تو فن بوي:cheesygrihttp://www.bazicenter.com/game-news-936.html

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
این Review های بازی های مولتی پلتفرم رو میتونستند مثل شماره های قبل بین 360 و PS3 تقسیم کنند
نمیدونم این چه کاری بود توی این شماره کردند:confused: فقط یک نقد از بازی ها رو تو قسمت PS3 قرار دادند !!! :confused:

کس نگفت PS3 بازی کم داره که!

مشگل این شماره این بود که بیشتر صفحات مجله به شرح کنفرانس ها و انتخاب بهترین بازی نمایشگاه اختصاص داشت. از یک طرف فقط پیشنمایش "گاو2" و Fallout 3 حدود 20 صفحه بود. واسه همین تعداد بازی هایی که نقد شدن، اساسا کمتر از شماره های قبل بود و از بین بازی هایی هم که نقد شد فقط SCIV بود که ارزش داشت روی PS3 نقد بشه، چون مجله حدود 70 تومن باید برای بازی اخ کنه!!
نه ماکان نویسنده های مجله که نمیرن خدا تومان پول بازیهای PS3 رو بدند که بعد بخوان نقدش کنند
توی کلوپی جایی از رفیقی کسی میگیرن و بازی میکنن و نقد میکنن
تازه بازیهای مولتی پلتفرم که فرقی بین دو نسخه ندارند میتونند نسخه 360 رو بازی کنند و موقع تقسیم نقدها چند تاش رو در قسمت PS3 بزنند چند تاشم در قسمت 360 (فکر کنم دفعات قبل هم همینکارو میکردن)

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,187
نام
ماکان
کس نگفت PS3 بازی کم داره که!

مشگل این شماره این بود که بیشتر صفحات مجله به شرح کنفرانس ها و انتخاب بهترین بازی نمایشگاه اختصاص داشت. از یک طرف فقط پیشنمایش "گاو2" و Fallout 3 حدود 20 صفحه بود. واسه همین تعداد بازی هایی که نقد شدن، اساسا کمتر از شماره های قبل بود و از بین بازی هایی هم که نقد شد فقط SCIV بود که ارزش داشت روی PS3 نقد بشه، چون مجله حدود 70 تومن باید برای بازی اخ کنه!!

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
اي بابا!!!!!

دقيقا دوستان به مورد قابل توجهي اشاره كردند.(ممنون از هم دلي):) اشكال نداره ما به راه خودمون{PS3} ادامه ميديم چه بازي رايانه نقد كنه و بر عكس.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر