بحث پیرامون مجله بازیرایانه

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اقا مگه قرار نبود همراه با dvd باشه ؟
عجب بدبختي گير كرديم ها بازم cd حيف نيست اخه برن تو نمايشگاه ها بعد با cd بخوان نشون بدن .
همين اميدمون براي dvd بود بازم اين cd لعنتي .

shahryaraz

کاربر سایت
Sep 27, 2005
314
نام
شهريار ازه�
Capitanrayan عزیز تا حدودی حق با بقیه هم هست.یک طرفه به قاضی نرید.
من از اول مجلات بازی خصوصا این مجله رو دنبال کردم ولی بازیرایانه علی رقم بهترین بودن بخاطر یک سری مشکلات جزو بد قولترین مجلات هستش!
ضمنا این مجله ماهنامه هستش نه دو ماه نامه ضمن اینکه بعضا این مجله کارش از دو ماهنامه هم گذشته!
پس میبینید که حق با بقیه هم هست چون این مجله رو دوست دارن.حتی خود مسئولین و سردبیر بازیرایانه هم به گاهنامه شدن این مجله اعتراف کرده و میکنه!
شما هم زیاد خودتو ناراحت نکن.همه ما بازیرایانه رو دوست داریم و اونو بهترین مجله بازی میدونیم و اگر مشکلاتش حل بشه میتونه خیلی بهتر از این هم بشه!!!

من كاملا حق رو به شما ميدم . در مورد دير چاپ شدن مجله هم بايد بگم طبق آخرين جلسه اين مشكل بعد از دو شماره ديگه كاملا برطرف ميشه و سر موقع بيرون مياد.

A R A S H

کاربر سایت
Nov 1, 2006
390
در مورد دير چاپ شدن مجله هم بايد بگم طبق آخرين جلسه اين مشكل بعد از دو شماره ديگه كاملا برطرف ميشه و سر موقع بيرون مياد.
از حرف تا عمل یه دنیا فاصله هست (ولی امیدوارم اینبار دیگه جدی باشه)

kiavash2

کاربر سایت
Aug 31, 2007
391
نام
کیاوش
تو این شماره خبری از tgs نیست؟ با این همه تاخیر از ارش خیلی از مقاله ها کم میشه. مثلا این راچت اند کلنک منتشر شده.ولی تو این شماره احتمالا پیشنماش هست.
الان مجله تو سرارسر کشور پخش شده؟

KINDMAN

کاربر سایت
Sep 16, 2007
758
نام
Autumn Man
درسته بنظر من هم رچت علی رقم انتشارش در این شماره پیشنمایش باشه نه نقد.
در مورد Cd هم اینطور که شنیدم قراره از شماره بعدی روی Dvd فکر کنن ولی کلا بازیرایانه علی رقم کیفیت کلی خوبش به بدقولی مشهوره هرچند بازم میگم همه تقصیر رو نمیشه گردن مسئولان مجله انداخت.
ضمنا این که گفته میشه از دو شماره بعدی اوضاع بهتر میشه وعده ایه که همه ازش خوشحال میشن ولی امان از بد قولی های مجله.
با این حال امیدواریم همونی بشه که باید و بازیرایانه به جایگاه اصلیش برسه.

iman134

کاربر سایت
Jan 19, 2007
606
نام
ایمان
من یادمه اون شماره که روش عکس سام فیشر بود فکر کنم شماره خرداد بود چند روزی (2 یا 3 روز ) که تو سایت عکسش رو گذاشته بودن گذرم به فروشگاه پیکسل افتاد اونجا داشت و دقیقا یادمه که نگرفتم از اونجا و وقتی اومدم بیرون دقیقا تا 2 هفته به کیوسک ها پخش نشد .(اینم بگم که شب قبلش دیدم تو سایت فروشگاه پیکسل زده مجله بازی رایانه شماره جدید ولی فرداش به طرز مشکوکی برداشته شد از روی سایت ولی فروشگاه مجله رو داشتدر حالی که کیوسک ها نداشتن ) حالا منظورم از پرحرفی اینه که شاید به پیکسل داده باشند البته من راهم خیلی دورهه به اونجا و نمیتونم برم ببینم اما اگه کسی خونش گیشایت حتما سر بزنه کسی چه میدونه شاید اورده باشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر