بحث پیرامون مجله بازیرایانه

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,986
نام
Mohammad
بخش کالبد شکافی
Sleeping Dogs رو دیروز خوندم،یه جا مثال میلان و رئال و به کار بردید
:d(البته ایول دارید چون اسم رئالم ذکر کردید:d)

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
باور می کنی من رئال رو یادم بود اما میلان رو نه. دیگه چی کار کنم ذهنم دیفالت رفت رو میلان :D
امروز مقاله کالبدشکافی رو خوندم، واقعا جذاب نوشته شده و توصیه می کنم حتما ادامش بدین!!
یه مطلب دیگه این که اتفاقا من از نوشتن مراحل ساختش و مشکلاتش خیلی لذت بردم، امیدوارم تو مقالات بعدی هم اشاره ای به مراحل ساخت بشه!!​

ایشالا که ادامه پیدا می کنه منتها دو شماره یک بار. فقط می تونم بگم که قسمت سومش همتون رو غافلگیر می کنه.
چرا نقد DOS GHOST و Battlefield 4 توی این شماره نبود ؟ برای شماره بعد که دیگه قدیمی میشه .​

راستش جا هم نداشتیم. فقط تونستیم ac 4 و بتمن رو دقیقه 90 بزنیم. در عوض در مورد Ghost خیلی مطلب مفصلی داریم و دو نفر نقدش کردند. یکی بخش تک نفره و نفر دوم بخش چند نفره تا کاملا از نقد راضی باشید.

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
من فعلا پیشنمایش C:LOS2 و KZ:SF و نقد PvsZ 2 رو خوندم! :d

LOS2 عالی بود! :(( مخصوصا مقدمه ـش بسی خفن ناک نوشته شده بود :d
KZ:SF ولی...با نویسنده کلا مخالف بودم در اکثر اوقات! :-" فکر کنم نویسنده از تغییر جو بازی و کلا تغییرات بازی خیلی خوشش اومده :d

PvsZ2 هم که بسیار عالی :d

Rain و Puppeteer رو هم خیلی دوست داشتم بخونم،ولی گذاشتم اول بازیشون کنم بعد! :d

DVD هم که امروز نشستم تریلرهاش رو دیدم، خیلی هم عالی بود! چندماه بود که هیچ تریلری ندیده بودم،کلا روحم شاد شد:bighug:
---
آها از مجله ـتون هم تشکر کنم که ، 3 نفر رو توی اتوبوس با کمک مجله تونستم به راه راست( LOS2 ) هدایت کنم! :d :-"
---
به زودی هم میرم سراغ کالبدشکافی :d

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
جلد این شماره که فردا منتشر میشه

41448197730222576436.jpg

Anime

کاربر سایت
Dec 12, 2010
5
شماره 67 مجله بازی رایانه

38914286029387810473.jpg

فیلم روبوکاپ که با عنوان پلیس آهنی در ایران شناخته می شود بین بازیبازها محبوبیت
بالایی دارد. از روی شخصیت این فیلم تا به حال بازی های زیادی ساخته شده که در بین آن
ها عنوان های خوبی نیز دیده می شود. در شماره 67 بازی رایانه می توانید یک مطلب کامل
درباره بازسازی جدید این فیلم بخوانید.

- - -ویرایش - - -

65693381055946762641.jpg

استودیوی ناتی داگ در حال حاضر یکی از بهترین های صنعت بازی است که توانسته عنوان
های بزرگی همچون The Last of Us و سری uncharted را بسازد. اما هیچ می دانستید
این استودیو توسط دو همکلاسی نوجوان پایه گذاری شد. در شماره 67 مطلبی جالب از
سرگذشت دو بنیان گذار استودیوی ناتی داگ برای شما علاقمندان تهیه شده است.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
من همین الان شماره جدید رو میخوام :((
زودتر خودم رو باید به دکه های روزنامه فروشی برسونم!!! :d

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
شماره 67 از لحاظ مطالب و نقد و پیش نمایش عالی بود اما محتویات DVD به خصوص تریلر بازی ها به هیچ وجه خوب نبود و خیلی ضعیف بود با تشکر

Mo7aMMaD

کاربر سایت
Dec 11, 2007
1,205
نام
محمد
preview:
yaiba ninja gaiden z , ff13 lightening returns , transistor, infamous second son , dark souls II
review:
deadfall advantures , nfs rivals , contrast , pacman&gostly advantures , battlef!eld4 , volgarr the viking , deadly premonition , dynasty warriors 8 , final exam , jack keane 2 , nba 2k14 , cod ghosts , the proteus , the dark eye demonicon , xcom enemy within , r&c into the nexus , castlevania:los mirror of fate , lego marvel super heroes

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,464
نام
امین
مثل همیشه مجله عالی بود و دست تموم عوامل تولیدش درد نکنه ... جا داره یه تشکر ویژه بکنم از حامد امیری بابت شوالیه گل رز.
در کل بازیرایانه تکه و همیشه برام جایگاه اولو تحت هر شرایطی داره.

EL CHE

کاربر سایت
Mar 5, 2012
858
نام
میـرعلی
این شماره هم عالیه ولی جایه خالیه کالبُد شکافی خیلی حس میشه .امید وارم تو شماره بعدی ببینیمش .
پ.ن : عاشق این دست مطالب تحلیلی ـم :d ؛مثه چند وقته پیش که " توازن در بازی های رایانه ای " چـاپ شد .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر