بحث پیرامون مجله بازیرایانه

A.Wake

کاربر سایت
Aug 27, 2007
52
آقا ببخشيد ميشه آدرس يا شماره نمايندگي اصلي بازيرايانه رو بديد . اخه ميخوام اين 4-5 شماره آخرو ازشون بگيرم . (آخه هرجايي شماره هاي قبليرو نداره .) ممنون ميشم ;):love:

shahryaraz

کاربر سایت
Sep 27, 2005
314
نام
شهريار ازه�
آقا ببخشيد ميشه آدرس يا شماره نمايندگي اصلي بازيرايانه رو بديد . اخه ميخوام اين 4-5 شماره آخرو ازشون بگيرم . (آخه هرجايي شماره هاي قبليرو نداره .) ممنون ميشم ;):love:
مي تونيد تماس بگيريد دفتر مجله راهنمايي لازم رو انجام مي‌دن.

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
ببخشید اینجا میپرسم، آخه تاپیک خودش قفل شده بود:

میخواستم ببینم این قضیه ی پادکست به کجا رسید ؟ کارِ خیلی خوبی بود، به نظر من ماهی 1 بار بیاد بهتر از هفته ای یکبار هست، چون هفته ای 1 بار ممکنِ نشه ولی ماهی یکبار رو راحت میتونین.

Mamad Metal

عضو جدید
Jun 22, 2006
631
نام
محمد
خدا کنه پوسترش بدردم بخوره TRAILER های خوبی داشته باشه
مجله شماره 24 که پوسترش GEARS OF WAR 2 بود که خیلی حال کردم:love:
همون E3 رو توش بزارید بهتره خیلی ها ندیدند CONFRANCE ها و TRAILER هایه e3

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
سلام .این فونت شماره 2 مجله منو کشته.ذره بین پدر بزرگم هم اونو تا فونت 3 میتونه بزرگ کنه.یک فکری براش کنید.بای.
اتفاقآ همین فونت شماره 2 باعث میشه مجله توی نصف روز تموم نشه ! لطفآ از نقاط قوت مجله دیگه گله نکنین !

ShelMan

کاربر سایت
Jul 1, 2008
94
نام
BaHraM
اقا یاشار.......من این شماره رو پیش خرید کردم ولی وقتی کد رهگیری رو وارد می کنم این پیغام رو میده:
" چنین سفارشی در سیستم موجود نمی باشد و یا از سیستم حذف گردیده است"
آخه چرااا؟؟؟؟؟:confused:
اگه میشه زودتر جواب بدین.....:((

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
سلام .این فونت شماره 2 مجله منو کشته.ذره بین پدر بزرگم هم اونو تا فونت 3 میتونه بزرگ کنه.یک فکری براش کنید.بای.
اگه بخواد با فونت 4 بنويسه اون موقع به جاي 130 صفحه مجله ميشه 250 صفحه و به جاي 3500 بايد 5500 بديم و خيلي از مشتريهاش رو از دست ميده.
خواهشا وقتي ميخوايد ايراد بگيريد فكر كنيد ببينيد اون ايراده يا حسن؟!!

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
با سلام
شما رو به هر کسی که میپرستین یا تریلرهای مورد دار:biggrin1:نذارین یا اگه میذارین سانسور نکنین:mad:
نمیدونم کار خیلی سختیه؟اگه سخته بگین خیال ما رو راحت کنین.

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
ببخشید اینجا میپرسم، آخه تاپیک خودش قفل شده بود:

میخواستم ببینم این قضیه ی پادکست به کجا رسید ؟ کارِ خیلی خوبی بود، به نظر من ماهی 1 بار بیاد بهتر از هفته ای یکبار هست، چون هفته ای 1 بار ممکنِ نشه ولی ماهی یکبار رو راحت میتونین.
اتفاقا چیز جالبی بود ولی مشکلش همون هفتگی بودنش بود. من تو سایت های معتبر هم اکثرا دیدم ماهانه پادکست میدن. خلاصه این چند وقت که کلا سایتشون هم خوابیده.

این حمید رضا نمیدونم دوباره کجا رفت:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر