بحث پیرامون مجله بازیرایانه

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
سلام
اقا شما که این همه تغییرات دادین.یه تغییر هم تو سیستم امتیازدهی هم میدادین.
مگه از بازی ها امتحان گرفتین:laughing:که از 20 نمره میدین
مثلا از 100 بدین که هم کلاسش بیشتره :cheesygriهم دست منتقدان بازتره.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,112
اگه قراره 3500 بشه پس حتما از شماره بعد DVD میشه. خواهشا دفترچه دوز و کلک هم بزارید. خیلی نیازه.:cheesygri
ولی خداییش میارزه کلی مطلب با تنوع زیاد داره در 130صفحه تمام رنگی با جنس کاغذ خوب. (تبلیغو حال کردید:cheesygri) اگه 5000 تومان هم بشه من میخرم. مجلش تو ایران تکه.

doghri

کاربر سایت
Dec 7, 2006
504
نام
علیرضا !!!
فعلا که معلوم نیست کی میاد فکر کنم سال آینده بیاد نکنه پلمپ شده که نمیگی دوست عزیز مجله کی میاد چون الان دقیق 3 ماه میایی میگی که به خاطر بعضی از تغییرات ممکنه قول بدم و اون موقع نیاد
لطف کن بگو کی میاد
مجله تا Q4 2008 میاد؟:laughing:

MetalGearSolid4

کاربر سایت
May 11, 2008
266
نام
بهاره
فعلا که معلوم نیست کی میاد فکر کنم سال آینده بیاد نکنه پلمپ شده که نمیگی دوست عزیز مجله کی میاد چون الان دقیق 3 ماه میایی میگی که به خاطر بعضی از تغییرات ممکنه قول بدم و اون موقع نیاد
لطف کن بگو کی میاد
مجله تا Q4 2008 میاد؟:laughing:
شماره آینده رو ما کی می تونیم ببینیم
تو شهرستان هم که 1 ماه باید بیشتر صبر کرد
میخواین یه دفعه بکنینش 6 ماهنامه خودتون رو راحت کنید

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
اقا اینجوری مشتری هاتونو از دست میدید...خیلیا مثه ما اخبارتونو ندارن...چند بار سر ماه میرن دکه میبینن خبری نیست و میگن جمع شده و دیگه دنبالش نمیرن...حیفه بازیرایانه...شما که انقدر قشنگه کارتونو همه و خودتون میدونید که نقداتون و نویسنده هاتون و کلا همه مطالبتون عالیه یه کاریش بکنید دیگه...

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
من اون بارم گفتم دوستان فکر کردم دارم شوخی میکنم
خدایی بکنینش سه ماه نامه هم اون موقع این قدر نه میگن تاخییر دارین تاخییییییییر دارین هم این که خیال خودتون راحت تره
بعدم من تعجب میکنم هی میگید مشکلات مالی خو هر چی تعداد شماره ها بره بالا فروش میره بالا $ هم میره بالا
واقعا خیلی بحث ساده ایه
حالا شما چرا ازش پیروی نمیکنین من نمیفهمم

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
من میدونم دوستان بازی رایانه مخصوصا خانم حسینی چقدر برای زیر چاپ رفتن شماره جدید زحمت میکشند پس اینقدر غر نزنید 6 ماه نامه یا سالنامه! اخبار رو که از بازیسنتر میگیرید میمونه نقد ها و مطالب که اون ها رو هم دیر بخونید زیاد فرقی نمیکنه در مورد پیش نمایش mgs4 هم قبلا چند بار در مجله چاپ شده حالا الان هم چاپ نشد مهم نیست .

eagle_storm

کاربر سایت
Mar 7, 2008
41
دوستان عزیز بازی رایانه به نظر من شما مجله رو به صورت فصلنامه بدید بیرون بهتره سالی 4 شماره میشه که تجربه مجله تو چند سال اخیر همین تعداد بوده در سال این جوری دیگه خواننده هاتون نمیان بگن مجله چی شد. چون من فکر نمیکنم مجله حتی 1 بار به صورت ماهانه روانه دکه ها شده باشه. من فکر نمیکنم فضلنامه شدن مجله توهین یا بی ارزش کردن مجله باشه چون واقعا مجله خوبیه ولی خودتونم میدونید این مشکلاتی که ازش میگید برای همه مجله های خصوصی هست. ولی چطور اونا به موقع میتونن بیان چون سود داره و خریدار چون عامه بسنده ولی بخاطر سودی که داره به موقع میان. من میدونم یک مجله تخصصی بازی در ایران فروش و سود ماهیانش مشکل داره و واقعت هست ولی دیگه فصلنامه نه. البته فکر مینکم تنها کار شما تغییر نام مجله از ماه به فصل باشه و گر نه در تعداد و ... که دیگه فرقی نمیکنه. در نهایت هم متونید ماه اخر میلادی که حجم زیادی از بازی ها میاد یک ویزه نامه هم بدید که هم سودتون رو بکنید هم بازی ها رو نقد.امیدورم با این کار به خوانندهاتون احترام بزارید که هی نیان اینجا مثل چند سال گدشته بگن شماره جدید چی شد؟ موفق باشید.

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
آخر خرداد میاد؟
من که اصلا منتظر نیستم چون که بازی رایانه دیگه گندشو درآورده میدونم چقدر کارشون سخته اما اگه چند تا آدم استخدام کنند هم ثواب میکنند و هم کارشون زودتر راه میفته...
چون الان این شماره که میاد نقد بازیهایی خیلی قدیمی که سه چهار بار تمومشون کردیم میاد و خبرهایی که هزار بار تو همین بازیسنتر خوندیم رو مینویسن و...
اگه آخر خرداد بیاد شماره بعد این هم میره برای مهر ماه! توش میتونیم نقد gta iv و... هم بخونیم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر