بحث پیرامون مجله بازیرایانه

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
نوشته شده توسط vahidrezi16:
میثم جان من چیز زیادی نمی دونم.
ولی همین قدر که می دونم رو میگم شاید کمک کنه!
انگار یکی از بر وبچه هایی که توی بازیکده بوده،نامه نوشته به این بازی نما(که خدا رو شکر دیگه نمی خرمش!)و با لحن ملایم انتقاد کرده(که انتقادش هم بر حق بوده) وخواستار تغییرات شده.
بعد توی مجله بازی نما صحبت این بنده خدا رو با جواب خیلی تند دادن(فقط می دونم فحش نبوده) توی صحبت غیر مستقیم به بازی کده هم یه چیزی گفته
به طوری که بچه های بازیکده به دل گرفتن!
قصه ما به سر رسید،هیشکی به هیشکی نرسید!!!چه قصه بیخودی!
اون کسی که ایمیل زد من بودم.مشکلات از جای دیگری شروع شد.من فقط نقش کاتالیزگر را ایفا کردم.مدیر سایت بازیکده و مسئولان بازینما با هم خورده حساب قدیمی داشتند.تا اینکه یکروز یک نفر ایمیل زده بود بهشون که سایت بازیکده را نگاه کنید.چشاش داره از حسودی می ترکد. و این آغاز شدت گرفتن دعوا بود که بعد از آن با ایمیل بنده جریان شدت بیشتری گرفت...
بهتر است در این مورد زیاد صحبت نکنیم.تا توپیک منحرف نشده و من هم بن نشده ام !

kinopio

کاربر سایت
Feb 26, 2006
466
نوشته شده توسط حامد:
اون کسی که ایمیل زد من بودم.مشکلات از جای دیگری شروع شد.من فقط نقش کاتالیزگر را ایفا کردم.مدیر سایت بازیکده و مسئولان بازینما با هم خورده حساب قدیمی داشتند.تا اینکه یکروز یک نفر ایمیل زده بود بهشون که سایت بازیکده را نگاه کنید.چشاش داره از حسودی می ترکد. و این آغاز شدت گرفتن دعوا بود که بعد از آن با ایمیل بنده جریان شدت بیشتری گرفت...
بهتر است در این مورد زیاد صحبت نکنیم.تا توپیک منحرف نشده و من هم بن نشده ام !
مطمئن باش کسی برای منحرف کردن تاپیک بن نمیشه :cheesygri اما خوب بهرحال بهتره که به موضوع تاپیک پرداخته بشه از این به بعد.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
نوشته شده توسط kinopio:
مطمئن باش کسی برای منحرف کردن تاپیک بن نمیشه :cheesygri اما خوب بهرحال بهتره که به موضوع تاپیک پرداخته بشه از این به بعد.
به نظر من مجله خیلی خوبی بود بازی نما نسبت به بازی رایان واقعا علی بود ولی یک سه ماهی هست خیلی بد کار داره میکنه
نمی دنم چرا الان لجم بجور اومده حالا سر هک شدن سایت دوستم به وسیله دوستم یا پرسپولیس استقلال در هر صورت به نظر بنده وقاعا بازی نما حرف نداره اصلا حرف اول رو میزد ولی خب دیگه بازی رایانه اومد حالا رفت حرف دوم رو زد
ولی واقعا بازی رایانه حرف نداره ولی هیف زدم پوستر پرنس پاره پاره شد البته نصفش میبینی ترخدا شانس هارو
راستی ببخشید کیانوش جان شما پوستر جدا هم میدید من چنتا دنبال دویل مکرای و چنتا دیگه هستم

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,801
نام
امین
می خواستم بگویم احتمالا منظور امین جان شات جدیدی است که برای نسخه ی Pc رزیدنت ایول 4 در نظر گرفته اند.
متاسفانه منظورم این نبود
17.gif

++++++++++++++++++++++++++++++++++++

نیمدونم چرا کسی نیومد بگه که در صفحه ی 41 مجله تبلیغ بازی سنتر بود.
دمه مدیر ها گرم خیلی گل کاشتین.
ولی اگه بشه یه صفحه ی بزرگ به این کار اختصاص بدین خیلی عالی میشه (فقط 1 بار بسه که همه متوجه سایت بشن)
ممنون

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
متاسفانه منظورم این نبود
17.gif

++++++++++++++++++++++++++++++++++++

نیمدونم چرا کسی نیومد بگه که در صفحه ی 41 مجله تبلیغ بازی سنتر بود.
دمه مدیر ها گرم خیلی گل کاشتین.
ولی اگه بشه یه صفحه ی بزرگ به این کار اختصاص بدین خیلی عالی میشه (فقط 1 بار بسه که همه متوجه سایت بشن)
ممنون
اگر دقت کرده باشی من خیلی زود تر گفتم که تبلیغ شده

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
نوشته شده توسط حامد:
باز هم سلام
می خواستم بگویم احتمالا منظور امین جان شات جدیدی است که برای نسخه ی Pc رزیدنت ایول 4 در نظر گرفته اند.
امین جان منظورت این شات بود؟

Attachments

• nvs7qv.jpg
    nvs7qv.jpg
    41.8 KB · مشاهده: 72

Restricted Area

کاربر سایت
Sep 24, 2005
407
نوشته شده توسط solid2snake:
این شماره عید چی شد
تا اونجا که من میدونم چند روز پیش رفته باسه چاپ و اگه مشکلی پیش نیاد شاید بین 25 تا 27 اسفند عرضه بشه. اگه نشد نیاید بگید: چرا خالی میبندید؟:cheesygri گفتم شاید

solid2snake

کاربر سایت
Oct 7, 2005
365
نام
snake
تا اونجا که من میدونم چند روز پیش رفته باسه چاپ و اگه مشکلی پیش نیاد شاید بین 25 تا 27 اسفند عرضه بشه. اگه نشد نیاید بگید: چرا خالی میبندید؟:cheesygrin: گفتم شاید
امیدوارم که مشکلی پیش نیاد و مجله بیاد چون حداقل اوقاتمون رو به خوبی پر میکنه

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,801
نام
امین
من که میگم زیاد امیدوار نباشین اگه میخواست بیاد تا حالا اومده بود.

راستی بروبچ بازی رایانه امکانش هست تو عید پخش بشه ؟؟؟( از 7 ام به بعد...)

Restricted Area

کاربر سایت
Sep 24, 2005
407
سلام دوستان...
مجله احتمالا فردا فقط در مغازه ها و فروشگاهها پخش خواهد شد . باسه کیوسک میره بعد از تعطیلات:neutral: . فقط یک سوال دارم خواهش میکنم هر کس هر نظری داره بگه چون این نظرات در این تصمیم گیری نقش اساسی داره. برای شماره بعدی که میشه باسه اردیبهشت و ویژه نمایشگاه مطبوعات اگر بشه می خوان یک DVD مخصوص بازیهای XBOX360 بزنن که مثلا 10 تا 30 دقیقه از هر بازی ای که تا بحال عرضه شده رو با کیفیت بسیار بالا (720P) به علاوه تریلر های بازی هایی که تا بحال عرضه شده یا به زودی عرضه خواهد شد و... در اون گنجانده بشه. می خواستم ببینم چند نفر یه همچین چیزی رو میخوان. البته این رو هم بگم که اگه بخوایم این کار رو بکنیم به صورت دل به خواهی هست و روی همه مجلات این DVD گذاشته نمیشه و بیشتر میخوایم توی همون نمایشگاه مطبوعات و جدای از مجله روش مانور بدیم حالا شاید روی تعداد محدودی مجله هم گذاشته بشه یا هر کس سفارش بده باسش بفرستن. فقط به خاطر این که بتونیم یک برآوردی بکنیم و هزینه هاش رو تخمین بزنیم و ببینیم اصلا استقبال میشه یا نه این سوال رو اینجا مطرح کردم. هر کس موافقه دستاش بالا :cheesygri .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر