بحث پیرامون مجله بازیرایانه

KINDMAN

کاربر سایت
Sep 16, 2007
758
نام
Autumn Man
عزیز جان اگر پستهای قبلی رو میخوندی میفهمیدی قراره مجله با یه دی وی دی کامل بیاد.ضمنا بزودی مجله چاپش تموم میشه و احتمالا در عرض هفته اینده منتشر بشه.(اواخر هفته البته)
ضمنا doghri عزیز خواهشا از تعنه زدن و تیکه انداختن بپرهیزید که اصلا قشنگ نیست.شما هم اگر پستهای قبلی رو خونده باشید قطعا متوجه دلایل تاخیر و رفع مشکلات تا حدود زیادی (از این پس) شدید.

sasan_20800

کاربر سایت
Apr 14, 2008
28
نام
Sasan Haghighat
سلام به همه

خوشحالم که مشکلات مجله تموم شده و دوباره بازی رایانه میخونیم.

فقط امیدوارم که شماره بعدی بازی نما همه نقداشو دوباره از بازی رایانه تقلید نکنه ...

مرسی از همه بچه های بازی رایانه و دوستان اینجا

ali_gamer_2007

کاربر سایت
Aug 28, 2007
119
یه عکسی از روی جلد مجله نمیزارید و بگید محتویات dvdچی هست وپوسترش چی هست و همراه مجله چی
هست و چی هست و چی هست:biggrin1:
حالا که تیر ماهه فکر نکنم بعد از منتشر شدن مجله این موارد بالا اشکالی داشته باشه باید بدونیم به خاطر چی میریم دم دکه

shahryaraz

کاربر سایت
Sep 27, 2005
314
نام
شهريار ازه�
مجله فعلا روي دكه‌ها موجود نيست. تو نمايندگي‌ها هم نيست.
محتويات دي‌وي‌دي هم دموي قابل بازي، بازي‌هاي psp. ds و... تريلر، ماد، چيت، درايور، پچ هستش.

General Stalin

کاربر سایت
May 18, 2008
51
نام
Yoshiya Kiryū
اين vb رجيستر نشد؟ (شكلك منتظريم)
ولي اگه ميشه وقتي كه فروم سايت درست شد يه كاري كنيد مثل اين سايت مجله بازي ن... بچه بازي نشه سايتتون.
امروز هم اول تيره و هنوز تو سال 87 بازي رايانه نخونديم ما! خداوكيلي اينه رسمش؟

zx360

کاربر سایت
Jul 22, 2007
340
f

محتويات دي‌وي‌دي هم دموي قابل بازي، بازي‌هاي psp. ds و... تريلر، ماد، چيت، درايور، پچ هستش.

شما مجله تونو اگه این دفعه خارج از کشور توی نمایشگاه ها رفتید می برید.اونم با بازی های کپی:eek:مثل دفعه پیش که همه له له میزدن برای گرفتنش

doghri

کاربر سایت
Dec 7, 2006
504
نام
علیرضا !!!

شما فکر کنم مردم را بازیچه خود قرار دادید اگر مشکلی هست و اصلا دیگه مجله چاپ نمیشه بگین چون شما گفتین آخره خرداد میاد ولی هنوز نیومده من موندم مشکل شما چی بوده که از عید تا الان یک شماره هم ندادین یعنی DVD باعث این اختلال شده؟دوست عزیز درست بیایین شفاف سازی کنید فکر کنم بهتر باشه

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
شما فکر کنم مردم را بازیچه خود قرار دادید اگر مشکلی هست و اصلا دیگه مجله چاپ نمیشه بگین چون شما گفتین آخره خرداد میاد ولی هنوز نیومده من موندم مشکل شما چی بوده که از عید تا الان یک شماره هم ندادین یعنی DVD باعث این اختلال شده؟دوست عزیز درست بیایین شفاف سازی کنید فکر کنم بهتر باشه
همین که از CDبهDVDتغییر یافته خدایش پیشرفته
خدایش اون CDرو نگاه میکردی حالت بهم میخورد -بازم از DVDمیشه یک چیزاییی فهمید
من دوتا شماره پیش رو طبق حرفی که زدم و گفتم تا DVDنیاد نمیخرم،نخریدم
ولی اینو میخرم

jj20

کاربر سایت
Jun 21, 2006
1,013
نام
jj20
ای بابا شما چقدر گلایه میکنید هر کی عاشق این مجله هست 100 سالم براش صبر میکنه دلیل تاخیر حتما اینه که میخوان مثل خیل ی از مجله های دیگه نباشه که یک سری مطلب ... تحویل آدم میدن
یا میخوان باگش کم تر بشه:biggrin1:

shahryaraz

کاربر سایت
Sep 27, 2005
314
نام
شهريار ازه�
عكس روي جلد اين ماه

seookz.jpg

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
چه عجب نمردیم و شماره جدید رو هم دیدیم شنیدم یه سه 4 دستگاه اپارتمان و 200 300 تا خودرو ماکسیما بدون قرعه کشی جایزشه راستی کی میتونیم تهیش کنیم به سلامتی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر