بحث پیرامون مجله بازیرایانه

A.N.X

کاربر سایت
Dec 6, 2007
575
نام
علی
کلا من مجله بازیرایانه را خیلی دوست دارم:love: الان کنفرانسهای E3 را بررسی میکنند و به این نتیجه میرسند که بهترین کنفرانس مال سونی بود و 360 بخاطر HD-DVD شکست خورده :laughing:
شوخی کردم ولی در مجله فنهای ps3 زیاد هستند و این فقط یک انتقاد است برای از بین بردن این مشکل ( منظورم انتقاد سازنده بود:biggrin1: )

من 8 تا DVD را سفارش دادم که اصلا مشخص نیست توی سایتشون چه خبره:sick: من دو روزه پول ریختم به حساب با پست پیشتاز ولی هنوز هر وقت کد رهگیری را وارد میکنم مینویسد معلق.
ولی انشاالله اگر رسید وصیت میکنم نوه نتیجه هایم برایتان بنویسند که در این 8 DVD چه گذشت:laughing: آقای عبدالهی ها هم جواب ندادند که بالاخره ارسال کردند یا نه:confused:
فکر نمیکنیدThe Eye of Judgment را کمی دیر نقد میکنید و flow?

به امید پیشرفت روز افزون بازیرایانه:love:

KINDMAN

کاربر سایت
Sep 16, 2007
758
نام
Autumn Man
اون 8 تا دی وی دی خیلی خوب هستن ولیکن نوع سفارششون هنوز خیلی کار داره.یعنی سایت نه از سیستم تحویل درب منزل پشتیبانی میکنه و نه از پرداخت انلاین.علاوه بر اینکه 2500 تومن هزینه پست پیشتاز هستش.
جدا از قیمت همین پروسه تائید پرداخت ها از طریغ وارد کردن کد فیش بانکی خودش کلی وقت گیره.
این شیوه خیلی قدیمی شده ولیکن هنوز سایت نوپا و حتی به نوعی به دنیای نیومده محسوب میشه که این هم البته به زودی امیدوارم درست بشه.
جدای از مسائل شخصی!!! کلا رسیدگی به نظرات توسط هیئت مدیره مجله واقعا کنده.اینو منی میگم که همیشه طرف مجله بودم ولی هرچقدر در اون زمان حق با مجله بوده و هست الان و در این موارد مشکل داره.
باید یه فکری به حالش کرد.البته میدونم کسائی مثل یاشار و شهریار اینارو به گوش بالایی هاشون میرسونن ولی ...............

shahryaraz

کاربر سایت
Sep 27, 2005
314
نام
شهريار ازه�
otp26o.jpg
zv2mq.jpg

پایینی شماره ی جدید بازی رایانه هست که قراره هفته ی دوم مرداد بیاد. بالایی هم مربوط به شماره ی E3 08 هست که قراره هفته ی اول شهریور منتشر بشه. در ضمن پوشش E3 08 هم به تلفیقی از شماره های گذشته و عناصر جدید هست، همچنین شماره ی E3 08 از طریق سایت هم پیش فروش میشه و می تونید به راحتی از سایت خریداری کنید.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود :cheesygri
این پکیچ مگه چند کیلو که 2500 تومن هزینه پست میخوره بهش:D.

KINDMAN:
تحویل درب منزل خوبه ولی این بیچاره ها باید 1 ماه برای پولشون صبر کنن :D، قبلا که اینطوری بود!. بنده هم با این سیستم شُدیدا موافقم. واسه پول ریختن به حساب یک روز کامل ادم از کارش میمونه، گناه نکردم که!

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
مثل اینکه بازیرایانه جدی جدی شده 20!!

چنر بازی JRPG در شماره های آینده....

Makai Senki Disgaea3 و Valkyria Chronicles و Infinity Undiscover و .... همش در شمارات آینده!

عالی هست! بلاخره مجله برای ما طرفداران JRPG هم چیز هایی داره رو میکنه!

KINDMAN

کاربر سایت
Sep 16, 2007
758
نام
Autumn Man
طبق پیش بینیها بازیرایانه در مسیر رو به جلویی گام برمیداره ولیکن هنوز سایت کار داره.

فریدون درسته که مشکلاتی برای خرید درب منزل هستش ولیکن همونطور که اشاره شد یه نیاز هستش.از طرفی لااقل سیستم پرداخت انلاین رو برای خرید قرار بدن فکر نمیکنم چیزی بشه!؟

این پکیچ مگه چند کیلو که 2500 تومن هزینه پست میخوره بهش:biggrin1:.
فکر کنم یه دونه از اون مجسمه های UT3 تو GC رو روش اشانتیون میدن!!!!
ولی بی شوخی منم موندم!؟!

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,510
نام
محمد
آقا دستتون در نکنه، هنوز شماره بعدی نیومده شماره بعدترش رفت توی نوبت :biggrin1: چه بازیهایی هم داره، Geow 2, Fable 2, Fallout 3, Motor Storm, COD5 ,... میگم نمیشه هر دو شماره را با هم منتشر کنید :biggrin1:

پ.ن: یک نکته جالب، طرح روی جلد E3 05 بازی Geow بود و طرح روی جلد E3 08 بازی Geow 2.

A.N.X

کاربر سایت
Dec 6, 2007
575
نام
علی
مجله داره متحول میشه:love: تحولات اساسی:laughing: من در عجبم که مجله 3 ماه به 3 ماه منتشر نمیشد حالا چی شده از همین الان فکر ماه بعد را هم کرده اید. ولی دمتان گرم:love:
این پکیچ مگه چند کیلو که 2500 تومن هزینه پست میخوره بهش
حالا خوبه شما دارید اعتراض میکنید ما که سفارش دادیم رفت. من کلا 6 یا 7 تا بازی به نکست جن سفارش میدادم کلا میشد 1700 حالا این چطور شده 2500 الله اعلم:biggrin1: تازه از شنبه تا حالا هنوز هم نرسیده فکر کنم فردا صبح برسه:laughing:

خیلی مشتاقم شماره جدید را ببینم. ولی خواهشا یک فکری هم بحال فنهای داخل مجله بکنید چون فن بازی داره غوغا میکنه:cheesygri

Royan

کاربر سایت
Aug 30, 2007
490
نام
رویان
بازیرایانه بهترین نشریه مرتبط با game تو ایرانه:love:
سرعت عملتون خیلی رفته بالا. ایول
خیلی هیجان زده ام که بازیرایانه قراره با یه برنامه منظم چاپ بشه.
پیروز باشید.;)

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
ابهت ماکوس رو اینچنین باید دید-حاجه خافظ شیرازی(خواجه حافظ نه ها)
تاریخ انتشار دوتا مجله رو بدید pleez

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
راستی چه عجب یک بازی بزرگ به طرح رو جلد مجله شما راه پیدا کرد.....

میگم خداییش این پک E3 رو میفرستید یا ما رو سرکار گزاشتید؟

به خاطر 8 9 تا DVD که 2500 پول پست گرفتید ولی حداقل سر وقت نفرستادید.....الان یک هفتس که پول را دادم ولی هیچی بدستم نرسیده.......

پ.ن:حالا شانس آوردیم با پست پیشتاز سفارش دادم , اگه با پست معمولی میخواستم بگیرم فکر کنم میرفت برای سال بعد!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر