بحث پیرامون مجله بازیرایانه

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
انقدر نقداتون زیباست که من از بی مجلّگی(!) میشینم نقد های قبلی رو میخوندم ، ورق میزنم مجله رو ، خیلی بده نیستید ! امیدوارم برگردین
فقط یه داسنتنی ها و دنیای تصویر ـه که میخونم :(

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
ديگه با اين مجله بايد خداحافظى كنيم،ناراحتى از تعطيل شدن مجله به كنار با اينجور چاپ نشدن مجله و بى خبرى از وضعيت مجله ناراحت ترم،قويترين تيم تحريريه گيم تو ايران بودين حيف شد واقعا با شروع نسل جديد منتظر مقالات كامل و هيجان انگيزتون بودم ولى ....
حداقل كسرى كريمى طار و محمد طالبيان يه پادكست هفتگى تهيه ميكنن و دلمون به بازى كست خوشه دستشونم درد نكنه.

vatangame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
108
خوب چرا تعطیل بشه به صورت دیجیتالی به فروش برسه یادم هست زمانی که دارینویس میخواست زبان فارسی به صورت کپسول انتشار بده خیلی ناامید بودند اما حالا خیلی از دوستان به راحتی بازی خودش به صورت فارسی تهیه می کنند....

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
رسما هیچکس اعلام نکرده مجله تعطیل شده اما عملا تعطیل شده چون حتی ما که عضو تحریریه بودیم از وضعیت مجله خبری دقیقی نداریم ولی به نظرم بهتره دل به انتشار شمار های جدید نبندید:-s

حق فروش آرشیو مجله به صورت PDF هم فقط در اختیار مدیر مسئول و سردبیر مجله است.

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
رسما هیچکس اعلام نکرده مجله تعطیل شده اما عملا تعطیل شده چون حتی ما که عضو تحریریه بودیم از وضعیت مجله خبری دقیقی نداریم ولی به نظرم بهتره دل به انتشار شمار های جدید نبندید:-s

امیدوارم آقای عبدالهی فکری به حال این مساله کنن

EL CHE

کاربر سایت
Mar 5, 2012
858
نام
میـرعلی
دوستان خواهش میکنم اگه امکانش وجود داره از تجدید چاپ مجله منصرف نشید ! حاصل 9 سال زحمت خیلی راحت به باد میره ..

yasha2007

کاربر سایت
Jan 17, 2012
4

آقای چشمی سلام.

این حقیقت داره که سردبیر خارج از کشور تشریف دارن؟
من هفتۀ پیش برای کنسل کردن اشتراک تماس گرفتم، خانمی که مسئول پاسخگویی بودند گفتند ایشون داخل کشور نیستند و فعلا" وضعیت مجله تا آمدن ایشان مشخص نیست!!!

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
آقای چشمی سلام.

این حقیقت داره که سردبیر خارج از کشور تشریف دارن؟
من هفتۀ پیش برای کنسل کردن اشتراک تماس گرفتم، خانمی که مسئول پاسخگویی بودند گفتند ایشون داخل کشور نیستند و فعلا" وضعیت مجله تا آمدن ایشان مشخص نیست!!!
سلام وقت شما بخیر
راستش منم خبر ندارم که داخل کشور هستن یا نه چون گهگاه به خارج از کشور سفر می کنن .اما می پرسم خبرش رو می دم.
در مورد مجله هم قبلا عرض کردم که وضعیت انتشارش مشخص نیست اما با توجه به اطلاعاتی که من دارم انتشار مجله نیاز به معجزه (بیشتر رغبت سردبیر) داره.:(

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
بهترین راه واسه ادامه مجله فروش دیجیتالیه و انکار ناپذیره"اینجوری از شر مشکلات چاپ و هزینه های سربار و تورم راحت میشید و اینکار با بازگشت حرفه ای فروم و سایت بازی رایانه امکان پذیره.مناسبترین زمان ممکن برای شروع دوباره سایت بازی رایانه هم" همین 2015 هست چون یکی از سالهای بسیار پربار صنعت گیمه.حیفه اینهمه سال یهویی به فراموشی سپرده بشه.یاد اون عکسای یادگاری کوجیما با مجله بازی رایانه بخیر:unsure:

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,452
نام
امین
دوستان قدیمی فروم جدیدی توسط بچه های بازیرایانه و اقای چشمی تشکیل شده.
دوست داشتید برید و ثبت نام کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر