بحث پیرامون مجله بازیرایانه

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش

™TyrioN

کاربر سایت
Nov 2, 2013
1,793
نام
وحید
دستت درد نکنه .

خب اقا بشدت راضی شدم بزنیم تو کار خریدش از این شماره تا به بعد :d

دقیقا ! نمیدونم چرا اینجوری شده ! بابا خب خیلی خوب بود میفهمیدیم بازی رو چه پلتفورمی نقد شده!

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
وای چقدر قشنگ کار شده صفحات مجله خیلی خیلی خوشم اومد :x شده مثل مجله های خارجی

مطمئنا از این تغییرات بشدت استقبال شده و میشه و شدیدا کنجکاوم تغییرات بعدی رو هم ببینم

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,481
نام
آرش
چه غلط داستانی داشت ؟
"گابریل به قصر خون آشام ها باز می‌گردد و با کاملیا روبرو می‌شود. کاملیا از او درخواست می‌کند تا شیطانی باستانی را از بین ببرد"
درستش اینه که گابریل با دختر کاملیا روبرو می‌شه و اون ازش درخواست می‌کنه، چون تو این دو DLC ما برخوردی با اربابان سایه نداریم.

"با این وجود موسس برادران روشنایی به گابریل هشدار می‌دهد که نمی‌تواند با فرم انسانی وارد زندانی شود که اهریمن باستانی در آن حضور دارو"
اینجا هم همون اشتباه تکرار شده. هشدار رو لورا می‌ده نه موسس برادران روشنایی. به نظر میاد که این دو DLC توسط نویسنده بازی نشده.

این قسمت هم مال آینه سرنوشت:
"در شروع بازیباز خود را در نقش ترور بلمانت می‌یابد."
ترور آخرین شخصیتیه که تو بازی باهاش بازی می‌کنیم. از نظر داستانی هم اولین شخصیت گابریله.

من نمی‌دونم نویسنده این مطلب آینه سرنوشت و دو DLC رو بازی کرده یا صرفا داستانشون رو خونده، ولی در نوشتن داستان باید بیشتر دقت می‌شد.

غلط هایی دیگه هم ممکنه تو پیشنمایش باشه که چون مطمئن نیستم و نیاز به خوندن دوباره‌ی پیشنمایش داره (از حوصله‌ی من هم این کار خارجه)
من فرض رو بر این می‌گیرم که تنها غلط های پیش نمایش همین ها هستند.

البته به نظر من پیش نمایش خوبی بود، ولی من انتظار این غلط های داستانی رو نداشتم.

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
من اون زمان دو تا dlc و نسخه ds رو بازی نکردم و داستانش رو از ویکی بازی خوندم ، به جز اون اشتباه لورا هم مشکل دیگه ای نباید وجود داشته باشه. در مورد مورد سوم این دقیقا چیزیه که خود مسئولان کونامی نوشتند.
The game starts 26 years after the original Lords of Shadow game with Trevor Belmont, who is on a quest to destroy his father, Dracula,
در هر صورت اگه اشتباهی رخ داده من معذرت میخوام.

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,481
نام
آرش
من اون زمان دو تا dlc و نسخه ds رو بازی نکردم و داستانش رو از ویکی بازی خوندم ، به جز اون اشتباه لورا هم مشکل دیگه ای نباید وجود داشته باشه. در مورد مورد سوم این دقیقا چیزیه که خود مسئولان کونامی نوشتند.

در هر صورت اگه اشتباهی رخ داده من معذرت میخوام.
خواهش می‌کنم این حرف ها چیه، نیازی به عذرخواهی نیست. من وقتی این شماره رو خریدم هنوز دی ال سی ها و نسخه‌ی MoF رو بازی نکرده بودم، بخاطر همین اون بخش ها رو نخوندم. پس از تموم کردن دی ال سی ها و MoF وقتی اون قسمت های داستانی رو خوندم یکم تو ذوقم زد. من همیشه از مجله بازی رایانه بعنوان یه مرجع استفاده می‌کنم بخاطر همین وجود چنین اشتباهات ریزی هم کمی دلسردم می‌کنه :|
البته من قصد عنوان کردن این بحث ها رو این جا نداشتم، ولی توی سایت یه بار بهش اشاره کردم که هیچکسی جوابی نداد. باز خوبه شما بعنوان یکی از اعضای مجله (فکر کنم کسری کریمی طار باشید) پاسخگوی خوانندگان هستید.
از بابت تمامی نقدها و مطالب شما و سایر اعضای تحریریه هم تشکر می‌کنم:x

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
لیست کامل مطالب رو میذارم برا دوستانی که هنوز نخریدن :

پیش نمایش :

Call Of Duty : Adwanced Warfare

Batman Arkham Knight

Destiny

نقد و بررسی :

TitanFall

Planet VS Zombie Garden Warfare

Max The Cursed BrotherHood

Castlevania Lords Of Shadow 2

Diablo III : Reaper Of Souls

DayLight

Yaiba Ninja Gaiden Z

Watch Dogs

OutLast Whistleblower

Age Of Wonders 3

Dark Souls 2

inFAMOUS : Second Son

Transistor

Wolfenstein The New Order

Metal Gear Solid 5 : Ground Zeroes

موج نو :

فیلم Godzilla و مقایسه ی کامل کنسول های XONE و PS4

Mostafa CJ

کاربر سایت
Jun 2, 2014
1,105
یعنیا یکی از بزرگترین زدحال های زندگیم اینه که با هزار ذوق و شوق برم دم دکه ولی بعد ببینم مجله نیومده.اصلا یه وضعیه .شانس من همجا اومده جز قزوین.

The Outsider

کاربر سایت
Jun 11, 2014
97
نام
-
خب منم خریدمش .
بزرگ ترین مشکلی که داره مسخره شدن صفحه آرایی و دیزاین علی الخصوص در بخش نقد و برسی هست،فیل-تر سفید رنگ مزخرف بد جور تو چشم میزد .
سطح کیفی مطالب هم مثه همیشه بود،بازی رایانه ـیُ خوب :d
Edittt
اون کاورُ برگردونید اقا،خیلی ضدِحال بدون کاور ـش
Gj

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر