بحث پیرامون مجله بازیرایانه

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,543
نام
محمد
سلام!
من چند روزه مجله را گرفتم ولی وقت نمی کردم کامل بخوانم، دیشب کامل خواندم و نظرم را در مورد شماره جدید می نویسم. در ضمن دوستان شیرازی مجله از روز شنبه در شیراز توزیع شده، من خودم بعد از ظهر شنبه از نمایندگی اش گرفتم.

لیست مطالب:

پیش نمایش

PS3
MotorStorm: Pasific Rift

Xbox 360
Gears Of War 2
Infinite Undiscovery
Fable II

PC
Call Of Duty 5
Crysis Warhead
Fallout 3

بررسی

NDS
Final Fantasy IV
Final Fantasy tactics A2
Trauma Center

PSP
Naruto Ultimate Ninja 2
R-Type Tactics

PC
Space Siege
American Mc Gee's Grimm
Legend Hand Of God

Xbox 360
Bionic Commando Rearmed
Spectral Force 3
Civilization Revolution
Top Spin 3
Battle Fantasia
Too Human

PS3
Soulcalibur IV

+ کنفرانس های مایکروسافت، سونی، نینتندو
+ بهترین بازیهای E3
+ سخت افزار
+ آموزش مادسازی با UE3
+ چند تا مقاله که متاسفانه هنوز نخواندم

بخش پیش نمایش ها بسیار خوب کار شده اند، مخصوصا مقاله های Fable II , Fallout 3 فوق العاده هستند (بهشت RPG بازها :biggrin1:) مقاله Geow 2 هم بسیار خوب و طولانی است. سایر مقاله ها هم واقعا خوب کار شده اند. در بخش بررسی بازیها به علت اینکه تا زمان چاپ مجله بازیهای زیادی منتشر نشده بود به همین خاطر به جز یکی، دو مورد بازیهای جالبی نقد نشده اند که با توجه به بخش پیش نمایش قوی ضعف این بخش چندان به چشم نمی آید. یکی از بهترین بخش های مجله هم انتخاب بهترین بازیهای E3 همانند مجله سال قبل بود که بسیار عالی بود و بازیهایی که انتخاب شده اند به نظر من کاملا درست انتخاب شده اند. تنها مشکل این بخش یکی برخی امتیازات عجیب به تعدادی بازی و یکی هم رتبه بندی برخی بازیها است، البته این نظر من هست و نظر نویسندگان مجله هم کاملا قابل احترام می باشد. پوستر مجله هم با این که به خوبی شماره قبل نبود ولی باز هم نسبت به پوسترهای ضیعف شماره های پیشین خیلی بهتر شده است. در کل به نظر من این شماره بسیار خوب و جالب کار شده و ارزش منتظر ماندن را داشت.

آخرین ویرایش:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,108
منم مجله رو گرفتم.
عالي مثل هميشه.:love:
اين دفعه تو پيش نمايشها تركونده بود! مخصوصا پيش نمايش بي نظير Gears Of War 2 توسط حميد رضا دشتي.:love: طولاني و زيبا و با اطلاعاتي فوق العاده كه نميدونم اينا رو از كجا گير آورده!!!:confused:
پوسترشم قشنگ بود ولي ميشد از POP عكس بهتري رو انتخاب كرد.
در كل به همه پيشنهاد ميكنم بگيرن چون ارزش بسيار بالايي داره.

Jak x

کاربر سایت
Mar 7, 2008
65
من مجلرو دیروز گرفتم مجله در کل عالی بود مخصوصا پیش نمایش بازی gears of warکه خیلی طولانی و زیبا کارشده و12 صفحه مطلب هست.صفحه ارایی هم واقعا جای تمجید و تعریف داره.dvd مثل شمارههای قبل عالی بود.پوشش نمایشگاه E3هم بد نبود.فقط میمونه بخش برترینهای نمایشگاه که ضعیف کار شده و امتیازات اعضای تحریریه که جای تعجب داره مثلا اقای سهیل منصوری که اصلا کنسول باز نیستند به بازیهای کنسول امتیازهای خیلی پایینی دادن.
در کل به همه دوستان توصیه میکنم این شماررو حتما بگیرید.

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,558
نام
کورش
از بین مقاله هایی که خوندم Fallout 3 که یاشار جان نوشته عالی بود. اطلاعات کامل و جامعی داشت توصیه میکنم حتما بخونید.
امتیازها زیاد جالب نبود. حتی میشد کمتر از این هم امتیاز داد.(نظر شخصی)

shahryaraz

کاربر سایت
Sep 27, 2005
314
نام
شهريار ازه�
چهارشنبه که عیده و تعطیله
هر کی گفته چهارشنبه مياد , ... گفته.

اخطار: وقتی دهنتو واز می‌کنی بفهم چی از توش میاد بیرون

شما هم بهتره كه مراقبه دهنت باشي. مجله امروز پخش شده (سه شنبه) . در ضمن همه‌ي دكه‌ها هم روزاي تعطيل بسته نيستن. ;)

doghri

کاربر سایت
Dec 7, 2006
504
نام
علیرضا !!!
با اینکه دیر اومد ولی خوب بود ولی به جای اینکه بنویسین مرداد مینوشتین مهر خودتون را راحت میکردین دیگه تاخیرم نداشتین از این به بد ولی خوب بود
ولی اگر بهزاد جان به این تاپیک سر میزنن میخوام ازشون بپرسم Spore و امثال این بازیها فقط برای دخترها ساخته میشه که شما حاظر نیستین 1 لحظه هم پاش بشینین؟

Aidin.gh73

کاربر سایت
Jun 28, 2007
129
نام
آيدين
اون dvd های مجله رو تست کنید خام نباشه چون ماله من خام بود:(

مال من هم خام بود:((
آقا يكي بگه ما بايد الان چيكار كنيم:evil:
من كلا سه بار اين مجلو رو خريدم (اونم فقط به خاطر تريلر هاي توي دي وي دي )دو بار دي وي دي خراب بوده :evil:

sn@ke

کاربر سایت
Jun 9, 2008
0
نام
علیرضا
سلام
مجله عالی بود مخصوصا پیش نمایش gears of war:)
ولی dvd خوب نبود trealer تکراری داشت مثلا:I am alive
ولی در کل خوب بود:cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر