بحث پیرامون مجله بازیرایانه

GamerSpidy

کاربر سایت
Mar 2, 2008
163
همش تاخیر تاخیر
اصلا معلوم نیست کی این مجله چاپ میشه
یک ماه قبل از عید عکس مجله جدید تو سایت بازی رایانه بود والان تقریبا 1 ماه از عید گذشته ولی هنوز خبری از مجله نیست

Ientenx

کاربر سایت
Oct 7, 2006
289
نام
امیر
همش تاخیر تاخیر
اصلا معلوم نیست کی این مجله چاپ میشه
یک ماه قبل از عید عکس مجله جدید تو سایت بازی رایانه بود والان تقریبا 1 ماه از عید گذشته ولی هنوز خبری از مجله نیست
اون سریش ماله اسفند بود که امده !!

eagle_storm

کاربر سایت
Mar 7, 2008
41
تو نمایندگی ها هم که من رفتم نبود من چند روز قبل وست گیم بودم فروشندش گفت یک تعداد کمی به مادادن همونم تموم شده.من که قیدشو زدم دکه هم بیاد نمیگیرم .دیگه مسخره بازی شده مجله های دیگه هر چقدرم ضعیف باشن به موقع میان نه مثل این که مال اسفندش هنوز نیومده حتما هم بازیهای 5 4 ماه قبل رو نقد کرده!!!!

shahryaraz

کاربر سایت
Sep 27, 2005
314
نام
شهريار ازه�
تو نمایندگی ها هم که من رفتم نبود من چند روز قبل وست گیم بودم فروشندش گفت یک تعداد کمی به مادادن همونم تموم شده.من که قیدشو زدم دکه هم بیاد نمیگیرم .دیگه مسخره بازی شده مجله های دیگه هر چقدرم ضعیف باشن به موقع میان نه مثل این که مال اسفندش هنوز نیومده حتما هم بازیهای 5 4 ماه قبل رو نقد کرده!!!!
اون نمايندگي خودش اون‌قدر خواسته.

shahryaraz

کاربر سایت
Sep 27, 2005
314
نام
شهريار ازه�
میشه یه تاریخی اعلام کنید؟اصلا میادش یا نه؟
مگه نشه نياد!! قطعا به زودي مجله رو روي كيوسك خواهيد ديد. در بعضي مناطق كامل پخش شده ولي اكثر روزنامه‌فروشي‌ها ندارن دليلش هم پخش هست كه تو تعطيلات كار نمي‌كرد.
براي شهرستان‌ها هم فرستاده شده.

M8CRX

کاربر سایت
Feb 21, 2007
589
نام
مهرداد
سلام . :love:

دوستان واقعاً‌ جاي تاسف داره كه بخاطر كمي تاخير بي اهميت زحمات دوستان بازي رايانه اي رو "مسخره" خطاب ميكنيد . واقعاً انصاف نيست به اين شكل با تنها نشريه حرفه اي بازي هاي رايانه اي كشور برخورد بشه ... باور كنيد اين رفتار شما عزيزان نتيجه اي جز دلسردي هر چه بيشتر دوستان بازي رايانه اي كه با كلي مشكلات و درد سر ها "بازي رايانه" رو اداره ميكنند ، نخواهد داشت .
باز جاي بسي شكر داره كه بازي رايانه تونسته با اين وضعيت بحراني نشريات ، خودشو سرپا نگه داره و همين امر از تلاش دوستان بازي رايانه و مديريت خوب اين مجله حكامت ميكنه . همين يك ماه پيش بود كه متاسفانه به دليل مشكلات بسيار زياد مالي و ... مجله " گل آقا " تعطيل شد .

قطعاً شما هم با من موافق هستيد كه مشكل پخش ربطي به كليت نشريه بازي رايانه نداره و مشكلي جداست ... ولي دوستان بازي رايانه و بخصوص مديريت ميتونستند با پيش بيني اين وضعيت " عدم پخش مناسب مجله در ايام نزديك به عيد و تعطيلات بعد از عيد " تا حدودي اين مشكلات رو كم رنگ تر كنند كه البته اين كار نيازمند يك سري برنامه ريزي هاي دقيق و همكاري بسيار منظم تمام بخشهاي نشريه است كه تا حدودي كار نسبتاً مشكلي به نظر ميرسه اما به طور حتم ممكنه .

beh1382

کاربر سایت
Nov 27, 2006
796
نام
behrooz
اصلا با این حرف شما موافق نیستم درسته که زحمت میکشند ولی تاخیر تا کی:confused: ضمنا شما مسئله تعطیلات عید رو مطرح میکنید که برای تمام مجلات وجود داره پس چرا تمام مجلات توضیع شدند ولی بازی رایانه نه:mad:و ضمنا این چه طرز پخش مجله هست که بعد از سه هفته از چاپ فقط توی دو سه تا فروشگاه هست البته اگه باشه :mad: این موضوع فقط به خود مجله ربط داره ونه به کس دیگه ای ;):laughing:

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
مگه نشه نياد!! قطعا به زودي مجله رو روي كيوسك خواهيد ديد. در بعضي مناطق كامل پخش شده ولي اكثر روزنامه‌فروشي‌ها ندارن دليلش هم پخش هست كه تو تعطيلات كار نمي‌كرد.
براي شهرستان‌ها هم فرستاده شده.
من که هنوز پیدا نکردم.هر جا میم میگن نیومده نیومده.جای دوریم نیستم اراک.نمیدونم والا.
ولی خوب چرا مجله های دیگه مشکل پخش ندارن؟
به هر حال بازیرایانه شده طاووس ما هم تا هندوستان میریم

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
بنده که خرمشهر هستم هنوز پیدا نکردم
وقتی که توی اراک پیدا نشه این جا که گوشه چه عرض کنم پشت نقشه ایران قرار داره اصلا دیگه نمیاد

هر روز چک میکنم، فروشنده کیوسک رو کچل کردم

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
بنده که خرمشهر هستم هنوز پیدا نکردم
وقتی که توی اراک پیدا نشه این جا که گوشه چه عرض کنم پشت نقشه ایران قرار داره اصلا دیگه نمیاد

هر روز چک میکنم، فروشنده کیوسک رو کچل کردم

اتفاقا فروشنده هم دیگه منو میشناسه.رفتم گفتم ببخشید آقا...گفت نیومده خانم.گفتم نه بابا کاروکارگر میخوام:biggrin1:
ببخشید پوسترش چیه؟و همچنین سی دیش؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر