بحث پیرامون مجله بازیرایانه

gamestation

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,273
نام
محمد
رهام شماره ی جدید مجله بازی رایانه > !!!!!!!!!!!!!!1:confused:
در جواب سوالت هم باید بگم با یولید میشه اما باید فونت هاشو داشته باشی

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,805
نام
امین
نوشته شده توسط qx_roham_xp:
معمولا بیشتر توضیح می دهند و تمامی لینک های لازم رو هم می زارند×!!!!
در ضمن بعد از عید بازم اومده؟؟؟
Ulead® VideoStudio® 9

نه هنوز نیومده این شماره اواسط اردیبهشت میاد
38.gif

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
شماره بعدی مجله در اواسط اردیبهشت آماده میشه. شماره بعدی هم مثل سال قبل در مورد نمایشگاه E3هستش یعنی ویژه نامه دیگه. :cheesygri از الان منتظر یه شماره خفن باشید. تو شماره بعدی هم قرار یکم در مورد بازیهای موبایل نوشته بشه (Review) :cheesygri

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,805
نام
امین
نوشته شده توسط Dant3:
شماره بعدی مجله در اواسط اردیبهشت آماده میشه. شماره بعدی هم مثل سال قبل در مورد نمایشگاه E3هستش یعنی ویژه نامه دیگه. :cheesygri از الان منتظر یه شماره خفن باشید. تو شماره بعدی هم قرار یکم در مورد بازیهای موبایل نوشته بشه (Review) :cheesygri
شماره بعده اینی که تا اواسط اردیبهشت هست درباره ی e3 2006 هست نه این شماره!!!!!

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
شماره بعده اینی که تا اواسط اردیبهشت هست درباره ی e3 2006 هست نه این شماره!!!!!

این شماره اردیبهشت که هیچی مثل همیشه هستن. اما شماره بعدی ویژه نامه
E3 هستش که روند مجله با بقیه شماره ها فرق داره. سال پیش که تیرماه منتشر شده. امسال هم احتمالا همینطوره ;)

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
:cheesygri فکر می کنم به هر حال یه چیز هایی باید بصورت سری برای خود مجله باشه. اینطوری خواننده ها می پرن خودشون خبرهارو می خونن دیگه مجله رو می خوان چیکار. اینطوری یعنی مجله تعطیل!!! :cheesygri
ولی کلا وقتی یه نمایشگاهی به این عظمت در مورد گیم برگذار میشه به همون اندازه هم خبرهای زیادی ازش تو سایتهای مختلف نوشته می شه. خیلی راحت با Search کردم میشه مطالب متنوعی رو پیدا کرد.
من این تجربه رو تو مقاله Game Convention 2005 در مورد نمایشگاه گیم آلمان نوشته بودم داشتم. مطالب خیلی زیادی بود که اصلا وقت نکردم حتی بهش اشاره کنم ;)

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,805
نام
امین
نوشته شده توسط gavelock:
dead or alive 4
قبلا گفته بودن
درسته من حواسم به این بازی نبود اینم میشه تو نمایشگاه باهاش بازی کرد من که گفتم نید فور اسپید قبلا نشنیده بودم بگن بازیه dead or alive 4 ...

Restricted Area

کاربر سایت
Sep 24, 2005
407
آقا بی خیال مگه میخواید در مجله رو تخته کنن که میگید DOA4?!:cheesygri حالا خوبه نگفتید Rumble Roses XX :cheesygri راستش خودم هم نمیدونم قراره چه بازیهایی بذارن باسه بازی ولی فکر کنم احتمال اینا از بقیه بیشتره:

GRAW
RR6
PGR3
Fifa 2006
NFS: MW
PDZ
Kameo
N3

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر