بحث پیرامون مجله بازیرایانه

iman134

کاربر سایت
Jan 19, 2007
606
نام
ایمان
:cheesygri
بله میریم که داشته باشیم
اینم سومین روز گردش من در تهران-مجله شناسایی نشد
پ.ن:باید به مارکوس فونیکس و-اسنیک سالید بگیم برن تو امریکا و ژاپن بگردن شاید رویت شد

آقا رضا جون عزیز این روزا مثل اینکه خیلی زیاد بازی میکنی ها :cheesygri یه کم به خودت استراحت بده تا مطالب رو درک کنی ... بنده خدا ها تو صفحات قبل گفتن که امروز تازه به دست نمایندگی ها رسیده و تا چند روز دیگه به دکه ها میرسه ... حالا شما سه روزه داری دکه ها رو میگردی :eek::eek::eek::eek: بابا خیلی باحالی :cheesygri;)
آقا رضا خیلی مخلصیم ;)

shahryaraz

کاربر سایت
Sep 27, 2005
314
نام
شهريار ازه�
بالاخره تلاش‌ها نتيجه داد و مجله در نمايندگي‌ها منتشر شد من دو تا از اون‌ها رو مي‌شناسم كه الان مجله رو دارن.
1: تهران، ميدان وليعصر، روبروي وزارت بازرگاني، مجتمع كامپيوتري وليعصر، طبقه هم‌كف واحد 18 فروشگاه فرزين
2:تهران، ميدان وليعصر، روبروي وزارت بازرگاني، مجتمع كامپيوتري وليعصر، طبقه هم‌كف واحد 70 -مكس گيم

A.N.X

کاربر سایت
Dec 6, 2007
575
نام
علی
بالاخره تلاش‌ها نتيجه داد و مجله در نمايندگي‌ها منتشر شد من دو تا از اون‌ها رو مي‌شناسم كه الان مجله رو دارن.
1: تهران، ميدان وليعصر، روبروي وزارت بازرگاني، مجتمع كامپيوتري وليعصر، طبقه هم‌كف واحد 18 فروشگاه فرزين
2:تهران، ميدان وليعصر، روبروي وزارت بازرگاني، مجتمع كامپيوتري وليعصر، طبقه هم‌كف واحد 70 -مكس گيم
خسته نباشید:laughing:

MetalGearSolid4

کاربر سایت
May 11, 2008
266
نام
بهاره
کی واسه شهرستان میفرستید ؟ شهریار خان ؟
اینو حتماً اگه میشه جواب بدید که چرا انقدر دیر به دست ما میرسه ؟!
شما تو تهران پخش میکنید یه ماه بعدش میاد شهرستان !!!! چرا ؟!

shahryaraz

کاربر سایت
Sep 27, 2005
314
نام
شهريار ازه�
کی واسه شهرستان میفرستید ؟ شهریار خان ؟
اینو حتماً اگه میشه جواب بدید که چرا انقدر دیر به دست ما میرسه ؟!
شما تو تهران پخش میکنید یه ماه بعدش میاد شهرستان !!!! چرا ؟!
اين بار پخش در شهرستان‌ها زودتر آغاز مي‌شه. اگر دقيق بگيد كجا هستيد من آدرس بدم بريد بگيريد.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
اقا من امروز صبح میرم میگیرم کاری ندارم 10 باز بشه 8 باز بشه
الان راه میفتم(میخوام سری اول باشم):biggrin1:
راستی جا قحتی بود فرستادید مکس گیم(اونا 2 تومن میکشن رو قیمت مجله)
آقا رضا جون عزیز این روزا مثل اینکه خیلی زیاد بازی میکنی ها یه کم به خودت استراحت بده تا مطالب رو درک کنی ... بنده خدا ها تو صفحات قبل گفتن که امروز تازه به دست نمایندگی ها رسیده و تا چند روز دیگه به دکه ها میرسه ... حالا شما سه روزه داری دکه ها رو میگردی بابا خیلی باحالی
یکیشون بهم گفت ما شنبه میفرستیم
بعد به بچه ها نمیگیم-که باز نرن الاف شن-اخرشم تاکید داشت شنبه
-بعدا فرمودند 2 شنبه-حالا هم که تازه دیروز فرستادن

آخرین ویرایش:

iman134

کاربر سایت
Jan 19, 2007
606
نام
ایمان
خب من امرزو صبح خروس خون !! رفتم مجله رو گرفتم :cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri
مثل همیشه خوبه البته کلی نگاه کردم و فقط 2 تا از نقد های آقا شهریار رو خوندم که مثل همیشه عالی هستند ...
فقط اینو بگم که MGS4 پیش نمایش هست نه نقد !!:eek::eek::eek::eek::eek:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر