بحث پیرامون مجله بازیرایانه

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
دوستان من قبلا هم گفتم اگه به نشریات بازی همچنان علاقه مند هستید ، روزنامه صبا رو بخونید. صفحه 15 این روزنامه به بازی اختصاص داره و هر روز منتشر میشه. هیج روزنامه ای در ایران چنین صفحه ای نداره. دبیر صفحه هم خودم هستم.

• Like
Reactions: ahmad1376

PRINCE.OF.IRAN

کاربر سایت
May 27, 2014
364
دوستان من قبلا هم گفتم اگه به نشریات بازی همچنان علاقه مند هستید ، روزنامه صبا رو بخونید. صفحه 15 این روزنامه به بازی اختصاص داره و هر روز منتشر میشه. هیج روزنامه ای در ایران چنین صفحه ای نداره. دبیر صفحه هم خودم هستم.

آقای کریمی طار من مقالاتتون توی مجله دانستنی ها رو میخونم
این روزی یه صفحه ی صبا هم باید خوب و کافی باشه ، حتما" میگیرمش
از آقای ذوالفقاریان و سهیلی خبری نیست؟ جایی فعالیت ندارن؟ مجله ای ، روز نامه ای ،چیزی ؟

--------------------
مهم

دوستان میخواستم بدونم بچه های بازی رایانه الان کجان ؟؟
جای خاصی هستن یا هر کسی رفته یه انجمن دیگه ای فعالیت داره؟؟؟
مثلا" prime ، shadow of darkness ، song ti gook ، Amir ، salah erosenin الآن کجان؟؟

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
آقای کریمی طار من مقالاتتون توی مجله دانستنی ها رو میخونم
این روزی یه صفحه ی صبا هم باید خوب و کافی باشه ، حتما" میگیرمش
از آقای ذوالفقاریان و سهیلی خبری نیست؟ جایی فعالیت ندارن؟ مجله ای ، روز نامه ای ،چیزی ؟

--------------------
مهم

دوستان میخواستم بدونم بچه های بازی رایانه الان کجان ؟؟
جای خاصی هستن یا هر کسی رفته یه انجمن دیگه ای فعالیت داره؟؟؟
مثلا" prime ، shadow of darkness ، song ti gook ، Amir ، salah erosenin الآن کجان؟؟

در مورد یاشار می دونم که رفته سراغ بازیسازی و یکی از طراحای اصلی بازی ایرانی «کینوک» شده. یه تعدادی از هم دوستان فروم بازی رایانه ، کوچ کردن اینجا ، منتها من اطلاعات دقیقی ازشون ندارم.

PRINCE.OF.IRAN

کاربر سایت
May 27, 2014
364
در مورد یاشار می دونم که رفته سراغ بازیسازی و یکی از طراحای اصلی بازی ایرانی «کینوک» شده. یه تعدادی از هم دوستان فروم بازی رایانه ، کوچ کردن اینجا ، منتها من اطلاعات دقیقی ازشون ندارم.

این آقا یاشار جایی عضو نیست من چند تا سوال درباره mkx ازش بپرسم؟

===================
بچه ها من از ویژه نامه e3 2010 که توش mk9 اول شد با مجله بازی رایانه همرا شدما
صلا" از همونجا هم با e3 آشنا شدم
الآن نمیدونم چطور باید e3 2015 رو بدون بازی رایانه و نمره بندی هاش و یاداشت های جالب نویسنده هاش روی هر بازی تصور کنم؟؟

آقای کریمی طار لطفا" شما بعد از این e3 ده نمایش برتر از نظر خودتون رو اعلام کنید، میشه؟؟

SerJ TanKiaN

کاربر سایت
Aug 26, 2012
410
نام
پویا
من ابتدایی بودم اون موقع با بازی رایانه آشنا شدم, اولین شماره ای که ازش دیدم مال آذر 84 بود. بهترین بازیهای زندگیم تو اون شماره نقد شدن, الانم یه نسخه تازشو دارم به عنوان میراث فرهنگی میخوام نگهش دارم:d یه مدت طولانی همه مجلاتتونو میخوندم. از ابتدایی با همین آقای کریمی طار و نقدهای آقای منصوری بزرگ شدم, البته سهیل خیلی سخت گیر بود:d با این حال که اکثر مواقع با نظراتش موافق نبودم اما پیش میومد چندین بار نقداشو میخوندم اینقد که حرفه ای مینوشت. اصلا خوشم میومد یه بازیو میکوبید:d آخرین نقدیم که یادمه نقد RAGE بود که دمش گرم واقعا خیلی حال داد, " RAGE یه ترکیب ابلق است ..." بهترین توصیفی که میشد برای این بازی کرد.

هر اطلاعات و نگرشی که نسبت به بازی دارم رو یه جورایی مدیون شماها هستم و هرکاری کردم در این زمینه ریشش تو بازیرایانه بود. البته از سایتتون خاطره ی خوبی ندارم. به هر حال خیلی بده که همچین نشریه ای نابود شه, حتی دیبازی هم که دیگه رفت ناراحت شدم. باز بازینما هست آدم میتونه امیدوار باشه.

آخرین ویرایش:

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
دوستان یک عکس اقای چشمی به من دادن که براتون میگذارم. عکس مال هفت سال پیش هست. گفتم شماهاهم ببینید:d

ایستاده راست به چپ:

حاج اسماعیلی - کیانوش کنی - نمی شناسم - محمد راستکار - بهزاد میر مظفری - حمید رضا دشتی - یاشار ذوالفقاریان - نیما شاه صاحبی - رضا چشمی - حمید خدا رحیمی - نیما خدارحیمی

نشسته راست به چپ :

آرش حسن زادگان - شهریار ازهاریان فر - نمی شناسم - آرش پیراینده

3skfdcv42ek2f3qqe03h.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر