بحث پیرامون مجله بازیرایانه

Deja Vu

کاربر سایت
Apr 15, 2007
545
نام
سعید
من قصد داشتم 1 ماه دیگه بیام ببینم مجله جدید کی میاد.
داشتم میرفتم سمت بازارچه گفتم بیام این طرف ببینم ایجا چه خبره.
یه لحظه چشمام از کاسه در اومد دوباره برگشت سرجاش:cheesygri:eek:
مجله جدید تو راهه؟ بابا ایول بابا جمالتونو عشقه بابا خیلی دمتون جیزینگول

mohmous12

کاربر سایت
Jul 20, 2008
14
نام
محمد
سلام . خیلی کارتون درسته .:love: ولی هنوز کار داره تا ردیف بشه . یه سوال هم داشتم پوستر داره این شماره ؟ اگه داره چی هست ؟؟؟:confused:

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
ای وای ! تو این شماره Playable Demo ی Spore هست ! الان طرفدارای بازی نما میریزن اینجا میگن ازشون تقلید کردیم چجوری جواب اونا رو بدیم ؟ :biggrin1: لا اقل حالا که دارین میزاری اون آپدیتی که قطعات موجود رو 75% میکنه رو هم بزارین که خیلی اهمیت داره حتما" این کار رو بکنین ها !

shahryaraz

کاربر سایت
Sep 27, 2005
314
نام
شهريار ازه�
ای وای ! تو این شماره Playable Demo ی Spore هست ! الان طرفدارای بازی نما میریزن اینجا میگن ازشون تقلید کردیم چجوری جواب اونا رو بدیم ؟ :biggrin1: لا اقل حالا که دارین میزاری اون آپدیتی که قطعات موجود رو 75% میکنه رو هم بزارین که خیلی اهمیت داره حتما" این کار رو بکنین ها !

كدوم آپديت؟

solid2snake

کاربر سایت
Oct 7, 2005
365
نام
snake
مگه روجلد اخرین شماره به اشتباه نزده بود شماره23 پس این شماره واسه چی زده 24 یعنی میخوان الکی تعداد مجله هاشونو زاد کنن؟

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
مگه روجلد اخرین شماره به اشتباه نزده بود شماره23 پس این شماره واسه چی زده 24 یعنی میخوان الکی تعداد مجله هاشونو زاد کنن؟
دوست عزیز تعداد مجله هاشون رو زیاد کنند که چی بشه؟ چه سودی داره براشون؟

بابا ناجور گیر میدید ها!!!

شهریار جون دمت گرم سفارش کن بی خیال این پوستر های در پیتی شن و یک پستر باحال بزارن تو مجله!

راستی Trailer ها بازم HD نیستند؟ تو رو خدا این تریلر هاتون رو HD کنید!!!

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
شهریار یه سوال قرار نبود یه شماره در میون playble دمو pc و xbox360 بزارید؟ آخه این spore یه کم قدیمی شد و فکر کنم بیشتر بچه ها گرفته باشنش. بعدش dead space فکر نکنم ارزش چاپ شدن رو جلد مجله رو داشته باشه انتخاب های بهتری هم بود.
راستی خواهشا یه پوستر درست حسابی بزارید .از زحمات همه بروبچ تحریریه و کلا مجله هم تشکر می کنم
مرسی-امید

آخرین ویرایش:

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
سلام
ببخشید کسی میدونه با چه نرم افزاری میشه این تیزر های بازی رایانه رو ریخت تو هارد
من dvd هارو باUlead VideoStudio 11 تبدیل میکنم و میریزم تو هار اما Dvd بازی رایانه رو نمی تونم بریزم
حتی با DVD-to-MPEG هم نمیشد ریخت تو هار تیزر هارو شناسایی نمیکنن نرم افزار ها:(
ممنون میشم یک نفر منو راهنمایی کنه

کسی نیست مارو یاری کند:((:((

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
altair_7khat:
Dead Space رو واسه قشنگی روی جلد نزدن!، به احتمال زیاد یک پیشنمایش پُرپیمون واسش ردیف کردن.

Cloud Strife:
ای بابا! میخوای لوگوی قشنگ بازیرایانه رو بردار!. اصلا راه نداره :D.

solid2snake:
مجله به موقع چاپ و منتشر بشه، شماره اون بالا اهمیت نداره :D.

prince3_love:
اون قسمتی که فایل DVD Movie هست رو دیدی؟ همون رو باید کپی کنی :D.

تا وقتی
که بخوان روی تریلر ها لوگو بزارن و بصورت فایل DVD در بیارن همین اشه و همین کاسه، کیفیت کم میشه و رنگها کدر تر میشن. 80% تریلرهای شماره قبلی رو دارم که باید بگم کیفیتش نسبت به اونهای توی DVD بازیرایانه بود خیلی بهتره!.

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
با تشکر از همه دوستانی که با ما لطف دارن.

آقا چرا اینقدر Dead Space دشمن داره؟ این که یکی از بازی های خوب E3 بود و بعد از Mirror's Edge و Spore، بهترین کار جدید EA لقب گرفت. قبل E3 خیلی سایت ها شانس Game of The Show بهش می دادن و در طول E3 هم خیلی عالی ظاهر شد و فقط مشکل اینه که غول های بزرگتر چون Fallout 3، Mirror's Edge و... اون رو تحت الشعاع قرار دادن اما تو همه لیست ها جزو بهترین های E3 انتخاب شد.
خود بازی هم واقعا محشره و خیلی خوش ساخته. بعدشم... خون و خونریزی شدید داره(!!! 10 امتیاز مثبت :cheesygri)

کسی نیست مارو یاری کند:((:((
شرمنده اما من کلا اطلاعات بدرد بخوری در این مورد ندارم.

KINDMAN

کاربر سایت
Sep 16, 2007
758
نام
Autumn Man
ایول یاشار.
این 10 امتیازرو خوب اومدی.ولی خداییش دیدی حرف من در مورد این بازی درست بود؟!
امیدوارم هرچه بهتر ساختش جلو بره تا با یه عنوان واقعا عالی طرف باشیم.ضمنا منتظر یه پیشنمایش توپ هم از این بازی باید باشیم! نه مثل مال من ریزه میزه و بدون اطلاعات!!!:laughing:

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
آره، کاملا حق داشتی. من از دمو های بازی خوشم اومده بود اما نمایش E3 رو که دیدم منفجر شدم.
بابا سایت و مقاله خودت هم که عالیه، چرا باز شکسته نفسی می کنی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر