بحث پیرامون مجله بازیرایانه

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
امین که اصلا فوتبالی نیست !
اتفاقا هستم ولی با PC نچ!!!!!!

میگم حمید Rumble Roses XX رو گیرت اومد بیا با هم بازیش کنیم تا حالت رو بگیرم
63.gif

به نظر من PGR3 از همه بهتره یکمیم دسته این حمید بدن باهاش بازی کنه بیچاره این قدر تو نقدهاش ازش تعریف میکنه حقشه بازیش کنه (بهترین ریسینگ تاریخ!!!!!)
میگم واقعا بهترین هست یا خالی بندیه؟؟؟
53.gif

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
شمایی که اهوازی یا میتونی زنگ بزنی به دفتر مجله بگی برات بفرستن
یا یه آشنا تو تهران پیدا کنی که بره برات بگیره بفرسته

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,020
نام
آریا
سلام
یه سوال داشتم : فردا که نمایشگاه شروع میشه بازیرایانه هم از همین فردا توی نمایشگاه هست یا نه ؟ مجله جدید رو توی نمایشگاه میفروشین ؟ قضیه XBOX 360 هنوز برقراره ؟ :cheesygri

Restricted Area

کاربر سایت
Sep 24, 2005
407
قراره امروز یا فردا در سایت بازیرایانه اعلام بشه که چه روزهایی چه کسانی از اعضای هیئت تحریریه و یا مسئولان مجله قرار هست که در غرفه مجله حضور داشته باشند.

نمایشگاه مطبوعات هم همونطور که میدونید از فردا آغاز میشه و ما هم باز هم با وجود مشکلات زیادی که سر راهمون بود و با وجود سنگهایی که جلوی پاهامون میندازن و... کار خودمون رو در این نمایشگاه البته نه در اون حدی که مدنظر و مطلوب خودمان بود شروع میکنیم. بالاخره اینجا ایران است و... .
X360 هم تا اونجا که من فهمیدم پابرجاست البته نمیدونم که از فردا این طور باشه یا نه ولی این جور که به ماها گفتن قراره X360 باشه. در ضمن استفاده از اون برای عموم آزاد هست و قرار نیست هزینه ای از کسی دریافت بشه. هدف ما خدمت است ;)
در مورد اشانتیون و ... هم چیزی نمیدونم.
واقعا حیف شد که مجله به نمایشگاه نرسید! انشا الله نمایشگاه سال آینده :cheesygri
یک مسئله دیگه هم اینه که از بدشانسی امسال هم E3 با وجود تغییر تاریخ شروع اون با نمایشگاه مطبوعات تداخل پیدا میکنه.
منتظر دیدار شما هستیم در ضمن بزودی اطلاعات تکمیلی در رابطه با نمایشگاه در سایت مجله قرار میگیره
http://www.bazyrayaneh.com/

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
سلام اقا حمید گل و اقا بهزاد

اگه میشه برای ما شهرستانی چند تا عکس از غرفه مکان همون اکسباکس بچه های بازی سنتر

و دیگر چیز ها بگیرد و با شرح توضیح بزایرید اینجا یا توی یه تاپیک دیگه خیلی خوب میشه

این طوری ما هم یه حالی میکنم در نبود این نمایشگاه

s01id_sn4ke

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 23, 2005
721
نام
فرهنگ
استفاده از 360 برای عموم آزاد هست و قرار نیست هزینه ای از کسی دریافت بشه. هدف ما خدمت است ;)
فک کنم تا آخر نمایشگاه چیزی از اون 360 باقی نمونه!! :)البته نیت شما خدمت به مردمه ولی خوب مردم هم به شما خدمت می کنن!!:)

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
تو رو خدا هر کی میره نمایشگاه یه عکس از این حمید بگیره یه زمانی خیلی بهش گیر میدادم عکس بزاره بعدش یه خالی میبست و ...:mad::p

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
امروز صبح يكي از دوستام رفته بود ميگفت يه غرفه كوچيك مجله داشت بعد خبري از 360 نبود
البته 2 تا پوستر رايگان هم گرفته بود.
چي شده 360 بهم خورد؟

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
سلام آقا کیانوش
آقا من قرار بود بیام نمایشگاه فقط بخاطر غرفه ی بازی رایانه و شماره جدیدش و X360 بازی کردن رایگان...خوب شد نتونستم بیایم.:p
راستی اون یادش بخیر در مورد The Legend of Zelda می خواستید بنویسید چه شد ؟
بلانسبت مردیم از خماری :blushing:

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
منم دیروز رفتم :(
میتونم بگم کوچیکترین غرفه نمایشگاه بود !
Xbox هم نبود . اونجا کیانوش جان گفت که ارشاد اجازه نداده
اونوقت غرفه دنیای بازی و بازینما 3 برابر بازیرایانه بود !
حمید و بهزاد هم نبودن !
هیچ چیز خاصی هم نداشت . چند پوستر و چند تا بازی . همین !!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر