بحث پیرامون مجله بازیرایانه

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,191
نام
حامد
قابل درک هستش.
از وقتی که قیمت ها سر به فلک کشید و تهیه و پیدا کردن کاغذ برای چاپ تبدیل شد به رویا معلومه که نشریه هایی این چنین که مخاطبین خاصی در یک چنین مملکتی دارن رو به تعطیلی میبرن.

یادمه در یکی از شماره های قبلی بود که یکی ا زدوستان داخل مجله یک اشاره خوبی کرده بود که (چطور است کاغذ برای سیگار که مضر بدن انسان است بدون کوچکترین وقفه ای در دسترس قرار مییگره اما برای چاپ یک مجله علمی و این چنینی باید هزاران سد رو پشت سر بگذاریم )
واقعا جای تاسف داره.

Dr.Freeman

کاربر سایت
Apr 18, 2009
511
نام
نوید
با وجود این که سالها بود با مجله بازی سر و کار نداشتم ولی خبر ناراحت کننده ای بود .

این هم از صدقه سر پیشرفت بی حد و حص تکنولوژیه که قرارداد هایی که سالیان سال پا برجا هستن در عرض چند سال شکسته میشن و قرار داد های جدیدی جایگزینشون خواهد شد . مجله های چاپی سرتاسر دنیا که بعضی هاشون بالای 100 سال قدمت دارند هم دارن برای بقا می جنگن ! چه برسه به این مجله های مهجور یه گوشه دنیا .
یادش بخیر اون روزهایی که اینترنت مث الان در دسترس نبود چقدر خرید یه مجله و ورق زدنش لذت بخش بود ، لذتی که هیچ گاه با چرخوندن roll موس برابری نمیکنه .

همون طور که شاید خیلی از بچه ها بدونن سایتی باز شده به اسم fidibo که فروشگاه قانونی خرید کتاب و مجله الکترونیک در ایران هست و مجلات به نسبت معتبری هم باهاش همکاری میکنن . اگر کسی با مسئولان بازی رایانه در ارتباطه حتما این سایت رو بهشون پیشنهاد بده . شاید بتونن مجله رو به صورت الکترونیکی عرضه کنن .

mohammad-ys

کاربر سایت
Sep 15, 2010
316
نام
محمد
ای بابا ای بابا ای بابا
هیچ خبری بدتر از خبر بسته شدن هیچ نشریه ای نیست
خب ادم خوراک فکری خودش را از کجا تامین کنه اخه
حداقل یک تحقیق بکنید ببینید می صرفه مجله رو الکترونیک یا همون pdf خودمون نشر بدید
با همون قیمت بدید شاید مشکلتون رفع بشه!

فرستاده شده از LG-P768ِ من با Tapatalk

Drakes

کاربر سایت
Mar 14, 2014
281
نام
بی نام!
هه :|
واقعا باید تاسف خورد واسه دنیای گیم ایرام بازی رایانه ک ترکید نما هم ک .....:|
البته تقسیر خودمونم هست ریاد قدر ندونستیم هی قر میزدیم دیر میادو اینا خب دیر میومد ولی بازم میومد:|
امیدوارم بازم همه چی اوکی شه :|
:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|
:|

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
قشنگ میشد خستگی را تو قلم اقای عبدالهی دید! تا همین جا هم خوب بود. بهتره یک مدت مجله نباشه و وقتی شرایط خوب شد با قدرت برگردند! اخه هیچی ازش نمونده! شنیدم بهزاد میر مظفری هم از مجله رفتند! حتی با خو.د اقای چشمی هم حرف میزدم گفت اینده خوبی برای مجله نمیبینم! نه اینطوری فایده نداره

منتهی خاطرات تمام نمیشوند تمامت میکنند!!!

73095121072672842578.gif

LORD SKY

کاربر سایت
May 6, 2014
451
نام
حسین
محمد طالبیان شنیدم رفته. کسری هم که الان تو روزنامه صباست. واقعا حیفه. با قلم کسری و محمد و بهزاد و رضا روزگار گیمریمون رو گذروندیم .الان کجان؟
اخیرا دیدم محمد طالبیان توی گیم ایمگ یه نقد نوشته بود .

P3RsiAN boY

کاربر سایت
Jun 8, 2013
6,593
نام
محمد
امیدوارم بازی رایانه بتونه خودش رو سرپا نگه داره.
روزگار خوبی باهاش داشتم. با قلم های نیما شاه صاحبی,یاشار ذوالقاریان, حمید دشتی و.....

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
محمد طالبیان شنیدم رفته. کسری هم که الان تو روزنامه صباست. واقعا حیفه. با قلم کسری و محمد و بهزاد و رضا روزگار گیمریمون رو گذروندیم .الان کجان؟
اخیرا دیدم محمد طالبیان توی گیم ایمگ یه نقد نوشته بود .
نقدی که من برای سایت گیم ایمگ نوشتم فقط به خاطر دوستی من با آقای قربانی بود و ارتباطی به جنبه های کاری نداشت. من الان جاهای دیگه ای مشغول هستم که البته ارتباطی به گیم ندارن

LORD SKY

کاربر سایت
May 6, 2014
451
نام
حسین
نقدی که من برای سایت گیم ایمگ نوشتم فقط به خاطر دوستی من با آقای قربانی بود و ارتباطی به جنبه های کاری نداشت. من الان جاهای دیگه ای مشغول هستم که البته ارتباطی به گیم ندارن
خیلی هم عالی. ایشالله مجله سرپا می گیره و نقدای خوب شما و الباقی تیم رو می خونیم.
بی صبرانه و به شدت منتظر نقد MGSV توسط شما هستم:)

R@OUF

کاربر سایت
Aug 15, 2014
260
نام
رئوف
چی؟!:-oبازی رایانه دیگه نمیخواد چاپ شه؟؟!!:|
آخه چرا؟!=((ایشالا که دوباره مجله چاپ شه و فروم هم درست شه و بازی رایانه به دوران اوجش برگرده:bighug:

EL CHE

کاربر سایت
Mar 5, 2012
858
نام
میـرعلی
من در تعجبم که نشریه ای که از بحران 2-3 سال پیش و قیمت نجومی دلار بیرون اومد،الان که شرایط نسبتا ثبات پیدا کرده مشکل پیدا میکنه و به سمت منحل شدن پیش میره ؟
دوستان مرثیه بازی رایانه رو هم خوندن . دقت داشته باشید که پست اقا کسری گفته " احتمالا "،یعنی احتمال داره که بازی رایانه با قدرت تمام بگرده.
تا ان روز از تاج و تخت پادشاهی مراقبت کنید؛پادشاه بازخواهد گشت ...:d

amir2100

Tech Team
کاربر سایت
Sep 28, 2011
457
نام
امیررضا
واقعا ناراحتم که بازی رایانه تو این سالها این همه با مشکلات مواجه شده و امیدورام که با قدرت برگرده چون خیلی برام سخته مجله ای که شش ساله دنبال میکنم دیگه جاپ نشه ...
یادمه اولین شماره ای که گرفتم عکس رزیذنت اویل 5 روش بود شماره 27 ... همیشه شهر ما دیر میاد و مجبور میشدم 7-8 روز برم و چک کنم که اومده یا نه تنها مخاطبش تو شهرمون هم خودم بودم ...
بی صبرانه منتظر شماره جدید میمونیم ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر