بحث پیرامون مجله بازیرایانه

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
رو جلد مجله زده اردیبهشت و خرداد امسال رو گفته یا سال دیگه ولی اگه dvd خوب باشه کیفیت و ارزش خرید مجله خیلی بالا میره عالی بود عالی تر هم میشه فقط اگه منظم چاپ بشه دیگه ....

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
طبق معمول باید عملیات ویژه پیگرد بازی رایانه رو شروع کنیم. یه ماهی وقت میبره. :laughing:
البته فکر نکنم تقصیر اینا باشه. جاهای دیگه بدقولی میکنن.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
شهریار ازهاریان فر
ما رو سر کار نزار-بابا اذیت نکن عروس که نمیخوای از ارایش گاه بیارید اینطوری میکنید
4 برگ کاغذ دیگه

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
مثل اینکه یکشنبه تو تهران پخش میشه اون جایی که من ازش میخرم ( تو رشت ) زنگ زده بود گفتن یکشنبه تو تهران پخش میشه فرداشم رشت میاد مسعولین بیان تایید کنن :biggrin1:

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
black hand شما واقعا فکر می کنی یارو سر کارت نزاشته؟ شما دیگه کی هستی 4 ماه هست که قراره هفته ی بعد بیاد این هفته ی بعد نمی دونم کی هست :laughing:

General Stalin

کاربر سایت
May 18, 2008
51
نام
Yoshiya Kiryū
آقا بیاید انقدر گیر ندیم به این بنده خداها. اونا هم دارن زحمت خودشونو میکشن.
آقا شهریار هم با اینکه اصلا وظیفه اش نیست اما بازم میاد و مارو باخبر میکنه از اوضای مجله
تا یکشنبه حتما مجله دستمونه. بهتره دیگه هم غر نزنیم

shahryaraz

کاربر سایت
Sep 27, 2005
314
نام
شهريار ازه�
شهریار ازهاریان فر
ما رو سر کار نزار-بابا اذیت نکن عروس که نمیخوای از ارایش گاه بیارید اینطوری میکنید
4 برگ کاغذ دیگه
همون بهتر كه من نيام اين‌جا و شما رو از اخبار مجله با خبر نكنم، من هم تا حدي كه تونستم شما رو از روند كار‌ها مطلع كردم و اين دير كرد‌ها به من هيچ ارتباطي نداره.:((

doghri

کاربر سایت
Dec 7, 2006
504
نام
علیرضا !!!
همون بهتر كه من نيام اين‌جا و شما رو از اخبار مجله با خبر نكنم، من هم تا حدي كه تونستم شما رو از روند كار‌ها مطلع كردم و اين دير كرد‌ها به من هيچ ارتباطي نداره.:((

شما 2 ماه مردم را سرکار گذاستی بعد آخرم میایی این حرفو میزنی:mad:خداییش الان بگید دیگه اصلا ارزش داره مجلتون را بخریم؟:mad:تیرم داره میره ولی هنوز خبری نیست بهتره تعطیل کنید همش میگید هفته آینده هفته آینده اینقدر مردم را سرکار نگذارید

KINDMAN

کاربر سایت
Sep 16, 2007
758
نام
Autumn Man
شما 2 ماه مردم را سرکار گذاستی بعد آخرم میایی این حرفو میزنی:mad:خداییش الان بگید دیگه اصلا ارزش داره مجلتون را بخریم؟:mad:تیرم داره میره ولی هنوز خبری نیست بهتره تعطیل کنید همش میگید هفته آینده هفته آینده اینقدر مردم را سرکار نگذارید
بازم که شروع شد؟!
دست از این مسخره بازیهاتون نمیخاین بردارین؟
اگر با مجله مشکل دارین زنگ بزنین دفترش و یا اصلا نخرینش (کی مجبورتون کرده؟) نه اینکه بیاین اینجا و هرچی رو که به ذهنتون رسید بنویسید.
مجله بزودی منتشر میشه و فقط کارهای نهاییش مونده.(البته بازم بگم من با توجه به شنیده ها حرف میزنم و کاره ای نیستم).

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر