بحث پیرامون مجله بازیرایانه

sasan_20800

کاربر سایت
Apr 14, 2008
28
نام
Sasan Haghighat
شهریار جان مجله تا 10 تیر میاد؟

سلام

امروز داشتم میرفتم سر کار به صورت اتفاقی یکی از بچه های تحریریه مجلرو دیدم .:eek:
بهزاد بود . (حالا هر کی بگه کدوم بهزاد شیرینی داره)

بعد از احوال پرسی اول از همه از تاریخ انتشار مجله پرسیدم و مشکلات ماهنامه شدن.

در جواب ماهنامه که به من گفت دیگه انشا الله هیچ مشکلی نیست و سر ماه بیرون میاد.
در مورد مجله هم گفت که امروز خودش توی دکه دیده ... :eek:

من که شب دیر وقت از سر کار اومدم بیرون و وقت نکردم برم سراغش ولی فردا حتماً دنبالشو میگیرم و در صورت موفقیت شما رو هم خبر میکنم.

موفق و پیروز باشید :love:

sasan_20800

کاربر سایت
Apr 14, 2008
28
نام
Sasan Haghighat
بابا شهريار داره نظر سنجي ميكنه تو DVD چي بذارن اونوقت شما ميگي اومده رو دكه؟

به احتمال زیاد منظور شهریار جان از نظرسنجی برای DVD شماره بعدی مجله بوده نه این شماره.

چون این شماره اگه تو دکه هم نباشه ، 100% کلیه کاراش تموم شده .

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
در مورد DVD مجله من میتونم به بازیرایانه خیلی کمک کنم.

من یک ارشیو فوق خفن HQ Game's Wallpapers دارم (هیچکس ارشیوش به من نمیرسه:biggrin1:) که میتونم به مجله بدم که تو هر شماره بیان ازش استفاده کنند.

مجموعه اصلی و نایابم یک مجموعه 1 ترابایتی از CG های تمام بازی های تاریخ هست که خودم جمعش کردم که حاظرم ان رو هم به مجله بدم!(این دیگه اخر سخاوت هست!! چون من این مجموعم رو به نزدیک ترین دوستام هم نمیدم!!) اینجوری DVD مجله میترکونه.

مثلا CG های FF ها رو سایت های تحت لیسانس SE با قیمت های زیاد میفروشن ولی شما میتونید این CG ها رو با کیفیتی بهتر از سایت های مزکور!!(CG های من دقیقا با کیفیت داخل بازی هستند و کپچر نشدند!) در اختیار خوانندگان قرار بدید....کیه که دوست نداشته باشه تو هر شماره CG های FF , Tekken,..... رو ببینه؟

حدود 300 گیگ هم تریلر HD دارم.....

و مجموعه بعدیم چند هزار Mini Game هست که همشون رو خریدم و نسخه کامل هست....

بازی های پولی و دمو PSStore رو هم دارم (همشون رو!!) و میتونم بهتون بدم تا تو هر شماره از ان ها هم استفاده کنید تا برای دارندگان PS3 هم DVD شدن یه سودی داشته باشه....

یه عالمه!! هم انیمه ژاپنی و مانگا و ... دارم که از انها هم میتونید برای پر کردن DVD ستفاده کنید...

خلاصه من میتونم شخصا از الان تا چند سال!! DVD مجلتون رو پر کنم.اگه چیزی از من خواستید بهم PM بدید.

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
حالا که بحث دی وی دی شد به نظرم این دموی قابل بازی spore رو بزارید که طرفدار زیاد داره:love:
خداییش اینو راست می گه با این اینترنت زغالی 1 مگ هم به زور می شه دان کرد چه برسه به 180 مگ
برای شماره بعدی منتظر spore بازیهای ds و موبایل و بازیهای دانلودی آخر مجله هستیم :cool:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
بهزاد بود . (حالا هر کی بگه کدوم بهزاد شیرینی داره)
بهزاد میر مظفری؟
یک مجموعه 1 ترابایتی از CG های تمام بازی های تاریخ هست که خودم جمعش کردم
مگه هاردت چقدره؟:eek: شایدم تو 10 تا هارد ریختیشون.

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
eti0s3.jpg

عکس روی جلد آخرین ورژن (جلدی که چاپ می شود)

مجوز بازی رایانه 8 روز پیش از طرف وزارت ارشاد تائید شد و برای اینکه در سال جدید با مجوز جدید کار رو شروع کنیم تا الان شماره ای منتشر نکردیم. شماره جدید به امید خدا برای هفته دیگه آماده هستش.
برای این مجوز 8 سال بود که منتظر بودیم، در طول این سال ها مجله به صورت ضمیمه و وابسته به نشریات دیگه چاپ می شد که محدودیت های قانونی زیادی رو برای مجله ایجاد می کرد و خیلی از ایده ها رو در مجله نمی تونستیم پیاده کنیم.
اما حالا با وجود مجوز بازی رایانه می تونه قابلیت های نهان خودش رو آشکار کنه و ایده های نو و خلاقانه خودش رو پیاده کنه و امیدوار هستیم که دیگه مشکل تاخیر چاپ مجله رو هم دیگه نداشته باشیم.
در طول مدتی که انتظار مجوز رو می کشیدیم cd رو به dvd تغییر دادیم و امیدواریم که dvd در شماره های بعدی خیلی بهتر ارائه شود این شماره اولین شماره ای است که مجله همراه با dvd عرضه می شه و برای تمامی نقاط به همین صورت هست یعنی ورژن بدون dvd نخواهیم داشت. امیدواریم دوستان با نظرات و پیشنهادات سازنده خودشون مارو در هرچه بهتر شدن مجله و dvd یاری کنند.
به علت چندبرابر شدن هزینه ها مجله با قیمت 3500 ارائه می شود که مناسبترین قیمتی بود که برای مجله می تونستیم در نظر بگیریم و اگر می خواستیم به قیمت واقعی عرضه کنیم بالا 4 5 هزار تومن می شد.
سایت همزمان با انتشار شماره جدید مجله قابل دسترسی خواهد بود، که شامل بخش ها و ایده های جدیدی هستش.
دفتر مجله هم تغییر کرده که در شماره جدید شماره های تماس و آدرس اعلام می شه.

MetalGearSolid4

کاربر سایت
May 11, 2008
266
نام
بهاره
سایت همزمان با انتشار شماره جدید مجله قابل دسترسی خواهد بود، که شامل بخش ها و ایده های جدیدی هستش.
این سایت شما فروم هم داره یا نداره ؟!
من تا حالا دقت نکرده بودم الکی یه نگاهی هم به سایت می نداختم البته این چند وقته یعنی چند ماهه که همش کارگران مشغول کار بودند :biggrin1:
عکس جلد مجله تغییر کرد انگار
قبلاً
seookz.jpg

الان

eti0s3.jpg

متشکرم

آخرین ویرایش:

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
بالاخره این مجوز گزفته شد ( شکلک اشک شوق )
اون قدیما مجله با اسم طبرستان سبز منتشر میشد
سال 80 بود که اخرین شماره اومد و بعدش هر چی صبر کردم دیدم نیومد دیگه ناامید شده بودم
شروع کردم به خرید بازینما تا اینکه شماره جدید مجله رو دیدم داشتم منفجر میشدم

یه پیشنهاد داشتم تو dvd شماره بعد اسکن کامل مجله های قدیمی رو بزارید (4تا شماره اول رو میگم )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر