بحث پیرامون مجله بازیرایانه

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
سلام وقت شما بخیر
راستش منم خبر ندارم که داخل کشور هستن یا نه چون گهگاه به خارج از کشور سفر می کنن .اما می پرسم خبرش رو می دم.
در مورد مجله هم قبلا عرض کردم که وضعیت انتشارش مشخص نیست اما با توجه به اطلاعاتی که من دارم انتشار مجله نیاز به معجزه (بیشتر رغبت سردبیر) داره.:(

و مشكل هم همين جاست اقا رضا :|
يادمه اقا حميد ( حميد رضا دشتي :d )مي گفت هميشه اقاي عبدالهي ها مي گن (( صبر داشته باش )) :| :d

يعني حالا حالا ه ملت بايد صبر كنن :|:d من كه ديگه كلا" از فكر مجله در اومدم چون با اين اوضاع واقعا" صرفه خاصي نداره ه موقعي مجله ميتونست از راه هاي ديگه هم جبران هزينه و سوداوري بكنه ولي الان ديگه نيست اونموقع بازي بيز و ... بود كه جريانات اش رو بچه هاي اون موقع يادشون

R@OUF

کاربر سایت
Aug 15, 2014
260
نام
رئوف
دوستانی که قبلا تو فروم بازی رایانه عضو بودن بیان تو این فروم جدیده هم ثبت نام کنن.
منم اگه بشه تا دو سه روز دیگه میام:D

lebron

کاربر سایت
Jan 21, 2011
427
و مشكل هم همين جاست اقا رضا :|
يادمه اقا حميد ( حميد رضا دشتي :d )مي گفت هميشه اقاي عبدالهي ها مي گن (( صبر داشته باش )) :| :d

يعني حالا حالا ه ملت بايد صبر كنن :|:d من كه ديگه كلا" از فكر مجله در اومدم چون با اين اوضاع واقعا" صرفه خاصي نداره ه موقعي مجله ميتونست از راه هاي ديگه هم جبران هزينه و سوداوري بكنه ولي الان ديگه نيست اونموقع بازي بيز و ... بود كه جريانات اش رو بچه هاي اون موقع يادشون

مهدی امیدوارم این بازیرایانه از دوباره فعال بشه یکم اونجا باهات کل کل کنم حالت رو بگیرم>:) اینجا حال نمیده:d

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
مهدی امیدوارم این بازیرایانه از دوباره فعال بشه یکم اونجا باهات کل کل کنم حالت رو بگیرم>:) اینجا حال نمیده:d

تو اونجام بعد اتيش زدن ارشيوت و خيانت به جمع ما ديگه پيدات نشد حالا داري دم از اينور ميزني ؟:|:d

wsxwsxw

کاربر سایت
Jun 9, 2011
9
یادمه به خاطر گفتن مطالبی که در رابطه با مجله بود و این که چی به روز مجله ای که به جرعت میتونم بگم با کیفیتترین و پر محتوا ترین مجله در کل منطقه بود اومده مورد حمله منتقدین قرار گرفتم و نهایتا به اخراجم از سایت بازیرایانه منجر شد.من تو سن 40 سالگی هنوز هم طرفدار بی چون و چرای مجله بوده و هستم.یادمه به خاطر شماره سوم مجله خودمو به ابو اتیش زدم تا بلاخره از دفتر مجله از طریق یکی از کارکنان قسمت چاپ که تو شهرکی که من توش کار میکردم زندگی میکرد مجله رو به دستم رسوندن و وقتی مجله تعطیل شد برای پیگیری رفتم دفتر مجله رو پیدا کردم تا ببینم قضیه چیه.بگذریم من هم ارزو میکنم دوستان دست اندرکار مجله استین همت بالابزنن و دوباره مجله رو احیا کنن.
هر روز از کنار دکه روزنامه فروشی که رد میشم نیم نگاهی به مجله ها میکنم شاید اسم مجله رو دوباره بین مجله ها ببینم...:(

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
جدا از رضا چشمی ، خیلی دلم برای بهزاد میر مظفری تنگ شده است. نابغه ای برا خودش هست:d

نقدهای نیما شاه صاحبی بخش های مرتبط به گرافیک ، یک سر گردن از کل مجلات و نشریات ایران بالاتر بود. کارش تو مجله فقط ترکوندن بود:d

امیدوارم مشکل من( سربازی) و مجله حل شه و دوباره برم خیابان چهارباغ عباسی اصفهان و مجله را تهیه کنم و لذت ببرم. امیدوارم روزهای خوش دوباره برگرده

Spotter

کاربر سایت
Aug 7, 2007
438
نام
Peyman
پیرو صحبت های دوستان، باید اضافه کنم که این مجله همیشه دوست داشتنی ترین مجله من باقی خواهد ماند.

یادم نمیره برای Tokyo Game Show سال 2007 نویسندگان مجله چه زحمتی کشیدند و گزارش تصویری و حضوری اونا از نمایشگاه اون سال خاطره انگیز ترین نمایشگاه منه.

بدون اغراق آقای سهیل منصوری بهترین نویسنده، و در عین حال سخت گیر ترین منتقد مجله بود که من با خوندن نقد هاش لذت میبردم.

نوشته های آقای کیانوش کنی در بخش موج نو عالی بودند.

کاش مجله دوباره راه بیفته..................

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,485
الان زمانه E3 و من اولین کنفرانس E3 خودم تو CD مجل دیدم اونم کنفرانس E3 2005 واقعآ دتشون درد نکنه اون E3 شد بهترین E3 که تا حالا دیدم
واقعآ یه زمانی بود که دسترسی آنچنانی به اینترنت نداشتم هر ما با کلی ذوق و شوق میرفتم دمه دکه و مجله بازیرایانه رو ورق میزدم اخبارشو میخوندم
امیدوارم رسانها و نشریات گیم یک پارچه شن و برگردن چون با این شرایط تک تک بسته میشن

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
درود به تیم بازی رایانه ، برای تمام زحمت هایی که کشیدن برای سالها و خاطرات خوبی که برای همه ما ساختن
امیدوارم دوباره برگردین

Mostafa CJ

کاربر سایت
Jun 2, 2014
1,075
یکسال بدون مجله گذشت:(.این E3 که از نظر من یکی از بهترین و قشنگ ترین E3 های تاریخ میشه جای مجله بدجوری خالیه.
آخرین حرف های سردبیر در مورد سایت و مجله خیلی امیدوار کنند بود.
-------------------------------------
emelubhpd2tywzxbp6sz.jpg

کتابچه همراه آذر ماه 84
48 صفحه

یادش بخیر من فارنهایت با کمک این میرفتم.

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,485
یکسال بدون مجله گذشت:(.این E3 که از نظر من یکی از بهترین و قشنگ ترین E3 های تاریخ میشه جای مجله بدجوری خالیه.
آخرین حرف های سردبیر در مورد سایت و مجله خیلی امیدوار کنند بود.
-------------------------------------
emelubhpd2tywzxbp6sz.jpg

کتابچه همراه آذر ماه 84
48 صفحه

یادش بخیر من فارنهایت با کمک این میرفتم.
اه پسر این کتاپچه و اصلآ یادم نبود
ولی هنوز فرم مجله اون سال و دوست دارم اون گوشه زده بود اطلاع عجب دورانی بود
هو یاد پوستر ویژه E3 2005 افتادمTHE DARKNESS بود
دورانی بود ها هم بازی رایانه هم بازینما هر کدوم ویژگی خاصی داشتن مثلآ هیچ وقت جنس کاغذ اون سال های اول بازینما یادم نمیره همین طور مطالب و نقد های عالی بازی رایانه نه فرومی بود نه جای که اختلال کنی در طول ماه بارها و بارها میشسیم مجله رو میخوندیم
ولی به نظرم یکی از دلایل محو شدن مجلات گیم همین اینترنت باشه چون دیگه همه اخبار در دسترس هست میری تو فروم نقد و بررسی و ....... هست دیگه طرف رغبت به خرید مجله نمیکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر