بحث پیرامون مجله بازیرایانه

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
هنوز نفهمیدی وقتی میگن چند روز دیگه منظورشون چند هفته دیگس؟من که تا شنبه هفته دیگه اصلآ دنبالش نمیرم.شما هم خودتونو به زحمت نندازین.

marat

کاربر سایت
Jan 24, 2007
265
امیدوارم اون دوستی که اومدند و گفتن در تاریخ 23 دی منتشر می شه مجله بیان و توضیح بدن این دفعه علت دیرکرد چی بوده ؟
سعی کنید به مخاطبتون احترام بذارید و مجله را به موقع به دستشون برسونید چون شما تنها مجله ای هستید که مطالبتون به درد می خوره و متاسفانه شما دارین از این مسئله سواستفاده می کنید.
...

Jimmy hopkins

کاربر سایت
Dec 24, 2007
37
نام
mahdi
به نظر من بی شوخی یه ده صفحه به مجله اضافه کنید قیمتشم بکنید 3000 تومان بعد به عنوان فصل نامه بدین بیرون بازی رایانه رو شوخی هم نمیکنم اون جوری هم شما راحت ترید هم اونای که مجله رو میخرن;)

shahryaraz

کاربر سایت
Sep 27, 2005
314
نام
شهريار ازه�
امیدوارم اون دوستی که اومدند و گفتن در تاریخ 23 دی منتشر می شه مجله بیان و توضیح بدن این دفعه علت دیرکرد چی بوده ؟
سعی کنید به مخاطبتون احترام بذارید و مجله را به موقع به دستشون برسونید چون شما تنها مجله ای هستید که مطالبتون به درد می خوره و متاسفانه شما دارین از این مسئله سواستفاده می کنید.
...

مجله شماره 19 امروز بايد روي دكه مي‌رفت، ولي به علت بسته شدن چاپ خانه در اثر تعطيلي‌هاي اخير و سرما متاسفانه كاركنان چاپ خانه كه عمدتا از شهرك‌هاي همجوار مي‌آمدند كار را تعطيل كردند و اين بار كه مجله آماده بود تا سر موقع بر روي كيوسك بره، متاسفانه شانس با ما يار نبود و همچنين واحد پخش نيز با توجه به گرفتاري‌هاي اخير كشور مسلما نمي‌توانست سر موقع مجله را پخش كند.
در هر صورت دوست گرامي كمال عذر خواهي بنده را بپذيريد و به زودي شاهد پخش مجله باشيد.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
منم سايت رو ديدم يك تيليف زدم گفت اين ميخواي سفارش بده با پيك ميارن
پ.ن: منم كه جون به ازراييل نميدم
فردا ميرم تماماي خيابان ولي عصر رو ميگردم اگه بود ميام ميگم

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
خوشبختانه از خونه یه ما تا دفتر مجله 2 دقیقه هم راه نیست.اگه آورده باشن 3سوت میپرم میگیرم.اگه خواستین بره شما هم میخونم:biggrin1::laughing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر