بحث پیرامون مجله بازیرایانه

zafina

کاربر سایت
Sep 17, 2007
153
نام
مرلین منسو
به نظرم این مجله هر چقدر هم از این مشکلای تاخیر و این چیزا داشته باشه بازم از همه مجله ها بهتره
از نظر تخصصی بودن هم که با بازینما قابل مقایسه نیست وهمه میدونن که خیلی خیلی سرتره بعضی قسمتهای مجله هم واقعا جالبه که به بحثهای فلسفی میپردازه
من که دیگه مجله بازینما رو نمیگیرم چون ارزشی نداره کافیه قسمت نامه ها رو ببینید فک کنم اگه یه خارجی بیاد قسمت نامه ها ی این مجلرو بخونه واقعا کسر شان هست برای ما همش دعوا و ضایع کردن ....
تازه اومدن اون کسی که پاسخ نامه ها رو میداد و جنجال درست کرده بود قبلا تو قسمت نامه ها رو برداشتن یکی دیگه بد تر از اون گذاشتن واقعا عجیبه برای من و خیلی ها که چه اصراریه قسمت نا مه ها رو داشته باشه این مجله وقتی اینجوریه؟؟دیگه برام اهمیتی نداره چون نمیگیرم این مجلرو :evil:

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
وقتی بازی سنتر هست چرا مجله بازی رایانه با قیمت 2800 تومان؟؟؟!!!

مجله رو میخری روش زده سال 84 میری توش میبینی خبرای سال 83 میره پیش نمایش میبینی بازیهای 82 میری نقد میبینی بازیهای آتاری! و....
واقعا پول ریختن بیرون هست با این قیمت بالا و ارزش پایین....
ماشالله اما سایتشون خیلی بهتره!!

درشو تخته کنید بابا این چه وضعه کار کردنه؟

.
.
.
.

marat

کاربر سایت
Jan 24, 2007
265
من همین جا جای مدیر مسئوول مجله به شماها قول میدم که مجله تا سه ماه دیگه حتما به دست شما خواهد رسید ... با نقد بازیهایی چون فیفا 2008 و بایوشاک که همگی جدید هستن .
...
امروز نزدیک بود دکه روزنامه فروشیه با چوب بیفته دنبالم ...از بس که هر روز می گم بازی رایانه رو اوردین یا نه ...دیگه اعصابش خرد شده بود.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
امروز که رفت ولی

من فردا یک تماس میگریم به دفتر ببنیم چی میگند .

ولی این طوری نمیشه الان خیلی وقته که توی سایت اعلام شده حتما چیز خاصی روخ داده
چون من از نمایندگی سرزمین اهواز که سوال کردم اونها گفتند که یک هفته ای بعد از اعلام توی
سایت برای ما میرسه ولی الان ....

تا بعد یا حق

RE2

کاربر سایت
Nov 20, 2007
21
نام
حسين
من همین جا جای مدیر مسئوول مجله به شماها قول میدم که مجله تا سه ماه دیگه حتما به دست شما خواهد رسید ... با نقد بازیهایی چون فیفا 2008 و بایوشاک که همگی جدید هستن .
...
امروز نزدیک بود دکه روزنامه فروشیه با چوب بیفته دنبالم ...از بس که هر روز می گم بازی رایانه رو اوردین یا نه ...دیگه اعصابش خرد شده بود.
خداوكيلي مردم از خنده
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
خوب نتیجه زنگ این بود

تا آخر هفته برای کیوسک ها ارسال میشه .
برای نمایندگی ها و شهرستان ها امروز ارسال میشه .

باید دید چی میشه خیلی با اطمینان اینها رو گفت .!

در ضمن من نمیدونم شما اینقدر از این مجله بد میگید خوب چرا این همه هرس جوش میزنید براش ، و اینقدر پست میزنید .
حرف های بی ربط شما روند تاپیک رو منحرف میکنه و جو رو به سمت دیگه ای میبره که برای خیلی ها خواشیند نیست .
پس بهتره کمی در پست زدن تامل کنید .!

تا بعد حق نگهدار

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
یه چیزی میگم فقط نیاد بگید: میتونی نخری و برو فلان مجله رو بگیر و..... .
دیگه شورش در امده /:). رفت رو 4 ماه. چکار میکنید :confused:. گزارش کنفرانستون دیگه خاطره شد :-".

Nobunaga Oda

کاربر سایت
Nov 18, 2007
366
نام
Nobunaga
سلام

خوب بلاخره این شماره هم به دستم رسید ;) مثل همیشه جز تعریف کردن کار دیگه ای نمی شه کرد....... نقد و بررسی ها عالی بودند :thumbup: محتوای CD مجله هم عالی بود :thumbup: گزارشتون از لایپزیک هم همینطور اون عکس کوجیما با مجله بازی رایانه هم خیلی هیجان انگیز بود :biggrin1: نشون دادن مجله به فیل هریسون هم همینطور .................... خلاصه همه جوره خسته نباشید ........... حالا درسته که یه چند وقت تاخیر کردین توی چاپ مجله ولی بازم مثل همیشه از خوندن مطالب تخصصی استفاده کردیم و لذت بردیم

پ.ن : این شماره از مجله کاملا اختلاف بازیرایانه با سایر مجلات ... را مشخص می کنه . و یه بار دیگه به همه ثابت می کنه که یه مجله تخصصی در رابطه با گیم بیشتر تو ایران نیست که اونم بازیرایانه هستش.

موفق باشید .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر